Víte, co je dobré na oči?

Žloutky obsahují velké množství luteinu a zeaxanthinu, které jsou nezbytné pro udržení normálního vidění, ale přispívají i při léčbě a prevenci šedého zákalu. Vejce jsou také bohaté na vitamin A, jehož nedostatek způsobuje barvoslepost.

HOMEOPATICKÁ PORADNA zzdravejsi-krasnejsi.cz

Ale nejenom vejce mohou velmi pomoci.

V homeopatii existuje celá řada homeopatických léků, které pomáhají zlepšit zrak, odstranit únavu, posílit unavené oční svaly. Velmi často se pak stává, že nemusíte ihned běžet k očnímu lékaři, ale můžete si zlepšit svůj zrak tím, že svému tělu dodáte potřebnou dávku luteinu a homeopatickou informaci pro posílení očí a odstranění únavy.

Vajíčka ke snídani nemusí být tak špatná, jak by se mohlo zdát.

Podle mého názoru jsou vajíčka výbornou potravinou a zásobárnou luteinu pro naše oči a pokud navíc používáte tělové mléko s hanaks-homeopathy informací na odstranění únavy a posílení očí, pak si chráníte svůj zrak každý den.

Test

A ještě malý test pro Vás. Napište odpověď – ano, nebo ne na tyto otázky:

  1. Zhoršil se Vám zrak?
  2. Bydlíte ve městě?
  3. Jezdíte autem?
  4. Sledujete televizi více než hodinu denně?
  5. Používáte mobilní telefon?
  6. Jste na počítači více jak hodinu denně?

Pokud jste odpověděli více jak 2x ANO, tak je Váš organismus zanesen jedovatou rtutí a olovem. Cítíte se unaveně, máte málo energie, jste vyčerpaní a mnohdy rozrušeni, neklidní a necítíte se dobře.

Potřebujete co nejdříve vyčistit organismus speciální homeopatickou detoxikací (sprchový gel a tělové mléko), protože běžné detoxikační produkty na bezpečné odstranění těchto jedovatých kovů z organismu nestačí.

Víte, co Vám pomůže k bezpečné detoxikaci od rtuti?

Speciální detoxikační gel a tělové mléko s komplexem homeopatických informací pro detoxikaci.

Více najdete zde.

 

 

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů