Úspěšná homeopatická léčba oparů na rtu (Herpes simplex virus1)

homeopatická léčba oparu

Jak vyléčit opar na rtu?

Opar – Herpes simplex virus 1 –  opar na rtu, s typickými puchýřky na přechodu kůže a sliznice.

Pro úspěšnou homeopatickou  léčbu oparu je velmi vhodné tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací proti oparu. Pomáhá odstranit pálení, svědění, pomáhá odstranit výsev pustulí.

Velmi příjemným způsobem dokáže pomoci odstranit opar.

POZOR: Opar se ovšem rád vrací, protože viru HSV se organismus zbavuje velmi těžce, většinou přežívá v nervových gangliích ve formě „skryté infekce“. Proto je součástí léčby velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu phdr86.

Homeopatický detox

Homeopaticky detox Castanum

Pro úspěšnou léčbu oparu  na rtu

je  velmi důležitá důkladná detoxikace organismu pomocí homeopatického detoxu – tělového mléka a sprchového gelu.

Je vhodné  zařadit do každodenní hygieny homeopatický detox proti oparům a také používat tělové mléko proti vyčerpání, protože právě tvorba oparů je signálem vyčerpání, přepracování, přetíženosti organismu toxickými látkami a oslabenosti organismu.

Jak se líbí homeopatická léčba oparů pacientům?

Na opar již používáme zásadně tělové mléko forte proti oparům v hnědé lahvičce. Pomohlo nám více, než homeopatické léky na opary. Potíráme si mlékem kolem oparu, ale i celou tvář, moc se nám Vaše mléko líbí, je po něm velice hezká pleť. Homeopatický detox proti oparům nám asi nejvíc pomohl v tom, že od té doby, co jsme ho použily, tak už se nám opar nevrátil

Vaše pacientky J.a K. Z.

…náhodou“ jsem k nákupu také přihodila mléčko na opary. OMLOUVÁM se, že jsem pochybovala, …
V sobotu se mi začal opět klubat opar a potřela jsem si místo Vaším mléčkem a pochybovala, že to zabere ( homeopatika, která na to užívám jsem nechala vnučce-měla neštovice a nové jsem si, lajdačka, nekoupila).
Šla jsem se psy ven a byla cca 30 min venku a při návratu jsem zjistila, že opar se mi přestal klubat!!!!! 

 To nejosvědčenější proti oparům a dalším kožním potížím.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů