Co se líbí pacientům?

Reference na produkty Hanaks-homeopathy.cz

Co nejvíce používá paní Hanka?

Hanka měla časté bolesti a kožní potíže.

Nejvíce používám sprchový gel na bolest, a k tomu tělová mléka na Bolest a Artrozu - ty střídám. Bez těchto produktů si neumím představit den. K tomu "máznu" Vitalitu" nebo Životní energii hned ráno, a celý den je v pohodě. A nyní chytrá Měsíčková mast, ta je skvělá. Na moje nedefinovatelné kožní problémy na bércích - bezkonkurenční. Přeji krásnou neděli, s pozdravy a úctou
Hana Hulecovápacientka

Příběh paní Šárky

Šárka měla často nemocné dcery ...

Dobrý den, nejprve bych chtěla moc poděkovat za Vaše produkty, od ledna pravidelně myji své dcery ve sprchovém gelu Lavender pro posílení imunity, je to pro mne až zázrak, od té doby co toto pravidelně každý den dcery používají, ještě nebyly nemocné. Do toho ledna jsme válčili s nemocemi každý měsíc. Je to úžasné, moc děkuji.
Šárka Bícová

Příběh paní Eriky

Erika měla rýmu, tekly jí szly, opuchly oči…

Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaše výrobky – mléčka, koupila jsem si u Vás na stránkách www.hanaks-homeopathy.cz IMUNITU, a můžu potvrdit, že mám rýmu, která trvá tak 5-6dní a je hnusná, protože mi to vráží do očí, z kterých mi tečou slzy a opuchnou. S vaším mléčkem mi to přešlo za 1-2dni, bylo po rýmě. Mažu se poctivě každý den 1-2krát denně, mléčko krásně voní a mažu se s ním pod nosem a na krku. Děkuji za Vaše výrobky.
Erika S.

Příběh paní Jany

Jana měla trávící problémy, bolesti hlavy, otoky kotníků a nohou...

Vážená paní Hanáková, užívání Vašich mlíček se stalo pro mě už rutinou. Musím říci, že hned při užívání první detoxikace jsem se zbavila trávicích problémů a velmi se mi zmírnily bolesti hlavy. Velice mi i ustoupily otoky kotníků na nohou. Po Vašich mlíčkách na „pohodu“ neprožívám stresy, jsem opravdu v pohodě, což je pro mojí náročnou práci auditora velmi důležité. Momentálně jsem se pustila do „boje“ s tukovými bulkami, paradontózou. Nejvíc mě ale začaly trápit kožní potíže – drobné výrůstky na kůži, věkem se zvýšila četnost, ale měla jsem vždy a hlavně na zádech strupovité plošky – domnívám se, že je to důsledek opálení z mládí (jsem světlý typ). Mám nyní od Vás detoxikaci na kožní potíže a tak věřím, že dojde ke zlepšení. Chytrá mastička je také stálou součástí mého vybavení a co miluji – je vaše mýdlo, pominu-li účinky, tak jeho tak nesmírně zajímavou vůni, až se stávám závislou. Takže, když to shrnu, Váš stálý a věrný zákazník. A kdyby nebyl zákazník spokojený, nevrací se… Mějte se moc hezky, ať se Vám daří.
Ing. Jana Krafčíková

Příběh paní Blanky

Skončila jsem půlroční detoxikaci a cítím se skutečně dobře, jako kdyby jsem omládla o 10 let, fyzicky i psychicky. Žádné bolesti ani jiné obtíže. Používám mléčko proti kašli a zadní rýmě, co mě trápilo dlho. Mám i mléčko na bolest, ale už ho nepotřebuji. Jsem velice spokojená. Chci se zeptat, jak často mohu tuto detoxikaci užívat. Detoxikační mýdlo používam , je vynikající. Děkuji, že jste.
Blanka Hlinková

Příběh paní Jaroslavy

Při homeopatické detoxikaci se cítím daleko lépe. Dobře spím, nejsem tak vzteklá, ale jsem daleko klidnější, také pružnější a počáteční svědění kůže mi též zmizelo. Dříve mě ledacos rozhodilo a naštvalo. Nyní mě některé věci i rozesmějí, které mě dříve rozzlobily. Celkově se cítím daleko lépe. Děkuji za vše.
Jaroslava Kupková

Příběh paní Jany

Věřím ve Vaši homeopatii, která mne přesvědčila, po používání Vašich produktů. Mám to tak, že věřím pouze tomu, co si sama vyzkouším. Vyzkoušela jsem dříve i jiné metody, homeopatické léky na doporučení jiných, ale ta mi tak neúčinkovala, jako výrobky, které mám od Vás. Tělové mléko mi pomohlo při bolesti hlavy za pár hodin, proti strachu za 2 dny a pro posílení - to jsem se cítila ihned lépe a za 3 dny jsem byla plna energie. Je to nepopsatelný pocit, musí to každý vyzkoušet a prožít sám na sobě... Jsem ráda, že jsou Vaše produkty dostupné na netu. Přeji Vám hodně spokojených pacientů.
Jana H., pacientka

Příběh paní Jarmily

Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle. Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila.... Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže. PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala.
Jarmila, pacientka

Příběh paní Aničky

Dobrý den p. Věrko, moc děkuji za odpověď, levandulový šampon nemá chybu a ve spojení s balzámem na vlasy jsou mé vlasy opět jako v mých 18 letech i když si je již musím barvit, Váši chytrou mastičku jsem si oblíbila jako noční krém na pleť - ráno nemám žádný otok okolo očí a mám odpočatou pleť. Mohu Vaše homeopatické přípravky používat dlouhodobě ? Víte, já jsem takový zlobílek na homeopatické léky, vždycky si je zapomenu vzít a tak jsem jenom na Vašich přípravcích. Cítím, že i Vaše detoxikační kůra zabírá i bez léků. Možná, že se budu déle detoxikovat a já vím, jak se lepším, vytvořila jsem si rituál, který mi vyhovuje a na který jsem si zvykla. A tak mám ještě jednu otázku. Budou stačit k detoxikaci pouze Vaše přípravky anebo je nutné požívat i homeopatické léky ? Moc Vám děkuji za Vaši odpověď na kterou se velice těším, posílám milý a příjemný den. Anička
Anna Kissovápacientka

Příběh paní Dáši

Dobrý den Vám přeji, Vaše výrobky jsme začali používát společně s ostatními hom. a bylinnými přípravky a troufám si říct, že nám zabírají. Maminku mažu od bolesti společně s arnikou a téměř léky od bolesti jí nyní nepodávám. Já mažu a myju se také ve Vašich produktech společně s rakytníkem na posílení imunity a hom. granulky na boreliózu a kruh se mi zesvětluje. Věříme v hom. léčbu a víme, že toto je bez vedlejších účinků a dosahuje vynikajících výsledků. S pozdravem a poděkováním Dagmar
Dagmarpacientka

Příběh paní Jany a Moniky

Krásný dobrý den, moc si vážím, že jsem našla ty vaše stránky, protože díky vašim tělovým mlíčkům se syn Tomáš zbavil depresí. Dneska už nebere ani prášky, myslím antidepresiva díky bohu, protože do té doby než začal používat homeopatika tak jsme si užili mnoho ošklivých dní. Já mám od vás tělová mlíčka na hubnutí a jsem taky moc spokojená. Moc děkuji, že jste protože jinak by nebyly ty úžasné možnosti s vašimi homeopatiky děkuji PS. Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme.
Jana K. a Monika S., pacientky z Opavy

Příběh paní Michaelky

Dobrý den paní Věro, Vašimi homeopatickými produkty jsem začala řešit spousty problémů, psychickou stránku po rozvodu, úraz kolene, následně trombóza v lýtku, hned poté zánět střeva.... je toho spousty Používám sprchový gel a mléko, dále jsem si objednala 6 lekcí s homeopatickými produkty na 6 měsíců. Teď se dostávám do 4 lekce. Jak se cítím? Myslím si, že mi Vaše produkty pomáhají. Cítím se daleko lépe než když jsem Vás poprvé oslovila. Jsem trochu nad věcí a nepropadám panice. Bolesti zatím žádné nikde nemám. Ty co jsem mívala (noha, břicho). Už několik měsíců jsem neměla ani gynekologický zánět, který jsem měla pravidelně 1. měsíčně. Možná jednou ale včas se zastavil a nerozjel. Moc Vám děkuji za Vaše produkty a určitě budu pokračovat dále v očištění. S pozdravem Michaela Chabr Prokšová
Michaela Prokšovápacientka

Příběh paní Wágnerové

Vyléčení za 11 dní z deprese, která přetrvávala 10 let. Deprese- snížená denní dávka antidepresiv, nejsou žádné negativní stavy. Ztuhlost - pozoruji zlepšení. Štítná žláza - stavy ospalosti a únavy během dne, nechuť k jakékoliv činnosti jsou minulostí. Homeopat.mléko /zasláno jako dárek/ skvěle funguje (pozn. nyní ještě lepší účinky 5v1 ve vlasovém šamponu a vlasovém balzámu). Děkuji za skvělou léčbu, přeji samé hezké chvilky ve Vašem životě a dík za to, že navracíte lidem zdraví bez pilulek...
Wágnerová, pacientka

Příběh paní Marie

Paní Marie napsala: Můj život se začal ubírat zase správným směrem. Mám zdravotní potíže psychického rázu, které se projevují výkyvy nálad a větší citlivostí a vztahovačností. Jsem samoživitelka na rodičovské dovolené. Byla jsem ve fázi totálního vyčerpání, jsem na vše sama, jak na výchovu, péči a veškerou starost o malou. Domácnost jsem s malým dítětem nezvládala, řešila jsem jenom co hořelo, uvědomovala jsem si že je to špatně, že něco musím udělat, aby to bylo, jak to má být správně. Již od svých 16 let, teď je mi 36 let se zajímám o esoteriku a víru, poznala jsem spousty léčitelů, vyslechla spousty kartářek a rad,co bych měla nebo neměla. Už jsem si myslela, že to takto asi má být, že se v tom budu \"plácat\" celý život. Kamarádka mi poradila ať vyzkouším homeopatika, zakoupila jsem si je v lékárně a nic....Až mi právě tato kamarádka poradila právě p. Hanákovou, tak jsem si řekla, že snad to konečně klapne. Přinesla jsem si je a vyzkoušela, shodou okolností byla u toho kamarádka a řekla, že v takové pohodě mne ještě neviděla. Použila jsem mýdlo na očištění aury, \"chichotavé mléko\", mléko na lenost a na energii, no a stal se snad zázrak, zažila jsem obrovské pocity uvolnění a blaženosti, o kterých jsem věděla, že snad existují, bylo to jako dar z nebe. Nyní doma kmitám, mám čisto, uklizeno, cítím se moc dobře, uvolnilo se ze mne napětí, už nejsem nervák a plašák. Moje holčička je klidnější a spokojená,... zvládám péči o ni s přehledem. Nyní aktivně hledám práci. Děkuji za tyto dary.
Marie, pacientka

Příběh paní Táni

Pleťové mléko mi skutečně pomohlo proti lenosti. Mám od Vás jedno pleťové mléko, které jsem si nechala připravit speciálně na mou potíž - absolutní nechuť cokoliv udělat. Tato lenost mne doslova ničila natolik, že jsem sledovala televizi celé odpoledne, namísto prací, které jsem vždy odložila.... Čím déle jsem to tak dělala, tím více jsem byla nespokojená a nešťastná. Pak mi napadlo požádat Vás o pomoc a poté otestovat Vaše pleťové mléko. Použila jsem ho hned ráno a odpoledne jsem již televizi nesledovala, šla jsem pracovat na zahradu. Nevěřila jsem, ale zabralo.
Táňa M., pacientka
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky-došla hned v úterý. Vaše mléčko na štiplavou bolest začíná zabírat-bolest už není tak intenzivní, a manželovi zase škytavka po operaci srdce se také zmírňuje-to bylo pro nás teď nejaktuálnější. Mléčko na silnou bolest: na jaře jsem měla zablokovaná záda-ischias-serie čtyř injekcí nezabrala a tak mi byla doporučena jen rehabilitace. Bolest byla ukrutná-ze zad až do podbříšku. Po týdnu mazání Vaším mléčkem bolest začla odeznívat a od té doby jsem v naprosté pohodě. Mohu jen doporučit...Proto jsem si ho objednala ještě jednou.. Děkuji ještě jednou za Vaši rychlou a účinnou pomoc.....Jarka
Jarka F.pacientka
Proč Vám píši, za prvé Vás chci pozdravit a za druhé pochválit za úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy. Již loni, po příjemné detoxikaci, jsem uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. V létě u moře byly celkem pěkné a dlouhé, alespoň na mé poměry, ale výživu si zaslouží, říkala jsem si....... Potom přišel prosinec 2017 a já se ocitla po štědrém dnu v nemocnici s vyčerpaným organismem. ..... Totální kolaps, a mimo jiné, i vlasy vzaly za své, vypadaly, nebo se ulámaly...... stres, je pravdu velmi mocný nepřítel, ale rozhodnutí a ukotvení myšlenky, já chci žít, ( v únoru se nám mělo narodit první vnoučátko), ( a i lékaři, samozřejmě pomohli) a já si slíbila, že se do takového stavu již nikdy více nedostanu !!!!! Začala jsem doplňovat doporučené minerály, mazala se mlíčky a i myšlenka na vnoučátko, mě pomalu rovnaly.... Mimo mlíček, které si objednávám, jsem si tentokrát vzala i detox na vlasy a zanedlouho, také šampon na krásné vlasy ( jeden jsem dostala také od Vás, jako dárek ;-)) Posílám výsledek !!!! Vlasy mám, jako loni v srpnu u moře a navíc, ještě zdravější, hustější a nevidím to jenom já. Kamarádky, které mne viděly v únoru 2018 ( 4.2.2018 se nám mimo jiné narodil, též vytoužený vnouček Danielek :-)), již jsem měla vlasy, ale hodně krátké, nemohou uvěřit,....... v červnu 2018 mám již "háro" . Děkuji Vám za vše! Ze srdce zdraví Pavlína Novotná
Pavlína Novotnápacientka
Musím se přiznat, že jsem moc nevěřila tomuto léčení, ale mýlila jsem se. Používám mléko proti kašli, mám chronickou bronchitidu, a večer a ráno jsem musela používat atrovent sprey. Už nemusím. Po chytré mastičce mi mizí jizva na líci po odstranění basaliomu. Detoxikuji asi 10 dní a cítím se lépe, ranní bolesti celého těla ustupují. Mám 72 let, a tak se těším, jak se budu cítit po ukončení detoxikace za půl roku. Přeji hodně úspěchů a děkuji
Pravidelně používám gely i mléčka, nemohu si vynachválit chytrou mastičku-pocení...i ostatní, na bolest atd.. Opravdu nikdy jsem nevěřila na tak účinnou sílu homeopatie...jsem nadšená a moc moc děkuji za náhodu, kdy jsem objevila Vás... Krásné léto Jana S.
Jana S.pacientka
Ještě před rokem jsem měla velké problémy s atopickým ekzémem. Už jsem se spokojila s tím, že budu celý život žít s touto nemocí. Ale dnes děkuji za homeopatickou detoxikaci od paní Věry Hanákové, která vyléčila můj atopický ekzém tak, že již nemám žádné potíže. Navíc jsem nyní bez zánětů,...bolesti hlavy již také nemám a mohu říci, že se tak snadno neunavím. Jezdím opět po 14 letech na kole. Cítím se tak, jako když se znovu narodím do lepšího života. Děkuji J.H.
J.H.pacientka
Dlouhodobě jsem měla potíže s otěhotněním. Vyzkoušela jsem celou řadu léčiv, s manželem jsme absolvovali během 10 let přemíru vyšetření, léčení, ale početí se stále nedařilo. Už jsem se s mateřstvím chtěla nadobro rozloučit, byla jsem nešťastná.... dokážete si to jistě představit. Pak však přišla teta s nápadem, že slyšela od své známé, že léčíte neplodnost detoxikací organismu. Tak jsme to vyzkoušeli a povedlo se. Po 3 měsíčním sprchováním jsem byla těhotná. Považovala jsem to za něco, co nelze pochopit. Proč mi nikdo jiný nedokázal pomoci? ...
Dobrý den, jsem Vaší velmi spokojenou pacientkou. Léčila jsem se detoxikační sprchovou emulzí. Noční mrtvění rukou je pryč, dobře spím, mám lepší pleť a spoustu energie. Nevím, proč jsem 2 roky chodila bez výsledku po doktorech, když za 1 měsíc sprchování tak příjemným prostředkem se může vše až zázračně vyřešit.
Srdečně zdravím homeopatii Hanaks. Již 5 let mne trápila bolest pravého kolene. Chodila jsem na injekce, ale nic mi moc dobře nepomáhalo. Pak jsem si zakoupila tělové mléko a sprchový gel. Očekávala jsem s napětím, zda vůbec mi mléko a gel pomůže, když mi předtím nic nepomáhalo. Ale vida, byla jsem velmi překvapená. I když jsem si četla reference, kde bylo psáno, že účinek se dostaví postupným používáním, já jsem měla od bolesti pokoj již za necelých 40 dnů. Je to pro mne šokující a stále nemohu pochopit, jak je to možné, když mi předtím nepomáhali ani injekce. Teď chodím do schodů i ze schodů a nic mne nebolí. Tak si říkám, že by to mělo vědět více lidí. Pro mne je detoxikační gel a mléko zázrakem uzdravení po 5 letech bolestí. Určitě si kupte gel i mléčko, já jsem velmi spokojená. Důchodkyně Anna H.
Anna H.pacientka
Dobrý den. Používám tělové mléko 13 v 1 proti silné bolesti a pomohlo mi tak, že jsem tento víkend mohla jít na dlouhou procházku a i teď večer mne již nohy a klouby nebolí. Používám mléko i gel každý den a dokonce mi přestali i křeče v nohou. Někdy jsem musela v noci i několikrát vstát, abych křeče rozchodila. Teď už tyto potíže nemám a doporučuji dál. Líbí se mi i tělové mléko pro lepší spánek. To si natírám na oba spánky, což mne hodně uklidňuje. Budu dále používat a děkuji. Irena
Irenapacientka
Měla jsem ekzém víc jak 2 roky. Vyzkoušela jsem různé mastičky, ale bez žádoucího efektu. Pomohla mi až dobrá mastička. Jsem velmi spokojená, a doporučila bych všem lidem tuto mastičku na léčbu ekzému - to mám vyzkoušeno, že zabírá již za týden, ale já ji používám stále. Je fajn, výborně ošetří, na kůži je příjemná.
pacientka
Dobrý den. Vaše mlíčka jsou vskutku úžasná, to snad již každý ví!!!! Ale tato jsou obzvláště zajímavá. Ty, co mám od Vás vyzkoušená, jsou cílená na fyzično, ale po 1/2 ročním kurzu vím, co to udělá i s psychikou, že vše souvisí se vším a po třech lekcích Univerzum poznávám, až kam se člověk může posunout. Je to neuvěřitelné. Zakřiknutá holka, která chce pro všechny jen to nejlepší a sama je na posledním místě, která se bojí zklamat ostatní, a tak sobě nakládá v domnění, že bude doceněna, či více milována, najednou umí říci nahlas svůj názor, prosadit si, co by od ní ti druzí nečekali, umí říci ne, i těm nejbližším a vůbec nemá pocit nějaké viny. Umí se obhájit, a cítí se pevná v kranflecích. Zdraví Vás Pavlína N.
Pavlínapacientka
Krásný den paní Hanáková. Jsem právě uprostřed třetí lekce kurzu detoxikace a musím říct, je to úžasné, cítím se skvěle, mám o dost víc energie, cítím se celá nějak uvolněná, více pohyblivá. Ještě jednou moc děkuju za osobní balíček na moje koleno. Něco úžasného, koleno už nebolí, jsem vděčná. Co o vás vím, tak se věci okolo zdraví mění. Taky před rokem jste pomohla synovi Tomášovi. S vaší pomocí se dostal z depresí. Dnes je úplně v pohodě, a hlavně bez léků. Super, díky. S láskou Miluška
Miluškaabsolventka kurzu
Používám Vaše výrobky a jsem velice spokojená. Po dlouhých letech "přežívání" konečně žiju a užívám si důchodu. Děkuji mockrát. Květa
Květapacientka
Vážená paní Hanáková, děkujeme za Vaši ochotu a trpělivost s námi při detoxikaci a léčbě našich složitých zdravotních potíží. Vaše detoxikace je nejlepší, vyléčila celou naši rodinu včetně naší vnučky Evičky. Sprchový gel pro detoxikaci byl moc příjemný, každý den jsme se těšili na používání gelu a tělového mléka. Přestože se nám zdála cena dost velká, bylo to jen na počátku, než jsme si přípravky vyzkoušeli a při malém šetření nám vydržely hodně dlouho.. Ještě jednou děkujeme a nadále se těšíme z jejich účinků, nyní již preventivně. K.J.
K.J.pacientka
Dobrý večer, měla jsem dlouhodobě kožní potíže - atopický ekzém i akné. Dlouhou dobu jsem se pokoušela vyléčit se, ale nikdy to nešlo. Potíže se mi vracely, po mastech z lékárny došlo vždy jen k mírnému zlepšení, ale nikdy to nebylo nejlepší. Byla jsem zoufalá, ale nepřestávala jsem. Teď jsem ráda, že jsem vyzkoušela i homeopatickou detoxikaci, která v mém životě způsobila změnu - vyléčila mé kožní potíže, za což jsem moc vděčná. Homeopatická detoxikace mi pomohla vyléčit akné za 2 měsíce, ale již první týdny jsem měla mnohem krásnější pleť. Ekzém začal ustupovat po 3 měsících, postupně se ztrácel a zmírňoval, až je nyní vše tak, jak jsem si to představovala. ... Moc děkuji za detoxikační gel, je příjemný i tělové mléko je hlaďoučké a příjemné pro mou pokožku. Používám vše stále, uklidňuje mne, přináší pohodu a radost do každého dne. S pozdravem pacientka K.Z. z Olomouce.
K.Z.pacientka
Homeopatické pleťové mléko mi pomohlo proti stresu a vyčerpání, kdy jsem byla na pokraji svých sil. Homeopatické pleťové mléko se mi moc líbí. Pomáhá mi každý den zvládat stres. Již řadu let jsem ve své práci nestíhala a přesto na mne byla kladena další práce. Cítila jsem se bezmocná a vyčerpaná. Téměř na pokraji sil. Cítila jsem, jak mne celá situace postupně zabíjí, ale musela jsem zvládnout stále vyšší pracovní tempo a spoustu úkolů ještě i po večerech doma. Byla jsem smrtelně unavená a vyčerpaná. Pak jsem náhodou objevila Vaše stránky a vyzkoušela nejprve homeopatické pleťové mléko proti stresu. To mi pomohlo ihned. Uklidnila jsem se, velmi jsem toto uklidnění potřebovala. Pak jsem byla schopná zastavit se a dopřát si i více odpočinku. Objednala jsem si současně i homeopatické pleťové mléko proti vyčerpáni a pro lepší spánek. Po několika letech jsem si konečně užila celonočního spánku a ráno jsem byla velmi odpočatá. Po používání pleťového mléka jsem pak každodenně získávala více energie. Homeopatická mléka mi velmi pomohla.  .. Nyní je používám každý den, doporučuji svým přátelům a známým. Jsou skutečně velmi příjemná a léčivá. Upřímně děkuji za Vaši pomoc a ochotu.  
J.K., pacientka
Se všemi produkty od Vás jsem spokojená nejen já ale ... i moje maminka, kamarádky a nejvíce momentálně pomáhají tetě – jak jsem již psala je jí 95 let a každý den děkuje Bohu (doslova) za Vaše tělové mléko, které ji pomáhá proti silné bolesti.
Detoxikace - sprchový gel a bolesti postupně zázračně ustupují. Nevěřila jsem, že stačí tak malé množství gelu a tělového mléka. Myslela jsem, že je to málo, ale pak jsem si to všechno vyzkoušela a jedna lahvička mi vydržela 64 dnů.
Kateřina pacientka
Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti... Bolest odchází ihned po natření.
Zorka Z. Pardubice
Dobrý den Vážená paní Hanáková, Vaše hom. mléka jsou úžasná, vyléčí jakoukoliv nemoc, jakýkoliv problém. Detoxikace je naprosto skvělá, cítím se tak plná energie, zmizely mi kožní potíže a docela přestává bolest žaludku. Vaše stránky doporučuji všem svým známým.
Aneta, Varnsdorf
Krásná pleť bez jediného pupínku s dobrou mastičkou Akné mne trápilo od puberty až do 30 let. Jak jsem začala používat dobrou mastičku, tak moje pleť je bez jediného pupínku. Je to moc dobrá mastička... vydrží dlouho, balení je velké a účinky fantastické. Cena vyšší, ale když srovnám kolik jsem investovala za jiné produkty zbytečně, tak je cena pro mne velmi přijatelná.
Miloslava Vlčková, Písek
Dobrá mastička - obličej krásný jako miminko Děkuji, "DOBRÁ MASTIČKA PROTI AKNÉ" plet mám na obličeji krásnou,jako miminko .... At se Vám vaše práce daří a máte z ní radosté zprávy od pacientů.
Pacientka
Díky detoxikaci krok za krokem jsem se zbavila alergie, což považuji za největší úspěch za posledních 18let. Maminku přestaly bolet záda a nohy, bratrovi zmizel chronický kašel. Obě dvě moje dcery nebyly za poslední rok vůbec nemocné, přestože v minulosti měla Hanka stále rýmu a Kateřina trpěla na ušní potíže, vyléčila si také akné. Homeopatická detoxikace krok za krokem nám moc pomohla.
V každém případě považuji vše za velký úspěch! Dobrý den, paní Hanáková, ráda bych Vám sdělila, že po pětidenním užívání homeopatického léku z první lekce kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem (začala jsem s tím minulou středu) pozoruji na sobě, že se cítím klidnější, v noci dobře spím (budívala jsem se i 2x - 3x za noc), vrátila se mi pohyblivost do celé levé ruky, i když to stále bolí, intenzita bolesti se snížila tak na polovinu, ještě čekám, až dorazí homeopatické mléko proti bolesti.. V každém případě považuji vše za velký úspěch! a co se týká léčby zánětu v ruce, tak je to poprvé za dva měsíce všemožného snažení, kdy začalo něco doopravdy fungovat.
Díky a zdravím M.Š pacientka
Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená... Dobrý den paní Hanáková! j Homeopatický kurz jsem si zakoupila. 3 x 990 Kč. Užívám homeopatika dle třetí lekce. Přestaly mě bolet nohy, podařilo se mi za ty tři měsíce zhubnout 8 kg, cítím se méně unavená, přestože třikrát týdně cvičím. Bohužel stres s nemocnou 90 letou tetou nijak neovlivním, stejně jako problémy s pubertálním vnukem kterého mám u sebe.
P.B.pacientka
Cítím se moc dobře... kurz detoxikace krok za krokem Dobrý den, paní Hanáková, musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější..... Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.
Kuchařová Marieabsolventka kurzu
S tělovými mléky jsem spokojená. Pomáhají mně od bolestí páteře i kolen a lokte. Děkuji za vaši pomoc.
Věra Jankůpacientka
Na vánoce jsem dceři u Vás objednávala Coffeine šampon a velice jí pomohl. Měla velice prořídlé, suché a lámavé vlasy a nyní je má zdravé a lesklé jen ještě ta hustota není co bývala ale to je i tou její nemocí má od 11 let autoimunitní onemocnění DM1. Léčila se s tím i na kožním a nikdo jí nedokázal pomoci, jen Váš šampon je opravdový zázrak, opět objednáme, jiný již nechceme.
Jana Vychodilovápacientka

Příběh paní Pavlínky

Milá paní Věrko, Vaše mlíčka, jsou učiněný voňavý a hlavně fungující zázrak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Měla jsem od Vás již v minulosti mlíčko na krásnou pleť, ale snad jako každá žena, jsem podlehla vyprávění kamarádek, jak krémík zakoupený na akci té či oné parf. společnosti je skvělý..............., ale musím přiznat, že se zase pokorně vracím k Vašim mlíčkům a to moc RÁDA !!! Nejen že fungují ( teď jsem si ještě objednala lifting - vypnutí bylo citelné skoro ihned), ale krásně voní ( a to i mému muži), je to pro mne takové milé pohlazení po duši :-) . Sex appeal používám místo voňavky, světe div se, myslím, že funguje!!! ;-) Přidala jsem si i mlíčko na nízké sebevědomí, někdy je člověk dole, jindy nahoře, tak jak to v životě zkrátka bývá, ale jak se říká, štěstí přeje připraveným, tak proč nepoužít mlíčko, které moji psychiku ohlídá :-). Prostě jedním slovem, DĚKUJI !!!!!
Pavlína Novotná, pacientka

Rychlá pomoc - homeopatická poradna zdarma

Hanáková Věra, odborná homeopatická poradna on-line

Spolu s radou pro Vás se dozvíte další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu . Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel. Těšte se na e-mail od Vera*zdravější-krásnější. Zakladatelka Hanak's homeopathy  (c) 1991

Potřebujete rychlou a odbornou radu? 

Zajímá Vás, co je pro vyléčení Vašich potíží nejlepší? Sdělte mi to do poznámky a odpověď najdete téměř okamžitě ve svém e-mailu.

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů