PADÁNÍ A ZTRÁTA VLASŮ? Žádný problém, homeopatie pomůže.

PADÁNÍ A ZTRÁTA VLASŮ? Žádný problém, homeopatie pomůže.

 

V dnešním článku se budeme zabývat problematikou padání vlasů a plešatostí a možností léčby homeopatickou cestou.

 

Problém spojený se ztrátou vlasů se týká nejenom mužů, ale rovněž i žen. Muži v tomto ohledu mají jistou výhodu, že padání vlasů a s ním spojená plešatost je v jistých ohledech brána jako známka mužnosti, umění se postarat a pečovat o rodinu – což může být pro některé ženy dokonce atraktivní.

 

Na druhou stranu, jak tento problém působí na ženu? Zcela opačně. Žena, jež má místo hustých kadeří na hlavě sotva pár jemných vlásků, které zakrývají holá místečka, není zrovna považována většinovou společností za femme fatale. Není to nefér? Vždyť se jedná o tentýž problém, který je však zcela diametrálně posuzován pro rozdílné pohlaví.

 

Jak tedy tuto situaci řešit? Existuje mnoho důvodů, proč daný jedinec, v tomto případě budeme rozebírat spíše jemnější pohlaví, neboť to se trápí ztrátou vlasů daleko více, je sužován tzv. alopecií. Jedna z příčin je, jak se obvykle dočteme v odborné literatuře, že plešatost jako taková je podmíněna dědičností – resp. je přenášena chromozomem X a způsobena genem P. U žen dochází ke zmíněnému onemocnění při kombinaci PP, u mužů již při konstituci Pp mimo jiné. Žena při konstituci Pp se tím pádem stává recesivním homozygotem a je dost možné, že její potomek, mužského pohlaví, bude trpět zmiňovanou ztrátou vlasů.

 

Mezi další příčiny alopecie patří rovněž hormonální nerovnováha, především po porodu a během menopauzy, zvýšený stres, náhlé zásahy do jídelníčku či diety. Dále se rovněž můžeme setkat s problémem týkající se nešetrné péče o vlasy a vlasovou pokožku spojenou s používáním nekvalitních barvicích prostředků či časté svazování vlasů do těsných culíků.

 

Pokud ovšem máte jako žena chronický problém se ztrátou vlasů a výše zmiňované příčiny vám jsou cizí, či jste se je již snažila odstranit, nezoufejte. Stále existuje ve světě pomoc, která nijak nerozhodí vaše tělo ani duši – tím je míněna detoxikace pomocí homeopatie, která mimo jiné dokáže znovu “nastartovat” zdravý růst vlasů a udržet jej v kondici.

Úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy

Proč Vám píši, za prvé Vás chci pozdravit a za druhé pochválit za úžasný vlasový detox a šampon na krásné vlasy.
Již loni, po příjemné detoxikaci, jsem uvažovala o nápravě svých stále dokola barvených vlasů. V létě u moře byly celkem pěkné a dlouhé, alespoň na mé poměry, ale výživu si zaslouží, říkala jsem si…….
Potom přišel prosinec 2017 a já se ocitla po štědrém dnu v nemocnici, s vyčerpaným organismem. …..
Totální kolaps, a mimo jiné, i vlasy vzaly za své, vypadaly, nebo se ulámaly…… stres, je pravdu velmi mocný nepřítel, ale rozhodnutí a ukotvení myšlenky, já chci žít, ( v únoru se nám mělo narodit první vnoučátko), ( a i lékaři, samozřejmě pomohli) a já si slíbila, že se do takového stavu, již nikdy více nedostanu !!!!!
Začala jsem doplňovat doporučené minerály, mazala se mlíčky a i myšlenka na vnoučátko, mě pomalu rovnaly…. Mimo mlíček, které si objednávám, jsem si tentokrát vzala i detox na vlasy a zanedlouho, také šampon na krásné vlasy ( jeden jsem dostala také od Vás, jako dárek ;-))

Vlasy mám, jako loni v srpnu u moře a navíc, ještě zdravější, hustější a nevidím to jenom já. Kamarádky, které mne viděly v únoru 2018 ( 4.2.2018 se nám mimo jiné narodil, též vytoužený vnouček Danielek :-)), již jsem měla vlasy, ale hodně krátké, nemohou uvěřit,……. v červnu 2018 mám již „háro“ .
Děkuji Vám za vše! Ze srdce zdraví Pavlína Novotná

Znáte osvědčený vlasový detox proti padání a ztrátě vlasů?

Kurz příjemné homeopatické detoxikace 

 

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů