JIŽ ŽÁDNÉ AKNÉ, EKZÉMY, BOLESTI, ALERGIE, DEPRESE… nemoci mizí tím, jak se tělo čistí a zbavuje toxických látek, jedovaté rtuti, olova a parazitů.

HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE vám pomůže s vyléčením celé řady zdravotních potíží, a co víc,

díky homeopatické detoxikaci budete nejenom zdravější, ale také šťastnější i úspěšnější…

Homeopatickou detoxikací se zbavíte všeho, co vás omezuje. Vyléčíte si tedy všechny vaše potíže, a přitom nebudete muset nikam jezdit, nebo čekat v přeplněné čekárně. Jen se přihlásíte a získáte první lekci, abyste mohli začít ihned. Poštou obdržíte dárky – příjemná tělová mléka pro detoxikaci organismu. Budeme ve spojení  prostřednictvím on-line homeopatické ordinace, ve které jsem pro vás stále.

V on-line homeopatické ordinaci jsem pro vás zcela zdarma. Nic neplatíte, kdykoliv se budete moci ptát na cokoliv ohledně vašeho zdraví a zdraví vaší rodiny, dětí… 

Proč se detoxikovat?

Protože je to jediný způsob, jak přežít v době, kdy je kolem nás spousta toxických látek, těžkých kovů a jedovaté rtuti. 

Je to způsob, jak si uchovat zdraví i v podmínkách, kdy jsme každodenně vystaveni „modrému záření“ z počítačů,  kdy na náš zdravotní stav negativně působí mobilní telefony a přemíra toxických látek.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo se nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné zdravotní potíže.

 To je smutné, ale, můžeme se tomu všemu účinně bránit

…můžeme se každý den příjemně detoxikovat

…nemusíme čekat na vážné potíže nebo smrt, kterou to v mnoha případech končí

Můžeme na to jít radostně a bezpečně. Příjemná homeopatická detoxikace nám pomůže.

Základem je homeopatická detoxikace, protože jiné detoxikační metody neúčinkují zcela správně.

V on-line kurzu se můžete nechat vést krok za krokem.

Můžete se léčit příjemně v pohodlí vašeho domova to ihned po přihlášení.

VÍCE O KURZU ZDE. 

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů