S kterými homeopatiky budou Vaše děti chodit s radostí do školy?

Imunita forte pro školáky

Je celá řada homeopatických léků, které pomáhají dětem – školákům zvládnout školu bez nemocí, psychických stresů, nevolnosti a strachu.

Některé homeopatické léky umí zvýšit sebevědomí malých i velkých školáků a pomoci jim nebát se před tabulí komunikovat.

Pomáhají také při roztěkanosti, nesoustředěnosti, nebo také při zlosti. Pomáhají zvládnout učení a být při tom v dobré psychické i fyzické kondici. 

Která homeopatika pomáhají školákům?

Běžně se uvádí, že pomáhá Oscillococcinum, které je považováno za vynikající protivirový lék., Echinacea 5 C a Silicea pro posílení imunity. školních dětí. Ovšem pouhé užívání těchto homeopatických léků zdaleka pro celkovou fyzickou i psychickou kondici školáků nestačí. Silnou imunitu a odolnost proti nemocem získávají děti především tím, že jsou vnitřně v pohodě. Nemají tedy strach ze školy, nebojí se nových věcí a situací. Děti nepotřebují protivirové léky, protože jejich ranní bolesti břicha, nevolnost, horečka či jiné potíže před nástupem do školy nejsou většinou virového původu, ale jsou jen následkem strachu z nových situací, které je ve škole čekají.

Dětem pomáhají homeopatika proti strachu, stresu, neklidu

Děti tedy potřebují být především silné po psychické stránce, pak nejsou nemocné.

K tomu jim pomáhají homeopatika pro posílení psychiky, tedy proti strachu, neklidu, stresu. Je jich celá řada, nejenom tedy běžně používané Arsenicum Album, Aconitum, nebo Nux Vomica, ale některé mnohem silnější homeopatika, která jsou jen stěží běžně dostupná, ale jsou součástí tělových – pleťových mlék s originálním komplexem hanaks-homeopathy informací pro školáky.

Hanaks-homeopathy tělová-pleťová mléka pomáhají dětem k lepšímu učení, proti roztěkanosti…

Obsahují komplex hanaks-homeopathy informací pro lepší učení, proti roztěkanosti, pro lepší soustředění a pro lepší komunikaci. Některá umí také odstranit přílišnou vznětlivost – vztek a navodit tak pozitivní atmosféru pro učení.

Pomáhají proti neklidu, strachu, nevolnosti…

Velmi jednoduše se používají. Před odchodem do školy jednu kapku tělového-pleťového mléka na spánky, další pak po návratu ze školy a večer před spaním.

Jedna kapka na spánky a problém je pryč!

Tak jednoduše se tělová-pleťová mléka používají. Působí příznivě a nezatěžují trávení.

Tělová mléka obsahují soubor – komplex Hanaks-homeopathy informací, které se vstřebávají pokožkou. Není tedy nutné užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla – kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. 

S tělovými-pleťovými mléky chodí děti s radostí do školy a jsou zdravé.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů