Jak vyléčit bolest zad? Rychlá úleva a bez bolesti třeba na nejvyšší horu.

Žádná  antibiotika, žádná chemie – pouze příjemná a osvědčená homeopatická léčba. Rychlá úleva od bolesti.

Jak vyléčit bolest zad?

Do on-line ordinace přicházejí každý pacienti a chtějí vyléčit bolest zad pomocí homeopatie. Trpí silnou bolestí a chtějí co nejrychleji pomoci vyléčit bolest.

„Zbytečné nemoci a utrpení lidí“ říkám si, se všemi soucítím, mnohdy cítím bolesti na svém těle. Při pročítání vnímám tuto energii nemoci na dálku, a je jedno, jestli si se svým pacientem povídám v ordinaci, po telefonu, nebo mi jen prostřednictvím e-mailu popisuje svůj stav. Vždy je to stejné.  Energie nezná hranic, byť to v této situaci působí bolestivě, na druhou stranu díky energii, která nezná hranic mohu vykonat svou práci a najít rychle nejlepší řešení pro úlevu, léčbu i vyléčení.“

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji. Co píšete nejčastěji?

Dobrý den, mám velmi špatnou fyzickou kondici. Bolí mne záda tak, že se nemůžu ani hnout. Prošla jsem těžkými životními zkouškami. Mám strach, že je toho na mne již příliš a že neunesu tíhu zodpovědnosti.

Bojím se, že nezvládnu uživit rodinu, protože jsem na to všechno sama. Každodenní bolest mi to všechno ještě zhoršuje.  Bez prášků na spaní a různých uklidňujících preparátů a léků neusnu a proti bolesti již nevím co si vzít, aby záda přestaly bolet.

Dobrý den, mám již dlouhotrvající problémy se zády. Mám zde usazený vápník, každý den mám velké bolesti a ráda bych byla opět zdravá jako dřív. K tomu mám různé finanční starosti.

Jak vyléčit bolest zad pomocí homeopatie?

Bohužel ne všechny doporučované homeopatické léky pomáhají vyléčit bolavá záda. Problém s bolestí není totiž čistě fyzický, ale souvisí především s psychickým přetížením. Aby se záda vyléčila natrvalo, je potřeba najít příčinu bolestí zad.

Je potřeba si nejprve tedy položit otázku – proč záda bolí?

Nenaložili jste si na svá záda toho příliš mnoho, nebo nechcete, nebo nemusíte toho příliš mnoho zvládnout – unést? Nemohou Vaše potíže velmi úzce souviset s Vašimi obavami a existenčními strachy, například o finanční budoucnost?

Nepíši to jen tak, ale je to zkušenost z praxe – pravdivé informace z homeopatické ordinace, kdy si pacienti opakovaně stěžují na bolesti páteře a současně povídají o velkých obavách ze své osobní i finanční budoucnosti.

Dělají si starosti o peníze, bojí se, že v budoucnu nebudou dostatečně zajištění, že nezvládnou vydělat či našetřit dostatek finančních prostředků pro své rodiny, děti, pro sebe, na důchod apod.
A jak tyto pacienty vyléčit z bolesti páteře, když nestačí pouze odstranit bolest a strnulost, což je také možné, ale je nutné především odstranit hlavně příčinu potíží.

Odpověď zní: Je nutné vyléčit obavy a strachy, tedy psychickou část problému, aby nedocházelo k opakovaným bolestem zad a blokacím páteře. Hlavním faktorem tedy není vždy jen fyzické přetížení, jak se běžně uvádí, ale velká psychická přetíženost starostmi, v tomto konkrétním případě starostmi především o finanční zajištění.
Bolest páteře tedy souvisí s finančními starostmi a je možné tyto potíže odstranit. V homeopatické praxi se mi nejvíce osvědčila komplexní léčba, nikoliv tedy pouze homeopatický lék Rhus toxicodendron 15C, jak uvádějí jiné zdroje při bolesti zad, které během dne ustoupí pohybem (rozhýbáním), nebo pomocí homeopatického léku Arnica montana 15C, když se cítíte skutečně jako rozmlácení. Tyto uvedené homeopatické léky pomohou jen částečně, ale pro trvalé vyléčení bolesti zad je nutná zcela komplexnější léčba.

Pokud patříte mezi ty, které tíží finanční budoucnost a máte bolesti páteře, krční páteře, blokaci páteře apod, pak si můžete dovolit vyzkoušet produkty proti existenčnímu strachu, které Vám tyto mnohdy dlouhodobé a velmi bolestivé potíže vyřeší.

Ale pozor: Pokud je organismus zanesen navíc toxickými látkami a jedy, je pro trvalé odstranění bolesti nutné také i tyto toxické látky a jedy odstranit.  

PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ BOLESTÍ  – bolesti zad – je určená homeopatická detoxikace krok za krokem v kurzu homeopatické detoxikace – HomeoDetox.

Bez bolesti pak můžete zdolat třeba i tu nejvyšší horu!

Každý ví, že pokud bolí tělo, je sebemenší pohyb velmi složitý a téměř nemožný.
Jiná situace nastává, pokud se člověk o své tělo stará, pravidelně tělo čistí (detoxikuje) a současně s tím každodenním pohybem utužuje své svaly v činnosti a pohybu. Pak je pohyb radostným zážitkem.

A co píší pacienti?

Detoxikace 20 v 1 proti bolesti dokázala zastavit bolest zad  velmi rychle. První měsíc jsem cítila výrazné zlepšení a třetí měsíc bolest přestala. Záda mne bolely už téměř 7 let a nic mi nepomáhalo, až po sprchovém gelu jsem se mohla pohybovat bez bolesti. Je mi teď moc dobře. 

Dobrý den, musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější…..
Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. 
Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.

Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila…. Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže. PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala.


homeopatická detoxikace

DOPORUČENÍ!  Bolesti zad jsou velmi časté právě z důvodu, že žijeme v prostředí, kde je v ovzduší jedovatá rtuť a vzniká postupná otrava rtutí. Všichni ji dýcháme, usazuje se nám v organismu a jakmile se hladina toxicity zvýší, tak jedovatá rtuť způsobuje celou řadu psychických onemocnění – starostem, neklidu, což je opětovně další faktor pro to, aby se bolest zad plně rozvinula. Proto proti bolestem zad pomáhá také homeopatická detoxikace.

Každopádně za všech okolností vždy pacientům říkám, aby pravidelně své tělo detoxikovali od jedovaté rtuti.

Příjemná homeopatická detoxikace je online, a tak se může detoxikovat každý.

Určitě to neberte na lehkou váhu a alespoň si o této detoxikaci něco přečtěte.

Nenamítejte, že se již detoxikujete, protože běžné detoxikační metody nedokáží odstranit z těla jedovatou rtuť. Přihlaste se do online kurzu.

Sdílejte informace se svými přáteli. Nenechejte druhé trpět, buďte soucitní k utrpení druhých. Pomocí vytvoříte kolem sebe více radosti, spokojenost a celkově lepší prostor pro šťastnější a zdravější život.

Slovenské hory

Dopřejte si vždy jen to nejlepší. Pečujte o své zdraví. Hýbejte se a poznávejte krásy kolem sebe. Třeba si udělejte výlet na nejvyšší  kopec, či horu a pak se jen dívejte, kolik krásy je kolem.

Je skvělé radovat se z pohybu, být časně ráno první na nejvyšší hoře a pozorovat krásu z velké výšky.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů