Jak vyléčit bolest zad? Rychlá úleva a bez bolesti třeba na nejvyšší horu.

Žádná  antibiotika, žádná chemie – pouze příjemná a osvědčená homeopatická léčba. Rychlá úleva od bolesti.

Jak vyléčit bolest zad?

Do on-line ordinace přicházejí každý pacienti a chtějí vyléčit bolest zad pomocí homeopatie. Trpí silnou bolestí a chtějí co nejrychleji pomoci vyléčit bolest.

„Zbytečné nemoci a utrpení lidí“ říkám si, se všemi soucítím, mnohdy cítím bolesti na svém těle. Při pročítání vnímám tuto energii nemoci na dálku, a je jedno, jestli si se svým pacientem povídám v ordinaci, po telefonu, nebo mi jen prostřednictvím e-mailu popisuje svůj stav. Vždy je to stejné.  Energie nezná hranic, byť to v této situaci působí bolestivě, na druhou stranu díky energii, která nezná hranic mohu vykonat svou práci a najít rychle nejlepší řešení pro úlevu, léčbu i vyléčení.“

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji. Co píšete nejčastěji?

Dobrý den, mám velmi špatnou fyzickou kondici. Bolí mne záda tak, že se nemůžu ani hnout. Prošla jsem těžkými životními zkouškami. Mám strach, že je toho na mne již příliš a že neunesu tíhu zodpovědnosti.

Bojím se, že nezvládnu uživit rodinu, protože jsem na to všechno sama. Každodenní bolest mi to všechno ještě zhoršuje.  Bez prášků na spaní a různých uklidňujících preparátů a léků neusnu a proti bolesti již nevím co si vzít, aby záda přestaly bolet.

Dobrý den, mám již dlouhotrvající problémy se zády. Mám zde usazený vápník, každý den mám velké bolesti a ráda bych byla opět zdravá jako dřív. K tomu mám různé finanční starosti.

Jak vyléčit bolest zad pomocí homeopatie?

Bohužel ne všechny doporučované homeopatické léky pomáhají vyléčit bolavá záda. Problém s bolestí není totiž čistě fyzický, ale souvisí především s psychickým přetížením. Aby se záda vyléčila natrvalo, je potřeba najít příčinu bolestí zad.

Je potřeba si nejprve tedy položit otázku – proč záda bolí?

Nenaložili jste si na svá záda toho příliš mnoho, nebo nechcete, nebo nemusíte toho příliš mnoho zvládnout – unést? Nemohou Vaše potíže velmi úzce souviset s Vašimi obavami a existenčními strachy, například o finanční budoucnost?

Nepíši to jen tak, ale je to zkušenost z praxe – pravdivé informace z homeopatické ordinace, kdy si pacienti opakovaně stěžují na bolesti páteře a současně povídají o velkých obavách ze své osobní i finanční budoucnosti.

Dělají si starosti o peníze, bojí se, že v budoucnu nebudou dostatečně zajištění, že nezvládnou vydělat či našetřit dostatek finančních prostředků pro své rodiny, děti, pro sebe, na důchod apod.
A jak tyto pacienty vyléčit z bolesti páteře, když nestačí pouze odstranit bolest a strnulost, což je také možné, ale je nutné především odstranit hlavně příčinu potíží.

Odpověď zní: Je nutné vyléčit obavy a strachy, tedy psychickou část problému, aby nedocházelo k opakovaným bolestem zad a blokacím páteře. Hlavním faktorem tedy není vždy jen fyzické přetížení, jak se běžně uvádí, ale velká psychická přetíženost starostmi, v tomto konkrétním případě starostmi především o finanční zajištění.
Bolest páteře tedy souvisí s finančními starostmi a je možné tyto potíže odstranit. V homeopatické praxi se mi nejvíce osvědčila komplexní léčba, nikoliv tedy pouze homeopatický lék Rhus toxicodendron 15C, jak uvádějí jiné zdroje při bolesti zad, které během dne ustoupí pohybem (rozhýbáním), nebo pomocí homeopatického léku Arnica montana 15C, když se cítíte skutečně jako rozmlácení. Tyto uvedené homeopatické léky pomohou jen částečně, ale pro trvalé vyléčení bolesti zad je nutná zcela komplexnější léčba.

Pokud patříte mezi ty, které tíží finanční budoucnost a máte bolesti páteře, krční páteře, blokaci páteře apod, pak si můžete dovolit vyzkoušet produkty proti existenčnímu strachu, které Vám tyto mnohdy dlouhodobé a velmi bolestivé potíže vyřeší.

Ale pozor: Pokud je organismus zanesen navíc toxickými látkami a jedy, je pro trvalé odstranění bolesti nutné také i tyto toxické látky a jedy odstranit.  

PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ BOLESTÍ  – bolesti zad – je určená homeopatická detoxikace krok za krokem v kurzu homeopatické detoxikace, nebo si můžete od bolesti ulevit tímto skvělým detoxikačním gelem Castanum a tělovým mlékem Cannabis, které obsahuje celou řadu homeopatických informací pro léčbu bolestí kloubů, svalů, zad, páteře, kolen, ramen a nohou.

Bez bolesti pak můžete zdolat třeba i tu nejvyšší horu! Vyzkoušejte detoxikační gel a udělejte si krásný výlet.

Každý ví, že pokud bolí tělo, je sebemenší pohyb velmi složitý a téměř nemožný.
Jiná situace nastává, pokud se člověk o své tělo stará, pravidelně tělo čistí (detoxikuje) a současně s tím každodenním pohybem utužuje své svaly v činnosti a pohybu. Pak je pohyb radostným zážitkem.

A co může ještě dopomoci k úlevě od bolesti?

Pokud Vás bolí záda a masáže pomáhají jen málo, nebo vůbec, tak můžete vyzkoušet těchto 5 homeopatických léků, které se osvědčily v homeopatické ordinaci.

Arnica montana C 9 (15C). Odstranila bolest, pokud se pacienti cítili doslova jako rozlámaní nebo „po boji“, což také hodně ukazuje, že je to výborný lék nejenom pro přetížení při práci na zahrádce a úklidu, ale super lék při bojových sportech. Pomohl pacientům a sportovcům při velké zátěži – po velkém fyzickém výkonu. Proto je také jednou ze složek našich tělových mlék a sprchových gelů pro sportovce a vojáky. Tento lék byl také skvělý při poraněné páteři.
Gelsemium C 9. Speciálně tento lék nám ukázal svou nejvyšší účinnost při bolestech zad v kříži. Zde slavil své úspěchy jako jednička pro úlevu od bolesti v křížové oblasti.
Calcarea carbonica C 30. Tento velký lék se nám v naší praxi osvědčil především proti bolesti zad při poranění, a pokud jsou záda namožená například zvedáním nadměrných břemen a také u většiny pacientů pomohl odstranit bolesti zad při velkých starostech, při psychickém i fyzickém rozlámání. Použili jsme jej však ve vyšších potencích pouze jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, nikoliv pro vnitřní užívání.
Aconitum napellus C 9. Pomáhá odstranit velmi výrazné bolesti zad vyvolané strachem, ale také studeným větrem. Odstraní také velký vnitřní neklid a zbaví přílišné napjatosti. Ve vyšších potencích tento lék používáme jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, kde funguje zcela úžasným způsobem. Výsledky tak ukazují, že většina lidí trpí bolestmi zad nikoliv z fyzického přetížení, ale díky starostem. S tím si tedy poradí tělová mléka, kde je tento lék zastoupen ve vysokých potencích. V potenci C 9 je vhodný tedy více pro bolesti zad ze studeného větru – chladu a proti menšímu neklidu či strachu.
Aesculus hippocastanum C 9. Výborný na bolesti zad, bohužel v homeopatické formě málo dostupný, ale nevadí. Vyřešili jsme to tím, že náš sprchový gel CASTANUM obsahuje tuto hlavní léčivou složku. Nemusíte tedy užívat tento lék vnitřně, ale máte jej přímo ve sprchovém gelu Castanum.

A to nejlepší nakonec. Všechno pohromadě a mnohem více – konkrétně 20 v 1 pro komplexní léčbu a příjemné používání.

Příjemná homeopatická detoxikace proti bolesti 20 v 1 – nejosvědčenější produkt proti bolesti

– čistí organismus od jedovaté rtuti, od usazenin, posiluje psychiku, odstraňuje různé formy strachů a tím pádem působí jak na tělo, tak na psychiku.

Jednoduchá, osvědčená, a navíc velmi příjemná léčba.  Jedno balení vydrží 2 měsíce.

A co píší pacienti?

Detoxikace 20 v 1 proti bolesti dokázala zastavit bolest zad  velmi rychle. První měsíc jsem cítila výrazné zlepšení a třetí měsíc bolest přestala. Záda mne bolely už téměř 7 let a nic mi nepomáhalo, až po sprchovém gelu jsem se mohla pohybovat bez bolesti. Je mi teď moc dobře. 

Dobrý den, musím říct, že po homeopatikách ze 3 lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější…..
Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. 
Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená.

Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila…. Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže. PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala.

Další reference najdete také zde.


homeopatická detoxikace

DOPORUČENÍ!  Bolesti zad jsou velmi časté právě z důvodu, že žijeme v prostředí, kde je v ovzduší jedovatá rtuť a vzniká postupná otrava rtutí. Všichni ji dýcháme, usazuje se nám v organismu a jakmile se hladina toxicity zvýší, tak jedovatá rtuť způsobuje celou řadu psychických onemocnění – starostem, neklidu, což je opětovně další faktor pro to, aby se bolest zad plně rozvinula. Proto proti bolestem zad pomáhá také homeopatická detoxikace.

Každopádně za všech okolností vždy pacientům říkám, aby pravidelně své tělo detoxikovali od jedovaté rtuti.

Příjemná homeopatická detoxikace je online, a tak se může detoxikovat každý.

Určitě to neberte na lehkou váhu a alespoň si o této detoxikaci něco přečtěte.

Nenamítejte, že se již detoxikujete, protože běžné detoxikační metody nedokáží odstranit z těla jedovatou rtuť. Přihlaste se do online kurzu nebo se detoxikujte pravidelně pomocí speciálního detoxikačního sprchového gelu a tělového mléka 20 v 1.

Líbí se Vám tato léčba? Sdílejte informace se svými přáteli. Nenechejte druhé trpět, buďte soucitní k utrpení druhých. Pomocí vytvoříte kolem sebe více radosti, spokojenost a celkově lepší prostor pro šťastnější a zdravější život.

Slovenské hory

Dopřejte si vždy jen to nejlepší. Pečujte o své zdraví. Hýbejte se a poznávejte krásy kolem sebe. Třeba si udělejte výlet na nejvyšší  kopec, či horu a pak se jen dívejte, kolik krásy je kolem.

Je skvělé radovat se z pohybu, být časně ráno první na nejvyšší hoře a pozorovat krásu z velké výšky.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů