Jak vyléčit bolest hlavy? Co pomáhá proti migréně?

Jak vyléčit bolest hlavy?

Jak vyléčit bolest hlavy? Žádná antibiotika, žádná chemie – pouze příjemná a osvědčená léčba bolesti hlavy. Rychlá úleva od migrény.

Jak vyléčit bolest hlavy?

Do on-line ordinace přicházejí každý den pacienti a přejí si vyléčit bolest hlavy. Lidé trpí migrénou a chtějí co nejrychleji pomoci. 

„Zbytečné nemoci a utrpení lidí“ říkám si, se všemi soucítím, mnohdy cítím bolesti na svém těle. Při pročítání vnímám tuto energii nemoci na dálku, a je jedno, jestli si se svým pacientem povídám v ordinaci, po telefonu, nebo mi jen prostřednictvím e-mailu popisuje svůj stav. Vždy je to stejné.  Energie nezná hranic, byť to v této situaci působí bolestivě, na druhou stranu díky energii, která nezná hranic mohu vykonat svou práci a najít rychle nejlepší řešení pro úlevu, léčbu i vyléčení.“

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Od 10 let trpím silnými migrénami úporného typu. Jsou vázány na cyklus, před, někdy při a v 1/2 cyklu. Léky neberu, od 2001 r. to řeším alternativně. Poslední měsíce se to zmírnilo, ale při menses 2 noci nespím s úpornou migrénou, točení hlavy, nevolnosti, zvracení, zimnice, střevní obtíže, sucho v ústech, nechutenství, ochrnutí lícní oblasti.

Mám od raného dětství bolesti hlavy, z ničeho nic (tedy, alespoň jsem nikdy nevypozorovala z čeho) mě téměř denně trápí bolesti hlavy, ať už menší či vyloženě migrény. Byla jsem již několikrát u lékařů ( neurologie, ortopedie ) a sdělili mi, že prostě trpím migrénami, ale pomoct mi nedokáží. Řeknu Vám, že když je den, kdy mě vůbec nebolí hlava, tak je ten den opravdu krásný! Bolest mi znepříjemňuje život.

Návod na vyléčení – aneb co se nejvíce osvědčilo? Jak vyléčit bolest hlavy? Co pomáhá proti migréně?

Léčba bolesti hlavy a migrény pomocí homeopatických léků

Zde platí, že na každého platí něco trošičku jiného.  Jiná je bolest hlavy například po nadměrném požívání alkoholu, kde ve většině případech velmi úspěšně pomáhá homeopatický lék Nux vomica 9C, odlišná je bolest hlavy z nervového vypětí a nedostatku spánku, kde zase pomáhá velmi úspěšně homeopatický lék Cocculus indicus 9C. Pacientům, trpící migrénou se v nejvíce případech osvědčil homeopatický lék Eupatorium 9C.

Hlava dokáže hodně potrápit v případě, že jste zklamaní, smutní, zarmoucení. Řešíte nenaplněné vztahy, nebo Vás prostě trápí nějaká složitá životní situace. Pak můžete vyzkoušet homeopatický lék Ignatia amara 9C,  která se v tomto případě osvědčila docela dobře.

Někdy je ovšem dost nelehké určit, co zrovna pomůže. Když vezmeme v úvahu, že většinou se nejedná jen o jednu věc, ale člověk není vždy v dokonalé psychické pohodě, mnohdy není příliš plný elánu, prožívá nějaký smutek (což je docela běžná záležitost, že se neradujeme každý den), k tomu je v ovzduší hodně jedovatých zplodin – SMOG (výfuky – jedovatá rtuť – otrava rtutí), když se přidá nevlídné počasí, méně spánku – tak pak nestačí jeden lék na všechno.

Mnohdy totiž pro vyléčení nestačí nasadit jeden lék a tak se pacient, trpící bolestí a hledající pomoc na internetu nebo v lékárně, dostává do situace, kdy je nucen použít několik hromadně předepisovaných léků.

FAKTA: Faktem je skutečnost, že homeopatické léky jsou skvělé, i když pro vyléčení nestačí tedy jen jedno balení. 

Je potřeba důkladně vyčistit organimus od toxických látek, jedů, rtuti… způsobujících bolesti.

Krok za krokem, nyní v on-line kurzu HomeoDetox.

Co píší pacienti po absolvování on-line kurzu HomeoDetox?
jedna z pacientek napsala :  Mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách

Jak to vlastně funguje??? Spousta lidí se mě ptalo na princip fungování, když to tak nadšeně používám, ale nejsem schopna jim odpovědět……………
 Teď tedy  mlíčka zafungovala i pro ostatní členy naší výpravy na horách (bolest hlavy, žaludku, 3v1 nachlazení, rýma, kašel……………). Nedělejte si s tím starosti,  většina široké veřejnosti nerozumí, jak přesně funguje třeba internet, telefon, proč informaci slyší, přesto to funguje, a o to jde. Prostě v pohodě využívejte věcí, které ostatní pro Vás dělají.

ALE POZOR!  Bolesti hlavy jsou velmi časté právě z důvodu, že žijeme v prostředí, kde je v ovzduší jedovatá rtuť a vzniká postupná otrava rtutí. Všichni ji dýcháme, usazuje se nám v organismu a jakmile se hladina toxicity zvýší, tak jedovatá rtuť způsobuje celou řadu velmi vážných onemocnění. Prvním varovným signálem je právě bolest hlavy, ale také neklid a třes.

Každopádně za všech okolností vždy pacientům říkám, aby pravidelně své tělo detoxikovali od jedovaté rtuti.

Příjemná homeopatická detoxikace je online a tak se může detoxikovat každý. Určitě to neberte na lehkou váhu a alespoň si o této detoxikaci něco přečtěte.

Nenamítejte, že se již detoxikujete, protože běžné detoxikační metody nedokáží odstranit z těla jedovatou rtuť. Přihlaste se do online kurzu HomeoDetox, kde máte všechno nejlepší z homeoapatie pro vaše zdraví i krásu.

Mějte na paměti, že zdraví i krásu si můžete vytvořit sami podle toho, jak o sebe pečujete. A to nejenom co hezkého na sebe dáte zvenčí, ale především co hezkého máte uvnitř. No a pokud je tam „špína“ – toxické látky, a ještě v horším případě paraziti, tak s tím moc zdraví ani krásy nenaděláte. Ale o tom všem příště, nezapomeňte se zaregistrovat, ať máte vždy informace ode mne v okamžiku, kdy napíši opět něco dalšího.

Líbí se Vám tato léčba? Sdílejte informace se svými přáteli. Nenechejte druhé trpět, buďte soucitní k utrpení druhých. Pomocí vytvoříte kolem sebe více radosti, spokojenost a celkově lepší prostor pro šťastnější a zdravější život.

Příjemná homeopatická detoxikace – HomeoDetox

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů