Jak vyléčit alergii? Úspěšná homeopatická léčba alergie.

Co pomáhá?

Detoxikace mi pomohla zbavit se hned několika vážných zdravotních potíží

 Velmi jsem byla spokojena s detoxikací sprchovým gelem v HomeoDetoxu. Zbavila mne hned několika vážných zdravotních potíží. Po čtrnácti dnech jsem se zbavila alergie, která u mne byla od mých 17let. Za další týden mi zmizela migréna, kterou jsem trpěla také několik let….
Ekzém se začal viditelně léčit a vyléčil se za 4 týdny. Každý den jsem sprchový gel používala. Nyní jsem bez potíží. Nemoci se vyléčily. Děkuji a fandím Vám. Magdalena K. Holešov

Co je alergie?

Je to omyl imunitního systému

Je to zmatek, který nastává při přeplnění organismu toxickými látkami, jedy, jedovatým olovem, jedovatou rtutí
Jedovatá rtuť a jedovaté olovo je všude kolem nás – z výfukových plynů (smog), které každý den dýcháme, ze záření elektronikou, kterou jsme obklopeni, z vysílačů, z wifi připojení, z mobilních telefonů… Působí na nás smog i elektrosmog.
 
Je to zmatek, který nastává po nadměrné konzumaci klasických léků
 
 
Zásadně má na to tedy vliv životní prostředí, tedy kde žijeme, co dýcháme, co jíme, ale také co si oblékáme, jakými věcmi se obklopujeme
Poslední dobou sleduji velký nárůst potravinové alergie (chemicky upravené potraviny), vypěstované pomocí chemie, potraviny ze zvířat, kterým jsou podávány vysoké dávky antibiotik (kravské mléko, kuřecí maso…), ale také alergie z oblečení – vyráběné z odpadů, alergie z prostředí – např. nábytek také vyrobený z odpadových a škodlivých materiálů.
 
Je to také výsledek vnitřního nesouladu, nespokojenosti – tedy psychosomatická příčina.
Psychika pacienta je také spouštěčem alergie. Například u ekzémů bývá příčinou vnitřní nedocenění nebo třeba pocit nelásky. U dušnosti, to bývá pocit různého omezení, prožívaný stres, různé vnitřní pocity nesvobody. V tomto případě je vhodné vzít na zřetel i tato kriteria a pomocí homeopatie vyléčit tyto negativní psychické stavy.
 
 
Lékaři hovoří také o „predispozici“ 30 – 70%
Uvádějí, že pokud je rodič alergik, pak jeho dítě má predispozici k alergii  30% – 40% a pokud jsou oba rodiče alergici, tak dokonce 60% až 70%.
 

Ale nejde o čísla, nejde o to, smířit se s tím, že tyto potíže jsou běžné. Jde o to, jak ALERGII VYLÉČIT.

Nemusíme tedy věřit, že díky PREDISPOZICI budeme mít alergii A HOTOVO.

S tímto názorem je lepší nesouhlasit, nesmířit se s nemocí, ale raději najít ŘEŠENÍ.

TO SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ VÁM PROZRADÍM NAKONEC.

Jak se alergie projevuje?

Ucpáním nosu
 
Kýcháním
 
Svěděním
 
Zarudnutím očí
 
Kopřivkou
 
Kašlem
 
Dušností
 
Kožními potížemi – ekzémy
 

Co doporučují homeopaté na léčbu alergií?

Homeopatické léky

 

Doporučují homeopatické léky JEN NA ZMÍRNĚNÍ POTÍŽÍ

Ano, částečně od daného problému uleví, ale NEVYLÉČÍ. Výhodou homeopatických léků je skutečnost, že nejsou toxické, že jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, tedy mohou je používat i těhotné ženy a kojící maminky. Další výhodou je i to, že se mohou vzájemně kombinovat s běžnými – klasickými – alopatickými léky.

Které homeopatické léky jsou doporučovány pro zmírnění potíží, ale ne pro vyléčení?

 
POUMON HISTAMINE 15C pro zmírnění alergických reakcí
 
POLLENS de GRAMINÉES 15C na alergii ze sena
 
ALLIUM CEPA 9C na alergickou rýmu
 
EUPHRASIA OFFICINALIS 9C na oční obtíže
 
POLLENS 15C při alergii na jarní pyly
 

Doporučené užívání je většinou 5 granulí 2 až 4x denně, což v konečném výsledku znamená, že jedna tuba homeopatického léku z českých lékáren Vám vydrží na 4 dny, za měsíc spotřebujete 7,5 tuby léků a pořád dokola tyto homeopatické léky kupujete, protože Vás jen udržují – zmírňují příznaky, ale trvale nevyléčí.

S tímto způsobem léčby jsem nebyla spokojena a proto jsem hledala nové řešení pro trvalé vyléčení.

Proč byste měli pořád dokola kupovat homeopatické léky, když by mohlo existovat řešení, které alergie vyléčí a tím za celý život ušetříte skutečně velkou sumu peněz.

Jen pro ilustraci. Pylová sezóna začíná od února. Doporučuje se začít již před začátkem sezóny, tak tedy od ledna do konce září. Tedy cca celých 9 měsíců.  Za rok spotřebujte tedy cca 68 tub jednoho homeopatického léku pro zmírnění potíží a zaplatíte tak 5.780,- Kč, za deset let či dvacet let (115.600,- Kč) je to už pořádná částka, která nic neřeší, ale jen utratíte za homeopatické léky pro zmírnění potíží. A to je jen jeden druh léku.

Většinou totiž potřebujete více druhů léků pro zmírnění potíží, a tak je částka dvoj či trojnásobná.

A to je podle mého názoru špatně a JE ČAS NA LEPŠÍ ŘEŠENÍ.

 

Co se nejvíce osvědčilo pro trvalé vyléčení alergií.

HomeoDetox – on-line kurz

  

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů