Jak se zbavit bolesti zad a kloubů?

Bolí Vás záda i klouby a masáže nepomáhají? Máme pro vás řešení jak se zbavit bolesti pomocí homeopatie.

bolest zad

Které homeopatické léky mohou trochu pomoci proti bolesti zad?

Arnica montana CH9

Odstranila bolest, pokud se pacienti cítili doslova jako rozlámaní nebo „po boji“, což také hodně ukazuje, že je to výborný lék nejenom pro přetížení při práci na zahrádce a úklidu, ale super lék při bojových sportech. Pomohl pacientům a sportovcům při velké zátěži – po velkém fyzickém výkonu. Proto je také jednou ze složek našich tělových mlék a sprchových gelů pro sportovce a vojáky. Tento lék byl také skvělý při poranění páteře.

 • Gelsemium CH9

  Speciálně tento lék nám ukázal svou nejvyšší účinnost při bolestech zad v kříži. Zde slavil své úspěchy, jako jednička pro úlevu od bolesti v křížové oblasti.

 • Calcarea carbonica CH30

  Tento velký lék se nám v naší praxi osvědčil především proti bolesti zad při poranění a pokud jsou záda namožená například zvedáním nadměrných břemen a také u většiny pacientů pomohl odstranit bolesti zad při velkých starostech, při psychickém i fyzickém rozlámání. Použili jsme jej však ve vyšších potencích pouze jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, nikoliv pro vnitřní užívání.

 • Aconitum napellus CH9

  Pomáhá odstranit velmi výrazné bolesti zad vyvolané strachem, ale také studeným větrem. Odstraní také velký vnitřní neklid a zbaví přílišné napjatosti. Ve vyšších potencích tento lék používáme jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, kde funguje zcela úžasným způsobem. Výsledky tak ukazují, že většina lidí trpí bolestmi zad nikoliv z fyzického přetížení, ale díky starostem. S tím si tedy poradí tělová mléka, kde je tento lék zastoupen ve vysokých potencích. V potenci CH9 je vhodný tedy více pro bolesti zad ze studeného větru – chladu a proti menšímu neklidu či strachu.

 • Aesculus hippocastanum CH9

  Výborný na bolesti zad, bohužel v homeopatické formě málo dostupný, ale nevadí. Vyřešili jsme to tím, že náš sprchový gel CASTANUM obsahuje tuto hlavní léčivou složku. Nemusíte tedy užívat tento lék vnitřně, ale máte jej přímo ve sprchovém gelu Castanum.

  CO SE PROTI BOLESTI ZAD OSVĚDČILO NEJVÍCE?

  Detox proti bolesti zad i kloubů

  Uvedené homeopatické léky pomáhají sice odstranit bolest, ale PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ BOLESTI JE NUTNÁ DŮKLADNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU.

 • Pokud je organizmus zanesen toxickými látkami a jedy, je pro trvalé odstranění bolesti nutné tyto toxické látky a jedy odstranit. Jen tak dochází k trvalému vyléčení bolesti.  Pro trvalé vyléčení bolestí  je nejlepší homeopatická detoxikace pomocí sprchového gelu a tělového mléka.  


Detoxikační sprchový gel pomáhá velmi rychle
Byla jsem překvapena, jak rychle jsem se zotavila po dlouhodobé nemoci jen používáním sprchového gelu pro detoxikaci. Za 14 dní jsem byla zcela jiný člověk. Předtím bez energie, samé zdravotní potíže. Po sprchování ve sprchovém gelu se začali potíže postupně jedna za druhou odstraňovat. Přitom jsem měla pořád dobrou náladu a léčba se mi moc líbila….
Nyní již používám detoxikaci každý den a doporučuji Vás dále těm, kteří potřebují léčit různé zdravotní potíže.
PS: Předtím jsem používala různé detoxikační čaje, ale výsledek jsem nepoznala. 

 
Mléčko na silnou bolest vyléčila zablokovaná záda
Dobrý den, chci Vám moc poděkovat za rychlé vyřízení mé objednávky-došla hned v úterý. Vaše mléčko na Štiplavou bolest začíná zabírat-bolest už není tak intenzivní, a manželovi zase škytavka po operaci srdce se také zmírňuje-to bylo pro nás teď nejaktuálnější.
Mléčko na silnou bolest: na jaře jsem měla zablokovaná záda-ischias-serie čtyř injekcí nezabrala a tak mi byla doporučena jen rehabilitace. Bolest byla ukrutná-ze zad až do podbříšku.
Po týdnu mazání Vaším mléčkem bolest začla odeznívat a od té doby jsem v naprosté pohodě. Mohu jen doporučit…Proto jsem si ho objednala ještě jednou.. Děkuji ještě jednou za Vaši rychlou a účinnou pomoc…..Jarka

 
 
 
Bolest kloubů 
Bolest kloubů mi odchází. Používám homeopatické tělové mléko proti bolesti. Po namazání se bolest vytrácí. Mléko proti bolesti používám také proti bolesti zad. I zde mi bolest odchází velmi rychle. Jsem spokojena, udělám více práce přes den a i večer nemám bolesti…
Bolest odchází ihned po natření. Děkuji Zorka Z.
 
 
Homeopatické pleťové – tělové mléko proti bolesti zad 
Dobrý den,
chci Vám poděkovat a informovat, že mlíčka opravdu pomáhají.
Je to až neuvěřitelné, ale záda bolí jenom při delší námaze a po aplikaci mlíčka do 10 minut bolest ustoupí.

 
 
 
Detoxikace mne zbavila bolesti kloubů
Detoxikace mne dokázala zbavit bolestí kloubů už za 2 měsíce. Klouby mne bolely už téměř 13let a nic mi nepomáhalo. Po detoxikaci se cítím výborně….
Pohybuji se bez bolesti – prostě zázrak po tak dlouhé době. Škoda, že jse Vás nenašla dříve. Jitka Z.
 
 

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů