Homeopatika na spaní. Jak rychle vyléčit nespavost? Homeopatika proti nespavosti.

Nespavost dokáže potrápit malé i velké pacienty.

Homeopatika na spaní, právě toto nejvíce řešíte v homeopatické poradně

Naštěstí lze nespavost velmi úspěšně léčit pomocí homeopatie. Když nezabere homeopatický lék, tak zabere chytré tělové – pleťové mléko pro lepší spánek. Pacienti hanaks-homeopathy ho mají raději, než homeopatické léky.

Do on-line ordinace mi přicházejí každý den e-mailové zprávy o tom, jaké trápení prožíváte během noci, kdy nemůžete usnout, kdy Vaše děti sebou hází na posteli, ráno bolí hlava, děti jsou nevrlé…

„Zbytečné trápení s nespavostí“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to – zjistit příčinu nespavosti, což může být například strach usnout, strach ze zaspání, strach z nadcházejících událostí, nervozita, vztek, přílišná starostlivost o druhé, péče o nemocné a tím pádem totální psychické nebo i fyzické vyčerpání…

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

 

Dobrý den, synovi velmi pomohlo tělové mléko na lepší spánek. Večer nechtěl spát, byl aktivní, ale po prvním dni mazání usnul sám bez dlouhého uspávání… 

Děkuji. Josífek již spí klidným spánkem – používám homeopatické pleťové mléko proti strachu. Potvrdilo se to, co píšete: Měl strach usnout a stále se nám probouzel a plakal. Teď spí klidně, nepláče. Jsme rádi a sami jsme již také v noci klidnější. Děkujeme. Vaši pacienti.  

Pěkný večer, balíček dnes opravdu dorazil 🙂 Děkuji moc. Dceři jsem ho nedávala, dnes spala celkem dobře, ale jak jsem ho otevřela, tak mě trošku vyteklo na ruku, tak jsem si natřela spánky a můžu říct, že mě krém – mléko pro lepší spánek tak nějak uklidnil. Né, že by se mě chtělo spát, ale byla jsem v tom předvánočním maratonu taková klidná a už jsem vše neřešila jako třeba včera 🙂 Za mě má jedničku, a jestli pomůže i se spánkem u dcery, budu nadšená :-). 

Dobrý den, balíček mi dorazil včera. Vše došlo v pořádku, některé přípravky jsem již stačila vyzkoušet – samozřejmě, že jsem s napětím očekávala hlavně účinky mléka na lepší spánek, což je v poslední době můj největší problém. Mléko jsem aplikovala v kombinaci s mlékem na syndrom neklidných nohou – nohy byly celou noc krásně v klidu, mléko na spánek mě velmi překvapilo – třikrát jsem ho aplikovala, třikrát jsem usnula… I tak jsem zatím opravdu mile překvapena – spánek, jak jsem zmiňovala, je pro mne běh na dlouhou trať a já se „zuby nehty“ bráním návštěvám různých psychiatrů a neurologů, abych konzumovala zbytečně dlouhodobé léky, nebo návyková hypnotika…

Nespavost mne trápila už skoro deset let. Užívala jsem různé léky, ale po chvíli přestaly účinkovat. Kamarádka mne stále upozorňovala, že to není řešení, že homeopatické léky jsou lepší. Nevěřila jsem, ale po nějakém čase jsem vyzkoušela i homeopatický lék Chamomilla vulgaris 9C , který mne uklidnil a já jsem vždy usnula na 2 hodiny. Pak jsem se sice probudila, ale byla jsem klidná a opět jsem usnula. Jak jsem tento lék spotřebovala, tak jsem si zakoupila od Vás tělové – pleťové mléko pro lepší spánek  a před spaním jsem si dala jednu kapičku na oba dva spánky. Usnula jsem velmi rychle, vlastně ani nevím jak a v noci jsem se probudila jen jednou a pak až do rána jsem spala jako malé dítě. Ráno jsem byla tak čilá.. prostě spánek je ten nejlepší lék a lékovka s tělovým mlékem se mi osvědčila nejvíce. Je příjemná, vůni mám moc ráda, uklidňuje již při samotném otevření lahvičky. 

Jak jednoduše vyléčit nespavost pomocí homeopatie?

Nejprve zmíním homeopatické léky, které umí pomoci proti nespavosti, a pak  prozradím ještě rychlejší a osvědčenější léčbu tělovým-pleťovým mlékem pro lepší spánek.

Homeopatický lék Gelsemium sempervirens 15C pomáhá pro lepší spánek, pokud jste před usnutím nervózní, děláte si starosti a obavy z nadcházející události – třeba když Vás čeká veřejné vystoupení, zkouška, nebo prostě složitý pracovní den.

Homeopatický lék Chamomilla vulgaris 9C pomáhá k uklidnění před spánkem, když jste vzteklí, podráždění, nebo když děti ze spánku naříkají. Hodí se pro hodně citlivé děti a dospělé.

Homeopatický lék Cocculus indicus 9C pomůže k lepšímu spánku po letecké přepravě spojené s překonáním časových pásem, nebo také pokud si děláte přílišné starosti o druhé nebo nespíte proto, že usilovně pečujete o nemocné. Jste příliš unaveni, což vám způsobuje potíže usnout.

Kolik stojí léčba nespavosti homeopatickými léky?

Víte, že jedno balení homeopatického léku stojí cca 90,-Kč a vydrží při pravidelném používání 5 dnů? Za měsíc zaplatíte za jeden druh léku tedy 540,-Kč, a pokud k léčbě nespavosti potřebujete lék pro uklidnění, proti strachu, proti smutku,  proti psychickému a fyzickému vyčerpání atd., tak pak léčba nespavosti čtyřmi homeopatickými léky stojí měsíčně 2.160,-Kč (4x 540,-Kč). Dvouměsíční léčba homeopatickými léky Vás pak vyjde na více než 4tis.Kč.

Příjemnější a mnohonásobně levnější je léčba pomocí chytrého tělového mléka, které vydrží 2 měsíce a stojí pouze 690,-Kč.

 Super tip pro léčbu nespavosti – homeopatika na spaní

Léčba nespavosti homeopatickými léky stojí 4.320,-Kč – pomocí tělového mléka 4 v 1 jen 690,-Kč.

Osvědčené a přitom mnohonásobně levnější řešení

Léčba nespavosti  s komplexem hanaks-homeopathy informacemi 4 v 1

stojí jen 690,-Kč. 

Cena není ovšem rozhodující. Rozhodující je fakt, že jsou pacienti spokojeni, vyléčí si nespavost příjemně.  Děti nejsou nevrlé a dospělí mají více energie, radosti a elánu po celý den.

Autor: Věra Hanáková, homeopat

Homeopatická léčba se líbí dětem i dospělým.
Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů