Jak jednoduše a rychle vyléčit akné pomocí homeopatie?

Akné dokáže velmi potrápit nejenom  mladé, ale mnohdy i dospělé. Objevuje se nejčastěji na obličeji, na ramenou, na horní části hrudi a na hrudi. Někdy je bolestivé, ale vždy pro každého nepříjemné.

Naštěstí lze akné, ale také další kožní potíže velmi úspěšně léčit pomocí homeopatie.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení akné a dalších kožních potíží…  

„Zbytečné trápení s akné a dalšími kožními potížemi“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to. 

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Dobrý den paní Hanáková, děkuji moc za rychlé vyřízení a zároveň Vám chci poděkovat za pleťové mléko na krásnou pleť a na zánět z minulé objednávky. Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti díky lékům na sníženou činnost štítné žlázy. Pleť teď vypadá svěží, mladší, zdravější a akné, když už se utvoří, tak jen v lehčí formě, žádné velké „boláky“.  Moc tedy děkuji a už se těším na šampón a balzám z dnešní objednávky. Hezký zbytek dne. S pozdravem J.B.

Dobrý den, náš syn už dva roky bojuje s akné – až teprve vaše homeopatická pleťová voda a mléko proti akné opravdu pomohly, vidíme zlepšení…. velice děkujeme. V brzké době určitě vyzkoušíme i jiná mléka. I.P.

 Mám opět krásnou pleť.  Za 4 týdny se mi podařilo vyléčit růžovku, která mne trápila mnoho let. Používala jsem každý den 3x denně tělové (pleťové) mléko spolu s detoxikací. Přesně podle návodu. Již za týden jsem viděla první změny – to jsem Vám ihned radostně oznamovala. Nyní je má pleť úplně nová. Pořád se dívám do zrcadla na tu změnu. Mléko a gel pro detoxikaci budu používat i nadále, rozhodla jsem se vyčistit své tělo pořádně… Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera.  Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme. Pacientky z Opavy – Jana K. a Monika.

 

Jak jednoduše vyléčit akné pomocí homeopatie?

Nejprve zmíním homeopatické léky, doporučované jinými homeopaty, než prozradím ještě rychlejší a osvědčenější léčbu tělovým (pleťovým)  mlékem 5v1 proti akné.

Homeopatický lék Selenium 15C   a Hepar sulfur 15C  pomáhá snižovat hnisání a sklon k tvorbě žlutavých puspul.

Homeopatický lék Thuya Occidentalis 15C  detoxikuje organismus po užívání hormonální antikoncepce.

Ale pozor! Hepar sulfur, stejně jako Thuya occidentalis způsobuje v počátku zhoršení, což podle mého názoru není ideální řešení. Z praxe vím, že tyto léky v počátku dokáží vyvolat velmi silnou reakci, což může pacienty na počátku léčby zcela odradit.

Osobně bych tyto homeopatické léky svým pacientům nedoporučovala proto, že mi nevyhovuje léčba, která přináší potíže. Proto jsem problém s akné vyřešila zcela jiným, bezpečným, účinným a příjemným způsobem.  Pomocí chytrého tělového(pleťového) mléka s hanaks-homeopathy informacemi pro léčbu akné se akné vyléčí velmi rychle. Použila jsem základ pro léčbu – tělové  pleťové mléko Cannabis,  což bylo ideálním řešením a dodala soubor homeopatických informací pro rychlou léčbu akné. Vzniklé tělové-pleťové mléko nyní léčí pacienty rychle, příjemně a bez počátečního zhoršení, z čehož mám velkou radost. Tělové mléko se používá přímo pod make-up, v poledne se informace vetře pouze do spánků a večer se aplikuje opět na pleť, nebo stačí opět na spánky. Je příjemné, jemné, není mastné, prostě ideální pro problematickou pleť.

Krásná tvářička bez akné, krásné tělo a hlavně příjemná léčba, bez zhoršení, bez nutnosti užívat léky.

Jedna lékovka o obsahu 50 ml vydrží cca na 2 měsíce. Obsahuje komplex hanaks-homeopathy informací pro léčbu akné. Navíc je cenově výhodnější, než léčba homeopatickými léky. Stačí si to jen dobře spočítat.

Kolik stojí léčba akné homeopatickými léky?

Víte, že jedno balení homeopatického léku stojí cca 90,- Kč a vydrží při pravidelném používání 5 dnů? Za měsíc zaplatíte za jeden druh léku tedy 540,- Kč a pokud užíváte tři druhy pro vyléčení akné, pak Vás vyjde měsíční léčba na 1.620,- Kč, což je za dva měsíce 3.240,- Kč.  Příjemnější a mnohonásobně levnější je léčba pomocí  tělového mléka od Hanaks-homeopathy(c) , které vydrží 2 měsíce a stojí  690,- Kč.

Léčba akné homeopatickými léky stojí 3.240,- Kč – pomocí tělového mléka  690,- Kč.

Osvědčené a přitom mnohonásobně levnější řešení

Léčba akné  s komplexem hanaks-homeopathy informacemi 5 v 1

stojí 690,-Kč.

Cena není ovšem rozhodující. Rozhodující je fakt, že jsou pacienti spokojeni, vyléčí si akné příjemným způsobem, nezpůsobují si prvotní zhoršení. Jsou v pohodě, šťastní a spokojení.

Odkazy: Nejoblíbenější detoxikace pro zdraví i krásu pleti

Autor: Věra Hanáková, homeopat

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů