Rychlá pomoc - TOP NEJLEPŠÍCH HOMEOPATIK + poradna ZDARMA

Poradíme Vám a pošleme ihned jednu tubu homeopatik přímo na Vaše potíže.  

Vyplňte Vaše údaje a popište Váš problém - vaše potíže, na které si přejete vybrat a poslat ten nejosvědčenější homeopatický lék.

Cannabis tělové mléko 50ml

Nejosvědčenější produkt roku 2016-2019 proti vyčerpání. Jen nyní s 42% SLEVOU. Tato nabídka se nebude opakovat!

Můžete se těšit na odbornou homeopatickou radu - odborný výběr homeopatického léku a zásilku. Pošlu Vám ihned 1 tubu homeopatických léků (123ks)  pro rychlou pomoc.

Věra Hanáková, odborná homeopatická poradkyně

    Hanak's Homeopathy.cz

Homeopatický lék od Vás mi pomohl tak rychle, že jsem byla v údivu. Předtím jsem užívala různé léky a výsledek nula. Velká jednička za Vaši pomoc.
Eva Koutnámoderátorka
V mezinároní dopravě pracuji řadu let a na silnicích trávím většinu času. NIkdo mi však nedokázal pomoci tak, jak mi pomohly homeopatické léky od Vás. Vyléčil jsem si tak chronický zánět, karpální tunel a už nejsem tak vyčerpaný, přestože jezdím převážně v noci.
Kamil Janíkřidič
Tisíceré díky za pomoc. Homeopatii jsem začala věřit v okamžiku, kdy mi léky od Vás vyléčili akné. Vyhodila jsem všechny mastičky a používám jen doporučený lék a tělové mléko 5v1 proti akné. Moc mi pomáhá.
Iva Šťastnányní na mateřské
Vaše výrobky jsme začali používát společně s ostatními hom. a bylinnými přípravky a troufám si říct, že nám zabírají. Maminku mažu od bolesti společně s arnikou a téměř léky od bolesti jí nyní nepodávám. Já mažu a myju se také ve Vašich produktech společně s rakytníkem na posílení imunity a hom. granulky na boreliózu a kruh se mi zesvětluje. Věříme v hom. léčbu a víme, že toto je bez vedlejších účinků a dosahuje vynikajících výsledků
Dagmar Rentovápacientka
homeopatická léčba dny

Reference

Vážená paní Hanáková, užívání Vašich mlíček se stalo pro mě už rutinou. Musím říci, že hned při užívání první detoxikace jsem se zbavila trávicích problémů a velmi se mi zmírnily bolesti hlavy. Velice mi i ustoupily otoky kotníků na nohou. Po Vašich mlíčkách na „pohodu“ neprožívám stresy, jsem opravdu v pohodě, což je pro mojí náročnou práci auditora velmi důležité. Momentálně jsem se pustila do „boje“ s tukovými bulkami, paradontózou. Nejvíc mě ale začaly trápit kožní potíže – drobné výrůstky na kůži, věkem se zvýšila četnost, ale měla jsem vždy a hlavně na zádech strupovité plošky – domnívám se, že je to důsledek opálení z mládí (jsem světlý typ). Mám nyní od Vás detoxikaci na kožní potíže a tak věřím, že dojde ke zlepšení. Chytrá mastička je také stálou součástí mého vybavení a co miluji – je vaše mýdlo, pominu-li účinky, tak jeho tak nesmírně zajímavou vůni, až se stávám závislou. Takže, když to shrnu, Váš stálý a věrný zákazník. A kdyby nebyl zákazník spokojený, nevrací se… Mějte se moc hezky, ať se Vám daří.
Ing. Jana Krafčíková
Nejvíce používám sprchový gel na bolest, a k tomu tělová mléka na Bolest a Artrozu - ty střídám. Bez těchto produktů si neumím představit den. K tomu "máznu" Vitalitu" nebo Životní energii hned ráno, a celý den je v pohodě. A nyní chytrá Měsíčková mast, ta je skvělá. Na moje nedefinovatelné kožní problémy na bércích - bezkonkurenční. Přeji krásnou neděli, s pozdravy a úctou
Hana Hulecová
Věřím ve Vaši homeopatii, která mne přesvědčila, po používání Vašich produktů. Mám to tak, že věřím pouze tomu, co si sama vyzkouším. Vyzkoušela jsem dříve i jiné metody, homeopatické léky na doporučení jiných, ale ta mi tak neúčinkovala, jako výrobky, které mám od Vás. Tělové mléko mi pomohlo při bolesti hlavy za pár hodin, proti strachu za 2 dny a pro posílení - to jsem se cítila ihned lépe a za 3 dny jsem byla plna energie. Je to nepopsatelný pocit, musí to každý vyzkoušet a prožít sám na sobě... Jsem ráda, že jsou Vaše produkty dostupné na netu. Přeji Vám hodně spokojených pacientů.
Jana Horáčková
Krásný dobrý den, moc si vážím, že jsem našla ty vaše stránky, protože díky vašim tělovým mlíčkům se syn Tomáš zbavil depresí. Dneska už nebere ani prášky, myslím antidepresiva díky bohu, protože do té doby než začal používat homeopatika tak jsme si užili mnoho ošklivých dní. Já mám od vás tělová mlíčka na hubnutí a jsem taky moc spokojená. Moc děkuji, že jste protože jinak by nebyly ty úžasné možnosti s vašimi homeopatiky děkuji PS. Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme.
Jana K. a Monika S.
Můj život se začal ubírat zase správným směrem. Mám zdravotní potíže psychického rázu, které se projevují výkyvy nálad a větší citlivostí a vztahovačností. Jsem samoživitelka na rodičovské dovolené. Byla jsem ve fázi totálního vyčerpání, jsem na vše sama, jak na výchovu, péči a veškerou starost o malou. Domácnost jsem s malým dítětem nezvládala, řešila jsem jenom co hořelo, uvědomovala jsem si že je to špatně, že něco musím udělat, aby to bylo, jak to má být správně. Již od svých 16 let, teď je mi 36 let se zajímám o esoteriku a víru, poznala jsem spousty léčitelů, vyslechla spousty kartářek a rad,co bych měla nebo neměla. Už jsem si myslela, že to takto asi má být, že se v tom budu "plácat" celý život. Kamarádka mi poradila ať vyzkouším homeopatika, zakoupila jsem si je v lékárně a nic....Až mi právě tato kamarádka poradila právě p. Hanákovou, tak jsem si řekla, že snad to konečně klapne. Přinesla jsem si je a vyzkoušela, shodou okolností byla u toho kamarádka a řekla, že v takové pohodě mne ještě neviděla. Použila jsem mýdlo na očištění aury, "chichotavé mléko", mléko na lenost a na energii, no a stal se snad zázrak, zažila jsem obrovské pocity uvolnění a blaženosti, o kterých jsem věděla, že snad existují, bylo to jako dar z nebe. Nyní doma kmitám, mám čisto, uklizeno, cítím se moc dobře, uvolnilo se ze mne napětí, už nejsem nervák a plašák. Moje holčička je klidnější a spokojená,... zvládám péči o ni s přehledem. Nyní aktivně hledám práci. Děkuji za tyto dary.
Marie