Homeopatika proti depresi… Martina měla deprese, byla naštvaná a často vzteklá.

Líbí se Vám mít dobrou náladu?   

Byla jsem ve stavu naprosté rezignace, naštvání a zloby. Neměla jsem s partnerem žádnou komunikaci a žádný milostný život. V podstatě jsem neměla zájem o nic. Svůj stav jsem si kompenzovala na dětech. Měla jsem časté návaly vzteku vůči dětem. Psychicky jsem byla zcela vyhořená, smutná, nervózní, výbušná, podrážděná a nebyla jsem schopna v noci spát. Také moje pleť byla nečistá – akné.  Martina

Co pomohlo Martině proti depresi a vzteku?

Napsala: „Při homeopatické detoxikaci se cítím daleko lépe. Pomáhá mi proti depresi, dobře spím, nejsem tak vzteklá, ale jsem daleko klidnější. Dřívější vztek vůči dětem je pryč. Už nejsem rozhozená a naštvaná.  Nyní mě některé věci i rozesmějí, které mě dříve rozzlobily. Celkově se cítím výborně.   Děkuji za vše.  Martina“ 

Nevěřila, že se může zbavit deprese homeopatickou detoxikací, ale…

Nevěřila jsem, že by mi mohla pomoci homeopatická detoxikace. Ani jsem netušila vlastně, co to je. Ale protože mi nic nepomáhalo, rozhodla jsem se, že to vyzkouším.  Výsledek jsem Vám napsala. 

Proti depresi pomohla příjemná homeopatická detoxikace phdr86.

Chci si to také KOUPIT

Doporučení odborného homeopata

Pokud je organismus zanesen toxickými látkami – např. jedovatou rtutí, olovem, nadměrným užíváním léků, konzumací toxických potravin apod.,  dochází k velmi vážným psychickým potížím.

Intoxikace organismu se projeví nejenom na fyzické úrovni (nevolnost, kožní potíže, alergie apod.) ale také na psychické úrovni.

V tomto oslabeném stavu v důsledku intoxikace nedokáže jedinec zvládat různé životní stresové situace a jedná podrážděně.

Dochází ke zhroucení, k depresivním pocitům, úzkosti, neklidu, strachu, vzteku a smutku. Příčinou těchto stavů pak není samotná psychická slabost, ale příčinou je oslabenost organismu toxickými látkami.

Důkladná homeopatická detoxikace pomocí sprchového gelu a tělového mléka je základem pro zdravé tělo a silnou psychiku. Příjemná homeopatická detoxikace  odstraňuje neklid, nervozitu, vztek, smutek, strach a další negativní emoce, čistí energetické pole člověka (auru) a odstraňuje z organismu toxické a jedovaté látky.

Komplexně se stará o psychické i fyzické zdraví jedince.

Nemusíte polykat homeopatické léky

Homeopatické léky jsou nosičem homeopatické – léčivé informace.

Stejně tak je sprchový gel a tělové mléko nosič léčivé homeopatické informace.

Díky tomu se homeopatická  informace zcela bezpečně dostane prostřednictvím pokožky do organismu a zaujme své místo, především vytlačí – neutralizuje tak z energetického pole člověka (aury-astrálního těla) negativní látky a informace, které nemoc (depresi, otravu a další potíže) způsobují a posílí imunitu (auru).

Chci si to také KOUPIT

Není tedy nutné polykat homeopatické léky, ale léčba je mnohem příjemnější.

Stačí použít  1x denně kapku sprchového gelu a 3x denně kapku tělového mléka přímo na spánky, nebo kdekoliv na pokožku, aby léčivá homeopatická informace mohla působit.

Příjemná homeopatická detoxikace je bez vedlejších účinků, zcela bezpečná a dermatologicky testovaná.

Homeopatie je léčebná metoda vhodná pro všechny věkové skupiny, těhotné i kojící ženy.

Je využívána pro léčbu i pro prevenci nemocí.

Homeopatická detoxikace (phdr86) se komplexně stará o fyzické a psychické zdraví.

Odborná konzultace s homeopatem

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů