Silná imunita a již žádné záněty

 
 
 
„Stále dokola opakující se záněty průdušek nás provázeli vždy od nástupu do školy.  Honzík po týdnu chození do školy začal pokašlávat a malá Nikolka po něm také. Nakonec i já jsem dostala silný zápal. Nepomáhal maximální přísun vitamínů, vyzkoušeli jsme také laktobacily, cucali jsme echinaceové bonbony a zlepšení téměř žádné.
 
 
Přepadl mne stres a začala jsem mít obavy, jak to všechno zvládnout. 
Co budu dělat?
Jsem na děti sama a nutně potřebuji být zdravá!
Babička je už z věčného hlídání unavená a manžel je v práci víc než doma a  z práce je vystresovaný. I pro manžela potřebuje něco pro silnou imunitu. 
Prosím pomozte. Radka“
 
 

Co Radce, dětem a manželovi pomohlo? 👩‍⚕️  

1. nejoblíbenější detox PHDR86 gel a těl. mléko

2. sprchový gel a tělové mléko pro posílení imunity

„Jsem nadmíru spokojená. Detoxikační gel používáme 1x denně a mažeme se tělovými mléky. Od té doby jsme nebyli nemocní, jen občasný kašel, který je za 2 dny pryč. Jinak bez problémů a opakovaných zánětů. „

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů