Homeopatika na akné nebo chytrá mastička?

Dnes ze všeho nejvíce ŘEŠÍTE AKNÉ a další kožní potíže. Chcete se ukázat v plavkách a KOŽNÍ POTÍŽE VÁS OMEZUJÍ. …ALE VŠE SE DÁ NAPRAVIT.

Měla jsem problémy s pletí, trápilo mne akné, co mi pomohlo?

.… Nic mi nepomáhalo, byla jsem zoufalá. Pomohla mi chytrá mastička mandle, kterou jsem objevila náhodně. Pleť je teď bez boláků, je svěží a také mladší… píše pacientka Hanaks-Homeopathy.

A jak rychle umí chytrá mastička zkrášlit tvářičku, vyléčit akné, odstranit kožní potíže?

Chytrá mastička mandle

TESTUJEME CHYTROU MASTIČKU
Pozitivní výsledky působení 10 osvědčených a velmi účinných homeopatických informací, které jsou v chytré mastičce, jsme zaznamenali překvapivě rychle – většinou již do 24 hodin.

Jsme nadšení!
 
Co umí a jak rychle léčí?
 
 
Umí toho velmi mnoho, protože obsahuje 10 osvědčených a velmi účinných homeopatických informací, proto je pokožka krásná, jemná, bez akné a bez svědících ekzémů. Pomáhá proti kožním potížím, léčí, ale také zkrášluje. Zvyšuje elasticitu kůže, pečuje o pokožku, odstraňuje vrásky, jizvy, váčky pod očima. Zvládne také odstranit otoky obličeje.
 
 
Při testu chytrá mastička s mandlí uspěla.
 
Především v rychlosti léčení. Výsledky jsou velmi uspokojivé.
Tak jako dobrá – chytrá mastička aloe vera, kterou naši pacienti velmi dobře znají, tak i chytrá mastička s mandlí ukázala co umí.
 
Bylo toho více, ale jen pro zmínku – pleť byla jemnější, vypjatější již při prvním použití.
Akné se do 27 hodin po použití uklidnilo – zánět na tváři se viditelně zmírnil. Otoky tváře, váčky pod očima se viditelně zmenšovali již první týden. Druhý týden většina otoků již zmizela zcela. Ale to není zcela všechno, postupně vyléčí kožní potíže, tak jako dobrá – chytrá mastička aloe vera.
Obsahuje stejné homeopatické informace, jako dobrá mastička aloe vera, jen má překvapivě krásnou vůni a rychlou vstřebatelnost do pokožky.
 
Opět něco nového pro Vaše zdraví a krásu.
 
Užijte si to. Je velká (200ml), vydrží dlouho (minimálně 2 měsíce), šetří peníze, ale především léčí, zkrášluje a krásně voní.
 

K zakoupení na www.hanaks-homeopathy.cz 

Chytrou mastičku jsem začala používat proti akné. Když akné chytrá mastička mandlová vyléčila, tak jsem ji začala používat jen tak – pro krásu. Čím déle ji použivám, tím se mi víc moje pleť líbí.


Po použivání chytré mastičky je má pleť vypjatá a bez akné. Používám ji každý den.

Neuvěřitelné množství produktů jsem vyzkoušela na akné a nic nepomáhalo. Pohled do zrcadla byl zdrcující. Ovšem pomohla mi chytrá mastička, kterou bych ráda doporučila všem, kdo mají podobné problémy.
Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů