Homeopatie pro sportovce – Běhání a sport v chladném zimním období

Běhání a sport v chladném zimním období. Vyběhnout či zůstat u kamen?   

běh a sport v chladném zimním obdobíDnešním článkem se budeme snažit rozebrat problematiku běhání v chladném únorovém počasí. Jistě každý z vás má nějaké ty běžecké zkušenosti. Ať už jste profesionální maratonec či jen ten víkendový běžec, který si párkrát za rok vyběhne na kopeček za domem, určitě vás občas přepadne myšlenka, že by bylo lépe pro jedenkrát zůstat v teple obývacího pokoje pod dekou se šálkem horkého čaje. Někdy nás ovšem tato představa zláká natolik, zvláště v případě nevlídného, mrazivého počasí, kdy se chlad vkrádá pod zimní bundu a odebírá poslední teplo každému póru naší pokožky, že nakonec nám přeběhne mráz po zádech jen při představě běhu zmrzlou zimní krajinou.  Pokud nás však tyto myšlenky ovlivňují stále častěji, že nakonec nadobro upustíme od pravidelných výběhů”, něco je špatně. Je skutečně lidské tělo natolik choulostivé, že se nachladí i při 5 stupních nad nulou při zvýšené fyzické aktivitě? Nikoliv. Zvláště vezmeme-li v úvahu, že při správném rozdýchání a zvýšené tělesné námaze se okolní teplota pocitově zvedne o více než 12 stupňů Celsia. Nakonec běh při 10 stupních se stává tím nejideálnějším, kdy sportovci dosahují svých nejlepších výkonů.   Nebojme se tedy, a i přes nepřízeň počasí, teploty do -10 stupňů, chladného větru, deště či sněhu, vyběhněme a užijme si krásy zimní přírody. Nesmíme ovšem zapomenout na kvalitní běžeckou obuv. Ta se samozřejmě liší od té letní, a to zejména svou podrážkou, neboť do drsných podmínek pouze s drsnou podrážkou. Nezapomeňme na teplou šálu, jež zakrývá ústa při dýchání, rukavice a teplou čepici, neboť povrchem hlavy a uší uniká nejvíce tělesného tepla, což se razantně projeví v chladnějším počasí.  

tělové mléko pro sport

Jestliže si však stále nejsme jisti vlastním tělesným, ale rovněž i duševním rozpoložením, jehož je potřeba pro běh ve ztížených polních podmínkách, určitě nám tuto trnitou cestu, za níž následuje výsledek v podobě zpevněných hýžďových a stehenních svalů, ale především zvýšená psychická odolnost, usnadní homeopatie, která není primárně určena pouze pro léčení konvenčních onemocnění, ale rovněž také k harmonizaci těla a duše před a po zvýšené námaze.

A jak Vám může pomoci sportovní homeopatie?

Sportovní homeopatie nabízí sprchové gely a tělová mléka speciálně pro sport. Pro zvýšení fyzické a psychickéhanaks sportovní gel a hanaks sportovní tělové mléko kondice. Pro zvýšení energie, síly a vytrvalosti. Tyto speciální produkty pomáhají  také pro rychlou regeneraci, bystrost, hbitost a ohebnost. 

Originální produkty sportovní homeopatie.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů