Homeopatický detox po očkování

Homeopatický detox po očkování

Homeopatický detox před i po očkování. To nejlepší pro zdraví miminek a malých dětí.

Po očkování je velmi důležité děti ochránit a co nejdříve použít homeopatický detox po očkování.

Tak Vaše dítě opětovně získá dobrou fyzickou i psychickou kondici.

Homeopatický BABY DETOX po očkování vyplaví z organismu jedovaté látky a posílí imunitu Vašeho dítěte.

Používá se pro děti, které byly očkování Hexavakcinou, vakcinami Prevenar a Synflorix, nebo po vakcíně Priorix (známá jako MMR – Measles, Mumps, Rubella – spalničky, zarděnky, příušnice).

Očkovací kalendář (povinné i nepovinné očkování) je nastaven na 11 očkování do 18. měsíce věku dítěte, což je skutečně velký zásah i pro silný organismus, natož pro děti.

BABY HOMEOPATICKÝ DETOX PO OČKOVÁNÍ se může použít také před očkováním a kdykoliv po očkování.

Pomůže z organismu vyloučit jedovaté látky po očkování. Používá se také pro kojence a děti před i po očkování.

Předejdete tak zbytečným nepříznivým následkům, změnám chování. Děti po očkování mohou být  neklidné, agresivní, nespavé, může se projevit ekzém, alergie, autismus, porucha vývoje – zpomalení přirozeného psychomotorického vývoje dítěte.  

Detoxikací se odstraní z organismu látky, které v organismu způsobují závažné zdravotní potíže.

Jedná se především o hliník, který se přidává ve formě hydroxidu hlinitého a fosforečnanu hlinitého do vakcín kojencům a malým dětem. Extrémně nebezpečná je také jedovatá rtuť (vakcína proti chřipce a antibiotika)

HOMEOPATICKÝ BABY DETOX ODSTRANÍ NÁSLEDKY OČKOVÁNÍ.
POUŽÍVÁ SE malé množství tělového mléka 3x denně na bříško kojenců (dětí) a BABY LÁZEŇ 1x denně. Kapka olejové lázně se nanese pomocí houbičky na tělo a nechá minutku působit.

Poté se může spláchnout. Je bez vedlejších účinků, jemný k dětské pokožce. Oblíbený u miminek a malých dětí, ovšem mohou tuto detoxikaci používat i velké děti.

Následky očkování odstraní HOMEOPATICKÝ BABY DETOX

1508921986ockovani---hanaks-homeopathy

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce….

Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže – strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku….

Homeopatický baby detox po očkování

homeopatický detox po očkování

Je to sice dražší produkt, ale pro děti velmi příjemný a účinný. Bez vedlejších účinků – zcela bezpečný.

Doporučuji po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s informací pro detoxikaci a tělového mléka s informací pro odstranění následků po očkování.

Tyto dva produkty (sprchový gel a tělové mléčko) dětem pomohou dostat se z potíží velmi rychle a bezpečně.

Co píšete o očkování? – Vaše zkušenosti

Před měsícem byl vnuk na očkování (věk 19 měsíců), měl po něm silné reakce, připomínající epileptické záchvaty, skončil v nemocnici. Na EEg nebyl zjištěn žádný neurologický nález.

Dobrý den, mám vnoučka. Má problém s usínáním a klidným spánkem. Odmítá spát sám v postýlce, takže spí s rodiči 🙁 a objevují se u něj noční děsy. Poprvé před jeho prvním rokem, kdy plakal a přitom spal… dnes se v noci budí, není k uklidnění a pláče. Zhoršilo se to teď poslední dva měsíce po očkování.

Dobrý den, mám 5 měsíčního syna a po každém očkování má teplotu, trpí nespavosti a je rozmrzely…. můžete mi, prosím, poradit jak těmto vedlejším účinkům předejít?  

Dobrý den,dcera dostala v jednom roce první dávku hexavakcíny. Do té doby nebyla na nic očkovaná. Před očkováním jsem jí dávala vit C, D, rybí tuk a Mg2+. Dávala jsem také Thuya occidentalis 9ch a Phosphorus 9ch (týden před a týden po). Maruška neměla žádnou reakci v místě vpichu. Po 24h jsem ale začala pozorovat drobné změny v chování. Je dráždivější a začala při únavě a nespokojenosti bouchat hlavičkou o zem. Není tak snadné ji uspat. Prostě je celkově afektovanější. 

Vanesska měla jako miminko po očkování komplikace a nakonec skončila s divným zánětem ledvin v nemocnici. Tobiáš, ten měl po očkování tři dny křeče, probrečel dny i noci a od té doby měl problémy s rovnováhou. A musím říct, že padá jak hruška pořád:-) 

Homeopatický baby detox po očkování uvedené potíže postupně odstranil a děti byly opět ve výborné psychické i fyzické kondici.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů