Více než homeopatika na bradavice mi pomohlo detoxikační tělové mléko

bradavice, bradavičky… nepříjemný problém nejenom na nohou,
ale kdekoliv na těle.
Co pomáhá – co zcela zlikviduje nepříjemné bradavice? 

Více než homeopatika na bradavice mi pomohlo detoxikační tělové mléko.

Bradavice zmizely až když jsem je začala mazat detoxikačním tělovým mlékem. Před tím jsem opakovaně byla na chirurgickém odstranění bradavic, ale bradavice opětovně narostly. Zkoušela jsem také homeopatický lék – Thuya, ale ten mi moc nezabíral. Až když mi moje paní doktorka doporučila hanaks-homeopathy detoxikační sprchový gel a tělové mléko, tak jsem konečně svůj dlouhodobý problém s bradavicemi vyřešila…

Proč pomáhá na vyléčení bradavic detoxikační tělové mléko?

Bradavice jsou nezhoubné kožní útvary, které se mohou objevit na rukách, prstech, ale také kdekoliv na těle – na obličeji, v okolí pohlavních orgánů a konečníku.  Jsou většinou nebolestivé, ale např. bradavice, které rostou na ploskách nohou, jsou bolestivé při došlapu.

Jedná se o onemocnění nakažlivé, vyvolané infekcí některým typem lidského papillomaviru, proto na léčbu bradavic velmi dobře zabírá komplexní homeopatická detoxikace – tělové mléko a gel.

Pacienti, kteří moc na homeopatii nadají a snaží se odstraňovat bradavice chirurgicky, posléze zjišťují, že se onemocnění opakovaně vrací.

Pochopitelně, jelikož infekce v těle zůstává tak dlouho, než dojde k odstranění vnitřní infekce.

Ideálním řešením je tedy provést důkladnou homeopatickou detoxikaci.

Někdy stačí použít jednotlivá homeopatika, ale ve většině případů pomáhá k vyléčení bradavic důkladná detoxikace – tedy likvidace příčiny potíží, nikoliv až následku.

V homeopatii se pro léčbu bradavic používají tyto homeopatické léky:

Causticum 9 C, Dulcamara 9C, Nitricum acidum 9C, Calcarea carbonica 15C a Thuya occidentalis 15C.

Homeopatické léky se vybírají podle typu bradavic.

Ne vždy se Vám ale podaří napoprvé najít ten správný homeopatický lék, je tedy vhodné obrátit se se svým problémem na odborného homeopata a léčit bradavice nejenom jednotlivými homeopatickými léky, ale především se zaměřit na důkladnou homeopatickou detoxikaci.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů