Homeopatická léčba dny (arthritis urica, pakostnice, podagra)

homeopatická léčba dny

Homeopatická léčba dny (arthritis urica, pakostnice, podagra)

Dna (arthritis urica) je metabolické onemocnění, které postihuje klouby zánětem.

Nemoc způsobuje nadměrné množství kyseliny močové v krvi (hyperurikémie).

Nejčastěji trápí muže po čtyřicítce a ženy před menopauzou.

Kyselina močová  krystalizuje v kloubech, což způsobuje bolest a otoky kloubů.

Postiženy bývají především klouby ruky, kotníky, kolena, ramene a kloub u palce u nohy.

Klouby jsou bolestivé, oteklé, červené, tvoří se v nich zánět a jakýkoliv dotek je velmi citlivý.

Do on-line ordinace přicházejí každý den žádosti o vyléčení dny a následných potíží – otoků kloubů, bolestí kloubů…

„Zbytečné bolesti a potíže“, říkám si a každý den řeším tento problém. Přitom léčba není složitá, jen je potřeba vědět, jak na to. 

Pravdivě z on-line ordinace, ale pro diskrétnost jména nezveřejňuji.

Co píšete nejčastěji?

Nejčastěji píšete, co všechno Vás bolí. Většinou si ani neuvědomujete, že jde o zánětlivé onemocnění (dna) a že díky tomu máte oteklé klouby a bolestivé na dotek.

„Dobrý den, vyléčila jsem si zánět a bolest kloubů. Kurz příjemné detoxikace mi velice pomáhá, postupně se mi léčí potíže, které mám už mnoho let.  Na bolest kloubů mi nic nezabíralo, ale s vaším vedením a pomocí detoxikace se tyto bolesti vytrácejí, pohybuji se lépe a bez bolesti.

Kdybych měla možnost, tak vás doporučím všem lidem, mám jen pár přátel, kterým jsem již o vás vyprávěla. Moc děkuji a přeji v novém roce mnoho spokojených lidiček.“

…Detoxikace mne dokázala zbavit bolestí kloubů už za 2 měsíce. Klouby mne bolely už téměř 13 let a nic mi nepomáhalo. Po detoxikaci se cítím výborně….Pohybuji se bez bolesti – prostě zázrak po tak dlouhé době. Škoda, že jsem Vás nenašla dříve. Jitka Z.“

Úspěšná homeopatická léčba dny

Základem úspěšné homeopatické léčby dny je speciální příjemná homeopatická detoxikace organismu PHDR86, která čistí klouby od usazených krystalů, mírní bolest a posiluje činnost ledvin.

Léčbu lze podpořit pitím čaje z kopřivy, přesličky s jednou lžičkou švédských kapek.

Z homeopatických léků je možné užívat Berberis vulgaris a Lycopodium pro posílení ledvin, ale pro komplexní léčbu doporučuji příjemnou homeopatickou detoxikaci PHDR86.

A jak vypadá ta nejosvědčenější detoxikace PHDR86 

homeopatická léčba dny

homeopatická léčba dny

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů