Nejoblíbenější DETOX PROTI BOLESTI roku 2017 - 2018 - 2019.

Rychlá úleva od bolesti pomocí gelu a tělového mléka.

Co pomáhá proti artróze?

 

Detoxikační gel a tělové mléko - ÚČINNĚ ODSTRANÍ SILNÉ BOLESTI, VYLÉČÍ ARTRÓZU, bolest kloubů...

Již žádné velké bolesti Tato příjemná homeopatická detoxikace (sprchový gel a tělové mléko) vyřeší celou řadu bolestí bez toho, aniž byste museli užívat léky. Působí prostřednictvím největšího orgánu (kůže) a patří mezi nejoblíbenější produkty pacientů Hanaks-homeopathy. Je bez vedlejších účinků a pomůže příjemně a bezpečně.

Doporučení: Užijte si příjemné homeopatické detoxikace, zařaďte ji do každodenní hygieny a sami uvidíte, jak se postupně budete zbavovat všech různých bolestí.   Příjemná homeopatická detoxikace je to nejlepší, co můžete mít pro vyléčení téměř všech bolestí. Umožňuje pohyb bez bolesti.  Je to nejúčinnější a přitom velmi příjemná detoxikace, bez vedlejších účinků. Nezpůsobuje žádné zhoršení stavu, ale naopak. Již po prvním používání se cítíte příjemně, bolesti postupně ustupují a při pravedelné detoxikaci se bolestí zbavíte natrvalo. 

S touto příjemnou detoxikací  proti bolesti je to super!

Pacientům hanaks-homeopathy se tato detoxikace líbí nejvíce, protože je příjemná, jemná, zbavuje tělo bolestí, je příjemná a levná narozdíl od užívání léků. Jedno balení vydrží na 2 měsíční léčbu. 

 

 

Jak jednoduše léčit artrózu?

Jednoduše používejte tyto dva nejoblíbenější produkty.

Použití tělového mléka a gelu proti bolesti je jednoduché.

Použítí je jednoduché:

na bolestivou partii těla naneseme kapku detoxikačního sprchového gelu Castanum 13v1 proti bolesti a necháme působit jednu minutu.

Poté gel opláchneme, nebo setřeme vlhkým ubrouskem a bolestivé místo natřeme tělovým mlékem Detox proti silné bolesti.

Opět stačí malá kapka.

V případě silné bolesti můžeme postup opakovat vždy po 2 hodinách až do úplné ÚLEVY OD BOLESTI.

 

Tímto postupem úspěšně zahájíme léčbu, ulevíme od bolesti a pak již používáme detoxikační gel 1x denně tělové mléko 3 – 4x denně.

Detoxikační sprchový gel a tělové mléko si zaslouží mít přední místo ve vaší lékárničce.

Gel sice stojí 3tis.Kč a tělové mléko 690,-Kč, ale i přesto je to nejlevnější homeopatická léčba.

Při užívání homeopatických léků byste za léčbu zaplatili několikanásobně více, než za uvedený gel a mléko s komplexem forte účinných látek.

 

A kolik stojí?

Gel a tělové mléko vydrží na 2 měsíce a zajistí Vám tak mnohonásobně levnější léčbu, než kdybyste užívali 13homeopatických léků po dobu 2 měsíců, konkrétně zaplatíte 3.690,-Kč namísto 13.260,-Kč.

Léčivá hanaks-homeopathy informace je dodávána největším orgánem těla - kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky.  

Neplatíte 13.260,Kč, ale 3.690,Kč 

A co získáte?

Zdraví a pohyb bez bolesti a hlavně:

 • žádné bolesti kloubů
  vyléčí a zajistí pohyb bez bolesti
 • žádné bolesti páteře
  vyléčí také trvalé bolesti páteře
 • žádné bolesti krční páteře
  vyléčí zatuhlost i bolest
 • žádné bolesti zad, páteře
  vyléčí a zajistí pohyb bez bolesti
 • žádné bolesti hlavy a migrény
  vyčistí toxické látky z organismu
 • žádné bolesti svalů
  vyčistí usazeniny ve svalech
 • žádné chronické potíže
 • žádné velké bolesti po chirurgických zákrocích
  pomůže k rychlému hojení ran po chirurgických zákrocích
 • žádné bolesti z tělesného přetížení
  pomůže tako proti bolesti po úrazu

To vše při pravidelném používání příjemné homeopatické detoxikace. 

Jak moc se DETOXIKACE PROTI BOLESTI LÍBÍ pacientům?  

Dobrý den, chci Vám poděkovat a informovat, že mlíčka opravdu pomáhají. Je to až neuvěřitelné, ale záda bolí jenom při delší námaze a po aplikaci mlíčka do 10 minut bolest ustoupí.
Pacientka Květa ročník 1954
Se všemi produkty od Vás jsem spokojená nejen já ale i moje maminka, kamarádky a nejvíce momentálně pomáhají tetě – jak jsem již psala, je jí 95 let a každý den děkuje Bohu (doslova) za Vaše tělové mléko, které ji pomáhá proti silné bolesti. Děkuji a přeji krásný den J.R.
Pacientka J.R.
Už nemám bolest kolene, pomohla mi homeopatie - gel a tělové mléko Srdečně zdravím homeoapatii Hanaks. Již 5 let mne trápila bolest pravého kolene.Chodila jsem na injekce, ale nic mi moc dobře nepomáhalo. Pak jsem si zakoupila tělové mléko a sprchový gel. Očekávala jsem s napětím, zda vůbec mi mléko a gel pomůže, když mi předtím nic nepomáhalo. Ale vida, byla jsem velmi překvapená. I když jsem si četla reference, kde bylo psáno, že účinek se dostaví postupným používáním, já jsem měla od bolesti pokoj již za necelých 40 dnů. Je to pro mne šokující a stále nemohu pochopit, jak je to možné, když mi předtím nepomáhali ani injekce. Teď chodím do schodů i ze schodů a nic mne nebolí. Tak si říkám, že by to mělo vědět více lidí. Pro mne je detoxikační gel a mléko zázrakem uzdravneí po 5 letech bolestí. Určitě si kupte gel i mléčko, já jsem velmi spokojená.
Důchodkyně Anna H.
Po vašem mlíčku již druhý den po natírání nevím co je bolest (Artróza) Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o účinek mlíčka na artrózu. Artróza je dost bolestivá, v noci mě nenechala vyspat, pořád mě to dost píchalo a bolelo. Hledala jsem polohy na spaní, ani na jednom boku to nešlo. Nespala jsem vůbec, ale po vašem mlíčku, již druhý den po natírání, nevím, co je bolest v noci a spím v klidu, jak miminko. Přes den bolest ustoupila o půlku. Moc vám děkuji za tento výrobek, až ho doberu, určitě objednám další balení. Třeba se artróza uklidní a nebudu muset podstoupit výměnu kolenního kloubu. Všem, kdo bude mít z mých přátel stejný problém jako já, určitě vás doporučím, mlíčko je super.
Kadlecová
Bolest krční páteře je pryč. Každý den se těším na rituál - který jsem si velmi oblíbila. Je to sprchový gel pro detoxikaci a tělové mléko proti bolesti páteře. Od té doby, co tyto výrobky používám, tak mne krční páteř nebolí a mohu pracovat na počítači a věnovat se svým koníčkům i sportu. Používám dle návodu a jsem velmi spokojená. Děkuji Vám za tyto skvělé výrobky proti bolesti páteře.
Pacientka Květa Holešová
Detoxikace mne zbavila bolesti kloubů 27.08.2014, 08:03, pacienti hanaks-homeopathy Detoxikace mne dokázala zbavit bolestí kloubů už za 2 měsíce. Klouby mne bolely už téměř 13let a nic mi nepomáhalo. Po detoxikaci se cítím výborně.... Pohybuji se bez bolesti - prostě zázrak po tak dlouhé době. Škoda, že jse Vás nenašla dříve.
Pacientka Jitka Z.

Proč používat příjemnou detoxikaci každý den?

Protože díky příjemné detoxikaci se zbavíte bolestí natrvalo.

Nemusíte prožívat bolesti a nemoci. Můžete být zdravější a krásnější právě díky této detoxikaci. Postupně si z těla odstraníte všechny usazeniny, toxické látky, jedovaté kovy a vše další, co způsobuje nemoci a bolesti. Můžete být v pohodě a užívat si zdraví a krásy. 

Nemusíte zbytečně trpět bolestmi, můžete se ještě dnes léčit a postupně se zbavit všech omezení, které bolesti přinášejí.

Hanak’s Homeopathy  bezpečně uzdravuje.

dodání do 24-48 hodin