Homeo Detox 2020 – Příjemná homeopatická detoxikace

Vstupte do on-line kurzu „HomeoDetox 2020″ příjemné homeopatické detoxikace. 

Díky 28 letům usilovné práce nyní příjemná HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE od rtuti, olova, toxických látek a parazitů pomáhá malým i velkým pacientům. Léčí akné, ekzémy, padání vlasů, opary, deprese, kašle, rýmy, bolesti a další mnohem závažnější onemocnění. Tam kde si lékaři již neví rady, tam pomáhá léčba „hanaks-homeopathy“, kterou jsem ve své „laboratoři“ ověřila krok za krokem a získala tak výčet toho nejlepšího, co skutečně pomáhá. Nespokojila jsem se pouze s tím, co se běžně vyučuje, ale do homeopatie jsem dala mnohem více. Je to má láska, dar, empatie…, která mi umožňuje cítit bolesti i radosti druhých, provádět osobní diagnózu i na dálku, vnímat energii lidí i energii léků, které s nimi souznějí a které dokáží vyléčit konkrétní zdravotní potíže. Vše s láskou věnuji svým malý i velkým pacientům.

IHNED PŘI VSTUPU DO KURZU ZÍSKÁTE 4 DÁRKY

  • DETOXIKAČNÍ MÝDLO Cannabis 100g

příjemné a krásně vonící detoxikační mýdlo vhodné pro kojence, děti i dospělé

  •   + BONUSOVÁ lekce LIKVIDACE PARAZITŮ zdarma
  • + dárek TĚLOVÉ MLÉKO Cannabis 50ml PRO DETOXIKACI ORGANISMU Osvědčeně – tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací forte pro účinnou detoxikaci
  •   + dárek TĚLOVÉ MLÉKO Cannabis 100ml PRO DETOXIKACI ORGANISMU Osvědčeně –  tělové mléko s komplexem hanaks-homeopathy informací pro účinnou detoxikaci

Proč se detoxikovat homeopatickou cestou?

Protože je to jediný způsob jak přežít v době, kdy je kolem nás spousta toxických látek, těžkých kovů a jedovaté rtuti.

Je to způsob, jak si uchovat zdraví i v podmínkách, kdy jsme každodenně vystaveni „modrému záření“ z počítačů,  kdy na náš zdravotní stav negativně působí mobilní telefony a přemíra toxických látek.

Aniž bychom si to uvědomovali, tak hladina toxicity stoupá a tělo nedokáže běžnými detoxikačními způsoby vyloučit rtuť z organismu. Z toho důvodu začíná v těle nezvratně otrava rtutí, projevující se v počátcích tzv. leností, slabostí, únavou a neschopností aktivně prožívat život. V počátku to vypadá, že jde jen o pouhou lenost, ale je to důsledek otravy těla, syndrom hlavně psychického vyhoření, které později přechází v další velmi závažné zdravotní potíže.

To je smutné, ale můžeme se tomu všemu účinně bránit

…můžeme se každý den příjemně detoxikovat

…nemusíme čekat na vážné potíže nebo smrt, kterou to v mnoha případech končí

Můžeme na to jít radostně a bezpečně. Příjemná homeopatická detoxikace nám pomůže.

Základem je homeopatická detoxikace, protože jiné detoxikační metody neúčinkují zcela správně.

V on-line kurzu „HomeoDetox 2020″ se můžete nechat vést krok za krokem

Můžete se léčit příjemně v pohodlí vašeho domova, a to ihned po přihlášení.

Zbavíte se nemocí, které Vás omezují. Příjemná homeopatická detoxikace léčí i chronické potíže. Záněty, chřipky a angíny vás již nebudou omezovat a znepříjemňovat vám život.

Již žádné zdravotní potíže

Každý měsíc budete mít osvědčený homeopatický lék

který si jednoduše objednáte dle instrukcí ve vaší lékárně, nebo v internetové lékárně (v každé lekci uvádím seznam) za cenu cca 80,- Kč a budete jej užívat přesně podle návodu z kurzu.

Každý měsíc obdržíte jednu lekci, celkem tak budete mít 6 lekcí

díky kterým své tělo zbavíte všech usazenin, toxických látek, jedů, které Vám ubližují

Každý měsíc budete mít SPECIÁLNÍ DETOXIKACI KROK ZA KROKEM

srozumitelnou, jednoduchou a hlavně osvědčenou. Vyřešíte si potíže, které Vás trápí a získáte více zdraví i krásy.

V 1. lekci kurzu získáte nejlepší lék přinášející rychlou úlevu

Budete mít k dispozici lék, který pomáhá proti vyčerpání, pomůže rychle odstranit následky přepracování, dodá energii, zbaví Vás případných žaludečních potíží, pročistí organismus, což je základ pro léčbu alergií, akné, zánětů…. a také změní náladu k lepšímu.

V 2. lekci kurzu získáte nejlepší lék pro krásu i zdraví

Budete mít k dispozici super lék, který toho umí velice mnoho. Pomůže Vám s detoxikací, zbaví sklíčenosti, smutku, starostí, vyléčí kožní potíže, bolesti kloubů a pomůže pro krásu vlasů i pokožky.

V dalších lekcích se budete krok za krokem příjemně léčit

V dalších lekcích získáte přístup K BONUSOVÝM NABÍDKÁM, K NEJNIŽŠÍM CENÁM… Detoxikací krok za krokem to vše začíná. Přihlaste se a využijte všech výhod. Máte se na co těšit!
 + POMOC, PODPORA, PORADENSTVÍ v on-line homeopatické ordinaci

Připojte se k nám, využijte zkušeností druhých. Nenechejte nemoci, aby Vám znepříjemňovaly život. Prožívejte život v radosti, štěstí, zdraví a kráse. To vše můžete mít a DETOXIKACÍ TO ZAČÍNÁ.

Než jsem si zakoupila detoxikaci krok za krokem, tak jsem byla bez energie a měla jsem pořád nějaké zdravotní potíže. Už jsem nedoufala, že budu někdy zdravá. Po přečtení jsem skutečně postupovala krok za krokem. Bylo to pro mne velmi jednoduché, všechno jsem zvládla, ačkoliv jsem měla na počátku obavu, že to bude pro mne moc složité. Bylo to jasné a hlavně velmi účinné. Děkuji za to.

Dobrý den, paní Věro, děkuji za úžasný kurs, který je pro mne velmi zajímavý a také za Vaše homeopatické přípravky. Vlastně jsem se s homeopatií setkala dříve jen zřídka, ale věřím, že je účinná a první výsledky již sama na sobě vidím a cítím, a začaly ji užívat také i moje děti.

Krásný večer, já jsem moc spokojená s detoxikací, cítím se skvěle, mám víc energie, lepší nehty a taky mizí kruhy pod očima. Vnímám vnitřní pohodu a klid. Moc děkuji, že jste a věnujete čas všem, co to potřebují, těším se na další zkušenosti s láskou Miluše Štádlerová

Kurz detoxikace – cítím se velmi dobře, jsem v pohodě, dobře spím… Začala jsem s 3. lekcí teprve před 2 dny, protože jsem se zpozdila již ze začátku. Můžu říct, že se cítím velmi dobře, jsem v pohodě dobře spím, mám spoustu elánu, dobrou náladu, víc se směji, chtěla bych stihnout spoustu věcí-koníčků, ale vždy někde ubrat, abych se alespoň chvilku koníčkům mohla věnovat, ale vůbec mi to nevadí když něco odložím, tvoření mě neskutečně nabíjí a tak je mi fajn a to je pro mě to nejdůležitější. S pozdravem Pavla

 Musím říct, že po homeopatikách ze 3. lekce kurzu detoxikace krok za krokem se cítím moc dobře, hlavně po psychické stránce. Jsem klidnější, spokojenější….. Už nejsem tolik unavená i když mě v noci dcera budí, nemusím si po obědě chodit lehnout. Když dceru nosím, záda mě nebolí. Jsem moc ráda, že jsem se do kurzu přihlásila. Děti mažu mlíčkem na vyšší odolnost a zatím se drží a celý podzim jsou zdravé. Z toho jsem nadšená. Mějte se moc hezky, s pozdravem Kuchařová Marie

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů