Chytrá mastička od Hanak's homeopathy 

Již žádné kožní potíže, svědění kůže, akné, ekzémy, opary, vrásky, otoky tváře, strie...

Chytrá mastička krásně voní, hladí, léčí… s komplexem hanaks-homeopathy informací

 

Chytrá mastička krásně voní, hladí, léčí… má energii přitažlivosti a krásy, proto ji ženy tak rády používají. Je jako pohlazení. Pohladí Vaši pleť i celé tělo a přitom vyléčí…

 

 

Tato chytrá mastička obsahuje totiž 10 osvědčených a velmi účinných homeopatických informací, proto je pokožka krásná, jemná, bez akné a bez svědících ekzémů. Pomáhá proti kožních potížím, léčí, ale také zkrášluje. Zvyšuje elasticitu kůže,  odstraňuje strie, pečuje o pokožku, odstraňuje vrásky, jizvy, váčky pod očima.  Zvládne také odstranit otoky obličeje.

 
S ní je to super!
 
Ženám se moc líbí. Říkají, že již jinou mastičku nepoužívají, přestože je pořizovací cena trošičku dražší, vyplatí se, protože i tak je 10x levnější.
 

Krásně voní, hladí, léčí… má energii přitažlivosti a krásy, proto ji ženy tak rády používají. 

A její cena?

 

Jedna chytrá mastička obsahuje 10 Hanaks-homeopathy informací, které stojí ve formě homeopatických léků 10x18Kč denně, za dva měsíce tedy 10.800,-Kč. Cenu 10.800,-Kč neplatíte - zaplatíte jen zlomek ceny. 

Chytrá mastička  o obsahu 200ml vydrží při každodenním používání cca 2 měsíce, čímž ušetříte značnou částku finančních prostředků.  To je výhodný nákup a ještě příjemnější fakt, že děláte pro své zdraví to nejlepší. 

Koupit CHYTROU MASTIČKU jen za 980,-Kč
Vybrat variantu pro Chytré mastičky: Pleťový a tělový krém 200ml s 10 Hanaks-homeopathy informace PROTI KOŽNÍM POTÍŽÍM, AKNÉ, PRO KRÁSNOU PLEŤ I TĚLO...
Chytrá mastičkaALOE VERA
980 Kč
Dostupné
Chytrá mastičkaMANDLE
980 Kč
Dostupné

Chytrá mastička obsahuje 10 osvědčených a velmi účinných Hanaks-homeopathy informací. Doporučuji pro krásnou pleť a jemnou pokožku celého těla. Účinná pomoc proti akné, svědícím ekzémům (úpornému svědění), vyrážkám na kloubech a kotnících. Pomáhá také proti pásovému oparu a lupénce. Pečuje o pokožku, vypíná, odstraňuje vrásky, jizvy a povadlou kůži, zajišťuje vyšší elasticitu kůže. Zvládne také odstranit případné váčky pod očima a otoky obličeje. Nejoblíbenější produkt pro Vaši krásu " Hanáková Věra, homeopat

  • žádné akné, jen krásná a zdravá pleť
  • žádné svědící ekzémy, zvládne odstranit i úporné svědění
  • žádné vyrážky na kloubech a kotnících
  • žádný pásový opar, nebo lupénka
  • krásně vypnutá pleť, krk i dekolt
  • již žádné vrásky a povadlá pleť, jen hladká svěží pleť
  • již žádné otoky tváře
  • již žádné strie

To vše při pravidelném používání chytré mastičky vždy ráno a večer.

Jak se dobrá mastička líbí pacientům?

Krásná pleť bez jediného pupínku s dobrou chytrou mastičkou. Akné mne trápilo od puberty až do 30 let. Jak jsem začala používat chytrou mastičku, tak moje pleť je bez jediného pupínku. Je to moc dobrá mastička... vydrží dlouho, balení je velké a účinky fantastické. Cena vyšší, ale když srovnám kolik jsem investovala za jiné produkty zbytečně, tak je cena pro mne velmi přijatelná.
Miloslava Vlčková, Písek
Dobrá chytrá mastička - obličej krásný jako miminko Děkuji, "DOBRÁ CHYTRÁ MASTIČKA PROTI AKNÉ" plet mám na obličeji krásnou,jako miminko .... At se Vám vaše práce daří a máte z ní radosté zprávy od pacientů.
Pacientka
Dobrá mastička vyléčila moje kožní potíže Od puberty jsem měla akné, které se na pleti stále objevovalo dalších 8 let. Bojovala jsem s akné moc dlouho, nakonec mi pomohla mastička od Vás. Bylo to moc rychlé, ani jsem nečekala tak rychlé účinky. Mastička vyléčila i drobné jizvy, které jsem již měla na tváři. Je mi fajn a jsem moc ráda, že ji mám.
S dobrou (chytrou) mastičkou u nás nastala velká změna, ekzém je vyléčen, kortikoidy již nepoužíváme. Výborně se vstřebává, není mastná, prostě tak akorát. Děkujeme.

Kolik chytrá mastička stojí?

Cena je mnohonásobně nižší, než kdybychom stejných účinky dosáhli užíváním homeopatických léků. Zde bychom zaplatily za dvouměsíční léčbu cenu 10.800,-Kč. Chytrá mastička nám poskytne stejný výsledek a k tomu ještě komfort při používání, běžná cena pro zákazníky je 2.240,-Kč, přičemž i tato cena je velmi výhodná. Můžeme se tedy dále bezpečně detoxikovat v kurzu detoxikace krok za krokem jednotlivými  homeopatickými léky a krásu podpořit používáním chytré mastičky.

Časově omezená cena - NEJVÝHODNĚJŠÍ  CENA

Cena pouze 980,-Kč

Neplatíte cenu 10.800,-Kč

Neplatíte dokonce ani běžnou cenu 2.240,-Kč 

Cena pouze 980,-Kč -

 

Proč používat chytrou mastičku?

Protože díky chytré mastičce je Vaše pokožka krásná, pružná, zdravá...

Nemusíte se obávat léta a plavek. Můžete být zcela  v klidu a pohodě. Vaše kůže bude skvělá a užijete si léta se vším všudy. Pokud tedy nyní ještě není vše podle Vašich představ, k dokonalosti Vám pomůže DOBRÁ CHYTRÁ MASTIČKA. 

Koupit CHYTROU MASTIČKU jen za 980,-Kč
Vybrat variantu pro Chytré mastičky: Pleťový a tělový krém 200ml s 10 Hanaks-homeopathy informace PROTI KOŽNÍM POTÍŽÍM, AKNÉ, PRO KRÁSNOU PLEŤ I TĚLO...
Chytrá mastičkaALOE VERA
980 Kč
Dostupné
Chytrá mastičkaMANDLE
980 Kč
Dostupné