Dnes řešíte chytrou mastičku pro krásu a proti komárům a klíšťatům

Dnes jste v homeopatické poradně řešili chytrou mastičku, Vaše dotazy a zkušenosti…

Chytrá mastička obsahuje komplex homeopatických informací, které odpuzují komáry. Komáři nemají rádi homeopatický lék Ledum palustre a tak se chytré mastičce nadaleko vyhnou. Pokud použijete chytrou mastičku, komáři se Vám vyhnout a klíšťata se do Vás nezakousnou.

Jak používat chytrou mastičku proti komárům a klíšťatům?

Jak účinkuje mastička proti komárům a klíšťatům?

Vyzkoušejte a uvidíte, jak je to jednoduché.

Stačí malé množství chytré mastičky (velikost hrášku) aplikovat na pokožku. Vetřít a nechat působit. Pro celodenní ochranu nejlépe 3x denně.

Je chytrá mastička bezpečná?

Ano, je bezpečná, neobsahuje žádné jedy k hubení komárů, ale pouze homeopatické informace.

Mohou ji používat děti?

Ano, chytrá mastička je pro děti i dospělé. Mohou ji používat těhotné i kojící ženy. Není návyková, je dermatologicky testovaná.

Je to přírodní repelent?

Ano, neobsahuje jedy, ale homeopatické – rostlinné esence. Působí tedy podobně jako jiné přírodní repelenty – levendule, muškáty…

S chytrou mastičkou odpudím komáry a klíšťata a ještě budu krásná?

Chytrá mastička proti komárům a klíšťatům vznikla z původní mastičky, pečující o krásu pokožky, čímž vznikla letní edice, která pečuje o krásu a bezpečně chrání před hmyzem.

Kde je možné ji zakoupit?

Je v tomto okamžiku pouze zde.

Co se Vám líbí?

… celé léto jsme měla nádhernou pokožku, bez vrásek – žádnou scvrklou kůži a ani jeden štípanec…

…po použití chytré mastičky si děti štípance přestaly škrábat a pak už další neměly. Zřejmě komárům tato mastička nevoní, jak píšete… Nám se ale její vůně moc líbila. 

…píší  a volají pacienti Hanaks-Homeopathy

Chytrá mastička patří mezi nejoblíbenější produkty pacientů Hanaks-homeopathy.cz

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů