Dnes nejvíce řešíte co na POSÍLENÍ IMUNITY školáků?

Už se děsím začátku školního roku. Potřebuji něco na posílení imunity, aby dcera a syn nebyli nemocní hned po prvním školním týdnu. Také aby neměli strach ze školy a do školy se těšili – hlavně ráno chtěli vstávat.

Co je nejlepší na posílení IMUNITY školních dětí?

DOPORUČENÍ:
Dopřejte Vašim dětem – školákům nejoblíbenější homeopatickou detoxikaci.
DETOX GEL A TĚLOVÉ MLÉKO IMUNITU FORTE pro školáky 🌸
Detox gel a mléko zařaďte do každodenní hygieny a sami uvidíte, jak budou Vaši školáci odolní vůči nemocem. 🌸
Příjemná homeopatická detoxikace je to nejlepší, co mohou mít pro získání SILNÉ IMUNITY.
Je to nejúčinnější, a přitom velmi příjemná detoxikace, bez vedlejších účinků. Nezpůsobuje žádné zhoršení stavu, ale naopak. Již po prvním používání mají Vaše děti – školáci více psychické i fyzické energie a odolnost vůči nemocem.

Na posílení imunity je nejlepší homeopatický detox IMUNITA FORTE

Imuita forte – super gel a mléko s kterým je Anička a Peťulka po celý rok bez nemocí
04.03.2016, 20:13 , pacienti hanaks-homeopathy | Počet zobrazení: 2827

Co jsme se nachodili k dětskému doktorovi, než jsme poznali tento Váš gel a tělové mléko. Je skvělé a nemáme již žádné zmeškané hodiny ve škole. Anička i Peťulka jsou zdraví, žádný kašel, ani rýma. Mažeme poctivě každý den, hlídáme jeden druhého. Tato léčba se nám osvědčila a doporučujeme dál. 

SKVĚLÁ ZPRÁVA: Odpadnou opakované záněty, bolesti a různé nemoci.
Žádné ranní nevolnosti, kašle, rýmy, či rozmrzelost při vstávání.
S detoxikačním sprchovým gelem a tělovým mlékem IMUNITA FORTE zvládnou školu bez potíží. Nebudou muset polykat velké množství homeopatických léků. Vše budou mít v jednom sprchovém gelu a tělovém mléku.

Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů