Co mne nikdy nezklamalo.

I Vy můžete být zdravější a krásnější. Záleží jen na Vás, jak se rozhodnete. Je to Váš život a Vy jej můžete prožít ve zdraví, nebo také v nemoci. Záleží vždy jen na tom, co pro to děláte, nebo neděláte a zda víte, co je vlastně pro udržení zdraví nejlepší.
Bohužel mnoho lidí si myslí, že pro své zdraví dělá hodně, nebo neví, co dělat, aby byli zdravější.
Rozhodně Vás chápu a rozumím Vám, protože není jednoduché najít vždy tu nejlepší léčbu, zorientovat se v široké nabídce reklam slibujících uzdravení.
I já jsem dlouhou dobu zkoušela různé léky a byliny pro zdraví, testovala co zabírá nejlépe, na co se mohu spolehnout a postupně zjišťovala, co vlastně vůbec nezabírá, co je jen reklamní trik a hledala tak dlouho, až jsem našla to nejlepší pro vyléčení celé řady nemocí, pro udržení zdraví, vysoké imunity, pro fyzickou výdrž, psychickou odolnost a také pro zdravou pleť, proti padání vlasů apod.
Nyní Vám to ráda prozradím a podělím se o svou zkušenost.
  • Co mne nikdy nezklamalo: nikdy mne nezklamala homeopatická detoxikace organismu. V podstatě je to pro mne jednička v léčení i prevenci, protože chci být každodenně v pohodě, mít dostatek energie, zvládnout mnoho pracovních úkolů i osobních zájmů.
  • Díky homeopatické detoxikaci zvládnu mnohem více: ráno (v létě) v 5.30 hod uběhnout 8 km, poté odjet do ordinace a věnovat se homeopatii, po práci  pracovat na zahradě, věnovat se rodině nebo dalším koníčkům, kterých mám celou řadu  a večer opět pracovat a studovat až většinou do půlnoci. Přitom všem se cítit v pohodě a hlavně – po celý rok bez kašle, chřipky, nachlazení, bolestí, zánětů …
  •  Vím, že bez homeopatické detoxikace bych toto vše nezvládla.  Homeopatická detoxikace je základ pro udržení zdraví – pro získání vyšší fyzické i psychické kondice.
 PS: I Vy můžete být zdravější, můžete získat více energie pro všechno to, co Vás baví a co máte tak rádi. Přidejte se k nám, HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE KROK ZA KROKEM je nyní dostupná a můžete s námi začít detoxikovat.
A nakonec Vám posílám fotečku. Možná že i Vás okouzlí ranní obloha, vyzkoušíte ranní běh, nadýcháte se čerstvého ozónu…Je to fajn, když se člověk může hýbat a nic nebolí… Mějte se neobyčejně krásně. homeopatie@zdravejsi-krasnejsi.cz
slunce ráno
Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů