ELIXÍRY PROTI STRESU A PRO LEPŠÍ PSYCHICKOU POHODU
Příjemné povídání z Hanak's homeopathy ordinace

Elixíry proti stresu a pro lepší psychickou pohodu  

Elixíry pro lepší psychickou pohodu

Kdo by nechtěl zázračný elixír pro psychickou pohodu?

Základem je detoxikace jater. Játra jsou životně důležitým orgánem. 

 

Co se děje, když něco není v pořádku

 

Onemocnění jater jsou podle odborníků poměrně častá. Problémem však je, že nezřídka probíhají skrytě, nepozorovaně. Podle čeho je můžete poznat? Například podle neustálé únavy. Jednou z funkcí jater totiž je zásobovat tělo energií. V tomto orgánu dochází k přeměně glukózy na zásobní glykogen, ze kterého lze v případě potřeby opět získat glukózu, která se v játrech produkuje a skladuje a odkud jí zásobuje celé tělo.
 
Jsou-li játra zdravá, uvolňují glukózu, kdykoli je třeba, čímž udržují stabilní hladinu energie celý den.
 
Ovšem játra postižená chorobou mají sníženou schopnost vyrábět i skladovat glukózu, proto jejich onemocnění přispívá k únavě.
Dalšími příznaky onemocnění nebo nedostatečné funkce jater jsou: nadýmání, bolesti břicha či potíže při vyprazdňování. Typické jsou i lámavé nehty nebo potíže se zrakem a svěděním kůže.
 
 
 

 

Co všechno játrům škodí?

1. Nejvíce je zatěžuje nevhodná strava. Například nadměrná konzumace tuků.
2. Další z nejčastějších příčin onemocnění jater je poškození alkoholem. Množství zkonzumovaného alkoholu s rozvojem jaterního onemocnění úzce souvisí.
3. Časté je i toxické poškození jater. Způsobují ho některé chemické sloučeniny, toxicky působí i některé léky, přičemž může jít o léky velmi účinné a prospěšné, které nelze z léčby vyloučit.

I čistička potřebuje vyčistit

 

Pokud bychom chtěli játra k něčemu přirovnat, pak by to byla asi chemická čistička. „I taková čistička ovšem potřebuje někdy vyčistit. K tomu používáme speciální detoxikační gel a detoxikační tělové mléko pro očistu - detoixkaci jater.

 

Játrům prospívají kyselé potraviny

 

I proto můžete metabolismus ráno rozběhnout nápojem, který si snadno připravíte.
Stačí vymačkat šťávu z citronu do sklenice vody a nalačno vypít. Nápoj stimuluje činnost jater a aktivuje v nich proces látkové výměny. Navíc citron je vynikající pomocník trávení, neboť podporuje činnost žlučníku a vylučování žluči.
Také mnoho druhů zeleniny slouží jako zdroj důležitých látek pro činnost jater. Třeba listová zelenina, artyčoky, řepa, chřest, pórek či čekanka pomáhají regenerovat jaterní buňky.
Játrům prosípívá také med a vlašské ořechy. Zelený čaj pomáhá odstraňovat z jater tuk. 
 
Z koření ještě játrům pomáhá petržel, kardamom, kmín, zázvor, pepř, křen, pastinák, bobkový list, bazalka, rozmarýn nebo skořice.
Z léčivých bylin můžete využít mátu peprnou, heřmánek pravý, třezalku tečkovanou a řepík lékařský, ale hlavně ostropestřec mariánský.

 

Léčivý ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský je prastará léčivá bylina, která blahodárně působí především na nemocná játra. Nejvýznamnější účinnou látkou, která je obsažená v této bylině, je silymarin.
Silymarin přispívá k obnově jaterní tkáně a má výrazné antioxidační vlastnosti. Účinky silymarinu jsou tak silné, že se využívá jako doplňková terapie pro regeneraci poškozených jater i u drogově závislých, alkoholiků nebo osob, které prodělaly otravu. Ostropestřec navíc obsahuje také cholin, který přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a homocysteinu. 

 

Pomůže i dieta

 

Při onemocnění jater, ale i v případě, že chcete svým játrům odlehčit, pomáhá speciální detoxiakce jater a mírná dieta.  Spočívá v omezení jídelníčku a hlavně pití alkoholu. Je potřeba při ní na jistou dobu vynechat živočišné tuky a bílkoviny. Jídla se také nesmějí výrazně solit a kořenit, nedoporučuje se ani bujon, česnek či cibule. I pečivo se doporučuje pouze starší. Absolutně zakázaný je alkohol, jehož konzumace játra velmi zatěžuje. Aby jídla splňovala podmínky jaterní diety, nesmějí se suroviny během přípravy smažit ani grilovat. Dokonce ani pečení není ideální.

 

Několik rad pro zdravá játra

Vyhýbejte se příliš tučným potravinám, ale tuky zcela nevynechávejte. Tělo je potřebuje při vstřebávání vitaminů a některých metabolických procesech.
Omezte alkohol na minimum.
Nejezte často uzeniny, trvanlivé polotovary a konzervy.
Jezte hlavně čerstvé potraviny a jídlo připravujte vařením a dušením.
Fritovaná a smažená jídla jezte jen výjimečně.
Klasické máslo a sádlo používejte v přiměřeném množství, jinak používejte slunečnicový, olivový, dýňový či lněný olej.
Vypijte alespoň dva litry tekutin denně. Nepijte limonády, které často obsahují mnoho chemických látek, umělých sladidel, barviv a konzervantů.
Důležitý je i přiměřený a pravidelný tělesný pohyb. Ideální je mírně rychlá chůze, třeba jen 20 minut denně.

A co je nejdůležitější?

Nejdůležitější je každodenní detoxikace jater

Játra jsou sídlem hněvu.

Říká se, že játra jsou sídlo hněvu. V mládí jsou měkká a poddajná a postupně tvrdnou, tuční a nereagují na různou léčbu. Jsou vlastně stejná jako lidé. Je to především strach, lítost, vztek, úzkost, křivdy a neštěstí. Játra nás učí zbavit se jedovatosti a odpustit druhým. Přeměnit zlost a vztek na lásku a dostat tak nový příval energie. Ztrácíme tak schopnost správně se rozhodnout a rozeznat, co je pro nás a ostatní důležité.

Položte si následující otázky:

Prožíváte štěstí? Umíte se v životě radovat? Jak vnímáte pomluvy a zlost svého okolí?

Játra nám pomáhají se správně rozhodnout, ale musíme odstranit hněv a zlobu, protože ta nám naše správné rozhodnutí zatemňuje. Nejen hněv a zloba, ale i nenávist, závist, sobectví, pomluvy brání obnově jater a jejich prosperitě. Lidé, kteří vidí kolem sebe jen hádky a nepříjemnosti, se brání pomocí onemocnění jater.

 

Výsledek je důležitý - chcete být v psychické pohodě.

Pomůže  Vám kažododenní detoxikace jater pomocí sprchového gelu a tělového mléka.

Možná že už tušíte, že mám na mysli DETOXIKACI – A TO NE LEDAJAKOU.

 

MÁM NA MYSLI příjemnou homeopatickou detoxikaci, která je příjemná, osvědčená a maximálně účinná. Účinkuje i na toxické látky a jedy, které běžnými detoxikačními metodami nelze z těla vyloučit.

 Je to tak jednoduché, na rozdíl od složitých operací. Jednoduše se prostřednictvím homeopatické detoxikace náš organismus zbaví usazenin, toxických látek a jedů, které jsou v našem organismu usazeny a které způsobují únavu, vyčerpání, deprese, snižují náladu a chuť do života.

 

Celý řetězec nemocí má jeden základ – znečištěné tělo, plné toxických látek a jedovatých kovů, čímž dochází k psychické nepohodě. Podle mé zkušenosti, a to je už nějaký ten rok – s homeopatií jsem začala v roce 1991, tedy již 26 let se věnuji léčení, organismus potřebuje jen dostat ten správný impuls – tu správnou léčivou informaci – aby se z těla postupně odstranil všechny jedy.

 

 Řešení pro psychickou pohodu

 • 1
  Příjemná homeopatická detoxikace PHDR86
  PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE JE TO, CO FUNGUJE PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ. Nemusíte pak pořád dokola kupovat homeopatické léky – jednou na zánět, pak na kašel, pak na bolest hlavy, kožní potíže… nemusíte utrácet pořád dokola za léky, ale můžete si udělat ve svém těle pořádek a se všemi těmito neduhy se rozloučit jednou navždy. Příjemná homeopatická detoxikace vám pomůže, je skvělá a díky ní budete zdravější, krásnější, vitálnější.
 • 2
  On-line kurz příjemné homeopatické detoxikace
  S těmi nejosvědčenějšími detoxikačními homeopatickými "PŘÁTELSKÝMI LÉKY", o kterých jsem hovořila na videu, ve vzájemné kombinaci pro komplexní detoxikaci organismu.

Nemusíte pořád dokola kupovat léky, ale můžete se vyléčit trvale pomocí příjemné detoxikace PHDR86, nebo s těmi nejosvědčenějšími homeopatickými léky ve vzájemné kombinaci v on-line kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem.

Na webových stránkách zdravější-krásnější.cz najdete také:

On-line KURZ příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem

S těmi nejosvědčenějšími detoxikačními homeopatickými "PŘÁTELSKÝMI LÉKY", o kterých jsem hovořila na videu,  ve vzájemné kombinaci pro komplexní detoxikaci organismu.

VŠECHNY PRODUKTY MAJÍ STEJNÝ ZÁKLAD – JSOU DETOXIKAČNÍ A JSOU URČENY PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ.  MOHOU SE POUŽÍVAT: 

 • KAŽDODENNĚ
 • PŘI MENŠÍCH POTÍŽÍCH
 • PŘI VELKÝCH POTÍŽÍCH
 • PREVENTIVNĚ.