CO FUNGUJE PRO VYLÉČENÍ?
Příjemné povídání z Hanak's homeopathy ordinace

Během následujících 28 minut Vám prozradím, co skutečně pomáhá pro trvalé vyléčení.

Co funguje a co nefunguje pro vyléčení?

Výsledek je důležitý - chcete se vyléčit!

Proto tedy než se pustíte do léčení, je moc důležité vědět co nedělat, aby léčení bylo úspěšné. Abyste se mohli vyhnout neúčinné léčbě, nezvolili si takové homeopatické léky, které Vám nemoci nevyléčí natrvalo, ale jen dočasně.

Aby Vaše léčení nebylo nekonečné, ale abyste se dostali k výsledku, který očekáváte - ABYSTE SE VYLÉČILI.

 

Jak to vypadá v praxi?

V praxi to vypadá většinou tak, že až mají lidé velmi silné bolesti, tak je to upozorní na to – že je potřeba se léčit, - že je jejich stav již vážný a že se potřebují léčit.

V tomto okamžiku hledají léky a jakoukoliv další pomoc PŘEDEVŠÍM pro úlevu od bolesti.

Chtějí CO NEJRYCHLEJI COKOLIV - PRO ODSTRANĚNÍ BOLESTI.

Je to přirozené a lidské, ale v tomto okamžiku jeden lék proti bolesti problém jen zmírní - ale nemoc nevyléčí.

Jeden lék nestačí.

POKUD SI TOTIŽ LIDÉ MYSLÍ, ŽE SE VYLÉČÍ JEDNÍM LÉKEM, tak je TO TA NEJVĚTŠÍ CHYBA.

NEJVĚTŠÍ BYCHOU je tedy to, myslet si, že jeden lék vyléčí zdravotní potíže. Tak to není.

Jakýkoliv lék – CHEMICKÝ LÉK, HOMEOPATICKÝ LÉK, NEBO TŘEBA KRÉM OD BOLESTI (je jich celá řada) BOLEST pouze UTLUMÍ. POMŮŽE TEDY NA CHVILIČKU.

Lék jen odstraní akutní bolest, ale problém nevyléčí.

 

Jakmile přestane účinkovat, pak je bolest opět zpět.

Nemůžeme tedy hovořit o vyléčení – ALE JEN O DOČASNÉ ÚLEVĚ OD POTÍŽÍ – OD BOLESTI.

 

O vyléčení

CHCI S VÁMI HOVOŘIT O VYLÉČENÍ, ne o léčení.

Nechci, abyste pořád dokola kupovali léky (chemické, homeopatické) a nakonec byli zklamaní, že stále dokola investujete do homeopatických léků a léčba nevede ke zdárnému konci.

I Vy se zcela určitě CHCETE VYLÉČIT, a to jednou provždy, a ne se pořád dokola léčit několik let.

 

Pokud to tak cítíte, tak jste zde správně, a já Vám prozradím, co funguje pro trvalé vyléčení - abyste nemuseli pořád dokola kupovat homeopatické či alopatické léky.

Co funguje pro trvalé vyléčení

Možná že už tušíte, že mám na mysli DETOXIKACI – A TO NE LEDAJAKOU.

 

MÁM NA MYSLI příjemnou homeopatickou detoxikaci, která je příjemná, osvědčená a maximálně účinná. Účinkuje i na toxické látky a jedy, které běžnými detoxikačními metodami nelze z těla vyloučit.

 Je to tak jednoduché, na rozdíl od složitých operací. Jednoduše se prostřednictvím homeopatické detoxikace náš organismus zbaví usazenin, toxických látek a jedů, které jsou v našem organismu usazeny a které způsobují nejenom bolesti, ale také následně například vysoký krevní tlak, obezitu, otoky, únavu, psychické vyčerpání, deprese, kožní potíže, alergie….

 

Celý řetězec nemocí má jeden základ – znečištěné tělo, plné toxických látek a jedovatých kovů, čímž dochází k onemocnění a bolestem. Podle mé zkušenosti, a to je už nějaký ten rok – s homeopatií jsem začala v roce 1991, tedy již 26 let se věnuji léčení, organismus potřebuje jen dostat ten správný impuls – tu správnou léčivou informaci – aby se z těla postupně odstranil všechny jedy.

 

Homeopatická detoxikace = vyléčení

Právě TOTO UMÍ HOMEOPATIE.  A ZÁKLADEM PRO VYLÉČENÍ je HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU.

Homeopatie má ten správný potenciál – tu správnou informaci – dává tělu ten nejsilnější signál, aby organismus vyloučil vše nepotřebné.  Aby rozpustil usazeniny z kloubů, svalů, aby odstranil přemíru toxických látek, aby docházelo k lepšímu prokrvení, rychlejší rekonvalescenci, aby se vyléčila alergie.

 

V homeopatii existuje kolem 2500 léků, a trvalo mi několik let, než jsem našla ty nejvíce účinné homeopatické léky pro detoxikaci a jejich nejoptimálnější kombinaci.

 

Nespokojila jsem se s tím, že stačí užívat jen jeden homeopatický lék např. Thuja, nebo Nux Vomica,  jak se dost často uvádí pro detoxikaci. Podle mých výzkumů jeden lék v potenci, které jsou dostupné v lékárnách - většinou centimální potence 5 až 30, stačí pro trvalé a opakované používání - což nutí stále dokola kupovat léky.

Proto jsem vytvořila unikátní kombinaci - KOMPLEXNÍ PŘÍJEMNOU HOMEOPATICKOU DETOXIKACI - pomocí tělového mléka a sprchového gelu.

Do těchto detoxikačních produktů jsem zařadila pouze takové homeopatické léky, které mají, jak já osobně uvádím "PŘÁTELSKOU POVAHU", NEVYVOLÁVAJÍ VELKÉ VEDLEJŠÍ NEPŘÍJEMNÉ ÚČINKY. 

Povaha léku

Ano, každý homeopatický lék má svou povahu, což můžeme připodobnit k situaci, že jako mají povahu různí lidé, mají svou povahu i homeopatické léky. S někým je Vám prostě dobře, protože má dobrou povahu – nebo můžeme spíše používat slovo energii, a tak je to i v homeopatii. Některé léky jsou příjemné – protože mají dobrou povahu – příjemnou energii, a některé léky nejsou příjemné. Já používám jen ty, které nevyvolávají v organismu nesoulad, ale příznivě působí, umí vytlačit daný problém – danou nemoc. Vím, že je to moc složité a nechci Vás tím zbytečně zatížit. Říkám Vám to jen proto, abyste si dokázali představit, že léčení homeopatickými léky může být příjemné, že je to jako setkání s velmi milým a příjemným člověkem, který Vám dokáže pomoci, dokáže Vás pochopit – dokáže Vás pohladit po duši, čímž vlastně také, stejně jako homeopatie, Vám předá určitou neviditelnou energii – neviditelnou informaci, která Vás pak uzdravuje. 

"PŘÁTELSKÉ LÉKY" umí ZÁZRAKY

Až když jsem našla ty správné „PŘÁTELSKÉ LÉKY“ začali se dít zázraky.

Tělo dostalo impuls pro vyléčení – pro odstranění všeho škodlivého.

Je to samozřejmě velmi složité, ale já Vám to nyní zde popisuji velmi jednoduše. Každý homeopatický lék má svou typickou energii, různou potenci, svou povahu i různé použití či dávkování a já jsem pro Vás našla zcela ojedinělou a cennou (autorsky chráněnou) kombinaci příjemných homeopatických léků, které synergeticky dokáží dodat organismu impuls pro odstranění všech těch „škodlivin“

Díky tomu pak dochází k odstranění bolestí a celé řady nemocí – jak jsem již uvedla – léčí se tak nejenom bolesti, ale také alergie, psychické potíže, nervozita, výbušnost, vysoký krevní tlak, obezita…Seznam nemocí a potíží, které léčí příjemná detoxikace je skutečně velký.

Zásadní chyba

Zásadní chybou je tedy to, že se lidé léčí

 1. až když mají velké potíže
 2. pak chtějí být vyléčeni ihned
 3. myslí si, že jeden lék jejich mnohaleté bolesti vyléčí
 4. přehlížejí malé bolesti a chtějí zázrak, až když moc trpí.

A s tím se běžně setkávám v homeopatické poradně. Pacienti mi píší až když nemohou vydržet bolestí, až v okamžiku, kdy mají nejeden, ale třeba deset různých zdravotních potíží a už si neví rady, co řešit první a jak to všechno najednou dát do pořádku.  To je tedy první chyba, které je potřeba se vyvarovat a začít řešit svůj zdravotní stav ihned, jakmile cítíte, že nejste na tom stoprocentně fit.

 

Další chybou je chtít se vyléčit okamžitě - okamžitě se zbavit bolestí. Jak jsem již uvedla, jeden homeopatický lék nemůže bolest vyléčit, může jen dočasně zmírnit bolest, ale pouze PRAVIDELNÁ A KAŽDODENNÍ DETOXIKACE ORGANISMU - CELKOVÝ KOMPLEX - DOKÁŽE VYLÉČIT POTÍŽE NATRAVLO.

JE K TOMU TEDY NUTNÁ TRPĚLIVOST, NECHTÍT ZÁZRAK ZA NOC, ALE UVĚDOMIT SI, ŽE MNOHALETÉ USAZENINY V ORANISMU ZPŮSOBUJÍ POTÍŽE A BOLESTI, ŽE TO NEJDE VYLÉČIT JEDNÍM LÉKEM, ALE PRAVIDELNOU HOMEOPATICKOU DETOXIKACÍ.

 

Mnohaleté usazeniny = nemoc, bolest...

Když si uvědomíte, kolik let se v organismu tvořili usazeniny, tak je zcela logické, že organismus potřebuje alespoň několik měsíců na to, aby se všech těch usazenin a jedů zbavil, aby je vyloučit. Příjemnou detoxikací tělu dodáme léčivou energii, ale nedokážeme za jeden den vyplavit z těla to, co zde bylo ukládáno roky.

Základní délka detoxikace je vždy minimálně půl roku.

Pro mnoho lidí je však detoxikace již součástí každodenní hygieny. A to je zcela v pořádku – tak to má být.

 

Vyčistit tělo, zbavit se všeho, co způsobuje bolesti, kožní potíže,.. a pak již pečovat o své zdraví každý den!

Ne protože musím řešit bolest, ale protože chci být zdravější, krásnější, vitálnější.

Protože chci žít život bez omezení, bez bolesti a mít energii na vše, co chci dělat, co chci prožívat.

Chci se cítit příjemně a dobře.

 Řešení pro vyléčení

 • 1
  Příjemná homeopatická detoxikace PHDR86
  PŘÍJEMNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE JE TO, CO FUNGUJE PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ. Nemusíte pak pořád dokola kupovat homeopatické léky – jednou na zánět, pak na kašel, pak na bolest hlavy, kožní potíže… nemusíte utrácet pořád dokola za léky, ale můžete si udělat ve svém těle pořádek a se všemi těmito neduhy se rozloučit jednou navždy. Příjemná homeopatická detoxikace vám pomůže, je skvělá a díky ní budete zdravější, krásnější, vitálnější.
 • 2
  On-line kurz příjemné homeopatické detoxikace
  S těmi nejosvědčenějšími detoxikačními homeopatickými "PŘÁTELSKÝMI LÉKY", o kterých jsem hovořila na videu, ve vzájemné kombinaci pro komplexní detoxikaci organismu.

Nemusíte pořád dokola kupovat léky, ale můžete se vyléčit trvale pomocí příjemné detoxikace PHDR86, nebo s těmi nejosvědčenějšími homeopatickými léky ve vzájemné kombinaci v on-line kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem.

Na webových stránkách zdravější-krásnější.cz najdete také:

On-line KURZ příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem

S těmi nejosvědčenějšími detoxikačními homeopatickými "PŘÁTELSKÝMI LÉKY", o kterých jsem hovořila na videu,  ve vzájemné kombinaci pro komplexní detoxikaci organismu.

VŠECHNY PRODUKTY MAJÍ STEJNÝ ZÁKLAD – JSOU DETOXIKAČNÍ A JSOU URČENY PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ.  MOHOU SE POUŽÍVAT: 

 • KAŽDODENNĚ
 • PŘI MENŠÍCH POTÍŽÍCH
 • PŘI VELKÝCH POTÍŽÍCH
 • PREVENTIVNĚ.