3 triky proti jarní únavě.

Máte rádi jednoduché triky?
Já osobně miluji jednoduchost, a pokud jde o to, jak mít více energie, tak neváhám a dělám věci jednoduše tak, ABYCH MĚLA ENERGII A NEPLÝTVALA ZBYTEČNĚ ČASEM ANI PENĚZI.

KTERÉ 3 TRIKY proti jarní únavě POUŽÍVÁM NEJRADĚJI?

 1.  VITAMIN C 🌼 v ovoci. Co říkáte třeba na mandarinku, nebo pomeranč? Nemáte chuť si ji dát na malou svačinku?  Nebo třeba banán nebo kiwi? Já osobně si vybírám ovoce, které lze oloupat.
 2. PARA OŘECHY, VLAŠSKÉ OŘECHY 🌼 a další podobné zdravé mlsání. A třeba si dám ráda také čokoládu, je pro lepší náladu a ta s více obsahem kakaa obsahuje velkou zásobárnu hořčíku. Ten najdete také v banánu. Už dávno mi říkal jeden léčitel – jez každý den jeden banán. Zcela úplně se tím neřídím, ale na tuto radu si docela často vzpomenu. Ale je toho mnohem víc, zbytek rad najdete v článku na blogu zdravější-krásnější.
 3. A teď to hlavní. Jsem homeopat už nějaký ten rok (toto moc rychle letí), ale  homeopatické léky proti únavě, které najdete na této stránce zde NEPOUŽÍVÁM! Napsala jsem Vám je, abyste se mohli inspirovat, protože někteří z Vás nedají na polykání léků dopustit. Tak pokud patříte mezi nadšence cucání léků, tak je to pro Vás.

HOMEOPATICKÉ LÉKY  proti jarní únavě

…jsou ÚŽASNÉ, ALE JÁ MÁM SVŮJ SPRCHOVÝ GEL PROTI JARNÍ ÚNAVĚ🌼🌷🌼, takže nemusím nic polykat a užívat. Mně osobně se nechce zbytečně utrácet pořád za tuby léků. Jedna tuba mi vydrží tak na 5 dní a když chci užívat 5 druhů, tak abych si zařídila lékárnu jen sama pro sebe. To není moc ekonomické.
A protože jsem mimo jiné studovala také ekonomii, tak si to umím spočítat
 • VYDRŽÍ MI 2 MĚSÍCE
 • ODSTRANÍ JARNÍ ÚNAVU
 • NETRPÍM ZÁVRATÍ A SLABOSTÍ
 • V NOCI KRÁSNĚ SPÍM
 • NEMÁM POCIT SKLÍČENOSTI A DEPRESIVNÍ NÁLADY
 • MÁM ENERGII, RADOST A JSEM VÍC V POHODĚ
 • MÁM HO NA PŘEDNÍM MÍSTĚ V KOUPELNĚ
 • NAVÍC MI KRÁSNĚ VONÍ A ÚŽASNĚ OSVĚŽÍ
za PÁR MINUTEK VE SPRŠE, NEBO ZA MINUTKU, KDY SI SPRCHOVÝM GELEM OPLÁCHNU OBLIČEJ JSEM FIT I PO CELODENNÍ PRÁCI.
TO JE MOJE JEDNIČKA PROTI JARNÍ ÚNAVĚ.
Věra Hanáková
Pomáhá Vám s Vašimi každodenními potížemi v on-line homeopatické poradně a píše Vám své zkušenosti ze své 28leté homeopatické praxe.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů