Nejlepší hubnutí od Hanaks homeopathy

akce - cenové zvýhodnění 458,-Kč + Dárek

 

To nejlepší na hubnutí pro rok 2020 - Homeopatický balíček  10 + 1 s komplexem hanaks-homeopathy informací NA HUBNUTÍ.  

Vybrala jsem Vám to nejlepší na hubnutí.

To, co pomohlo již stovkám žen ke krásné a štíhlé postavě, nyní pomůže i Vám.

Pokud budete pravidelně 3x denně používat kapku, tak Vaše tělo  bude postupně spalovat nadbytečné tuky a Vy se přitom budete cítit příjemně.  

Již 10 let hubnete s nejlepšími výsledky právě díky homeopatickému balíčku 8 + 1 a nyní ještě vylepšená verze 10 + 1 pro rok 2019 - 2020.

Nyní tedy to nejlepší na hubnutí pro rok 2020.  

Homeopatický balíček obsahuje soubor nejosvědčenějších hanaks-homeopathy(c) informací pro hubnutí a pomáhá odstranit velkou chuť k jídlu, zrychluje metabolismus, upravuje případnou hormonální nerovnováhu, zamezuje ukládáni lipidů (tuků), pomáhá spalování a to i v případě, kdy je aktivován syndrom hladomoru... to vše bezpečně, bez vedlejších negativních účinků a jo-jo efektu. Nejosvědčenější produkt na hubnutí s FORTE účinky.

Homeopatický balíček pro komplexní hubnutí

"DOPORUČUJI PRO KOMPLEXNÍ HUBNUTÍ v případech, že i omezování v jídle (dieta) nepřináší požadovaný úbytek váhy, pokud cítíte zvýšenou chuť na jídlo či sladká jídla, pokud Vás trápí pomalý metabolismus s postupným přibíráním na váze a při strachu z obezity" Hanáková Věra, homeopat.

Balíček obsahuje: 2ks  Cannabis tělové mléko 100ml medium a 2ks Cannabis tělové mléko 50ml forte+ Hanak's Homeopathy informace komplex hubnutí + VYPNUTÍ SYNDROMU HLADOMORU během dne i spánku a dárek - mýdlo Hanaks100g určené pro detoxikaci při hubnutí .

Cannabis tělové mléko s konopným olejem

Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Dále obsahuje speciální hydratační olejové složky, ve směsi s vitamínem panthenolem, které poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.

Použití: Vtírá se v dostatečném množství do suché a čisté pokožky, kterou zanechává jemnou, vláčnou a příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Homeopatický balíček 10 + 1 pro komplexní hubnutí

  • zrychluje metabolismus pro správné spalování tuků
  • zamezuje zpětnému ukládání tuku
  • odstraňuje nadměrnou chuť na sladké a tučné
  • odstraňuje syndrom hladomoru
  • zajišťuje hormonální rovnováhu
  • zvyšuje pěstování vůle
  • zbavuje pocitu smutku a obviňování při případné "dietní chybě"
  • zbavuje překyselení organismu
  • působí příznivě na pravidelné vyprazdňování
  • dodává pozitivní emoce, hubnutí se stává příjemnou záležitostí - jednoduše baví

Hanaks homeopatický balíček 10+1 je vhodný pro všechny věkové skupiny. Je bez vedlejších účinků a působí vždy pozitivně. Doporučuji všem pro hubnutí nebo pro udržení stabilní váhy. 

Hubnutí pomocí "homeopatického balíčku 10 + 1" je zábavné a příjemné, protože obsahuje 11 informací nejenom pro hubnutí, ale také pro dobrou náladu. Gel a mléčko zahřívá nejenom organismus pro správné spalování tuků, ale zahřeje Vás také na duši. Přináší pozitivní emoce, což způsobuje velmi příjemné použití - radost a úspěch při hubnutí. Odstraňuje vyčerpání, únavu a skleslost. Zbavuje Vás závislosti na čokoládě a pomáhá proti nezvladatelné touze přejídat se. Hubnutí nepřináší potíže a omezení, ale dobrou náladu a pozitivní emoce...

Máte také syndrom hladomoru?

Zdá se to téměř neuvěřitelné. Doba, kdy lidé byli vězněni v hladomornách je již minulostí. Přesto však mnoho pacientů trpí nadváhou způsobenou aktivací syndromu hladomoru. Reflex hladomoru se za staletí usídlil v podvědomí a způsobuje obezitu v dnešní době. Přestože máme již dostatek jídla, může být tento reflex kdykoliv aktivní. Je to způsobeno částečně i tím, že vzhledem k průmyslově zpracovaným potravinám příjímáme tzv. "prázdné potraviny", čímž je do mozku vysílán signál "hlad" a následně pak dochází k aktivaci syndromu hladomoru. Nepomůže ani snížení příjmu potravy, tělo se snaží každou přijatou potravu uložit do tuku na tzv. horší časy. Pokud je reflex aktivován, nemáme již nad ním kontrolu. Neúčinkují diety, hubnutí je velmi obtížné a spíše nemožné. V tomto okamžiku pomáhá pouze vypnutí aktivovaného reflexu hladomoru.

Tip: hubněte příjemně a bezpečně pomocí "homeopatického balíčku 10 + 1" , protože upraví případnou hormonální nerovnováhu.

Jedním z předpokladů pro štíhlost je hormonální rovnováha. Pokud je narušena, dochází k postupnému přibývání na váze. Hormonální nerovnováha vzniká např. po vysazení hormonální antikoncepce, po porodu, v menopauze, ale také díky totálnímu vyčerpání. Hubnutí je pak velmi obtížné a ženy většinou po opakovaných pokusech snahu o získání štíhlé postavy vzdají. Přitom je to tak jednoduché. Stačí dát do pořádku hormony!

Hubnutí není potřeba vzdávat, ale je nutné vždy hledat takové řešení, aby snaha o získání štíhlé postavy se stala realitou.
 

Je hubnutí tabletkami (kuličkami) jednodušší? ptají se většinou pacientky hanaks-homeopathy.

Odpověď:

Ano, tabletka(kulička) se zdá být jednodušší, ale není tak účinná. Pokud chcete zhubnout, tak Vám k tomu jedna tabletka - jeden druh léku nestačí - i kdyby to byl Kurlipid - tak neudělá zázrak. Je potřeba komplexní léčba -skládající se z 9 druhů homeopatických léků a potom byste musela spolknout 9x5 kuliček 3x denně, tedy 120 kuliček denně. K tomu byste na jeden měsíc spotřebovala 6 balení jednoho druhu léku, tedy celkem 54 balení (9 druhů x 6 balení) a celá měsíční léčba by Vás stála 4.590,.Kč (54ks x cca 85,Kč).
A toho cukru, který byste přitom musela spolykat. Výsledek by byl hrozný. Měla byste odpor ke sladkým kuličkám, spořádala byste moc cukru - takže namísto hubnutí, by následovalo další přibírání na váze.
V tomto případě to tedy není účinné řešení, ale účinné řešení jak pomocí 9 (8 + 1) homeopatických léků zhubnout je neužívat homeopatické kuličky (léky), ale používat tuto chytrou léčbu pomocí speciálního tělového mléka, kdy léčivá informace působí skvěle prostřednictvím Vaší pokožky. Pacienti tuto léčbu mají oblíbenou, protože je příjemná, bez vedlejších účinků a jojo efektu. Pravidelným používáním se zbavujete nadměrného tuku a přitom si léčbu užíváte. Mléčko je navíc moc příjemné a hubnutí je tak velmi komfortní.
Vše je připraveno v jednom balíčku.
Stačí použít velmi malé množství, nejlépe 3x denně. Jeden balíček většinou pacientům vydrží na 2 měsíce.
Je to velký cenový rozdíl zaplatit 9.180,Kč (2x 4. 590,-Kč) za dvouměsíční užívání léků, nebo jen 2.992,-Kč za balíček 9 + 1, nyní již 10 + 1 na hubnutí. 

Hubnutí s balíčkem je levnější, než užívání léků

Při užívání homeoapatických léků zaplatíte za dvouměsíční léčbu 9.180,Kč (2x 4. 590,-Kč).

Narozdíl od toho stojí balíček nyní se slevou 458,-Kč částku 2.992,-Kč.   

A jaké jsou Vaše příběhy... 

Díky tělovým mlíčkům 8+1 hubnu 2 kilogramy za týden. Jsem moc spokojená s mlíčky 8+1 na hubnutí. Hubnu 2 kilogramy za týden. Předtím jsem dlouhodobě nemohla zhubnout ani kilogram za rok. Tak jsem nyní velmi spokojená a doporučuji ... všem, komu se nedařilo hubnout jinými metodami.
Kamila Holečkovápacientka
ZHUBLA JSEM 7 KILOGRAMŮ A JSEM SPOKOJENÁ Jsem velmi spokojená, protože se mi pomocí homeopatického pleťového mléka pro zrychlení metabolismu podařilo zhubnout 7 kilogramů. Používám jej každý den ráno, v poledne a večer. Výsledek je velmi brzy vidět.... Také jsem velmi spokojená s Vaším šamponem na vlasy, který jste mi doporučila používat současně, abych byla v pohodě a nepřibírala na váze díky stresu. Šampon krásně voní, uklidňuje mne, celý den se cítím klidně. Děkuji.
Zdenka Janíkovápacientka

Další reference na hubnutí najdete v referencích na oficiálních stránkách hanaks-homeopathy.cz a zdravější-krásnější.cz  

0
spokojených zákazníků si už užívá úspěšného homeopatického hubnutí

Objednávka se slevou 458,- Kč + DÁREK

Nejosvědčenější hubnutí v roce 2019 - to lepší hubnutí od Hanaks homeopathy pro rok 2020