Zima a nachlazení

ZIMA A NACHLAZENÍ aneb Je lidské zdraví skutečně tak chatrné, jak se jeví?

hanaks homeopathy - psychická pohoda, radost, proti zimní depresi

hanaks homeopathy – psychická pohoda, radost, proti zimní depresi

Únor – úmor. Sousloví, které se mnohým vybaví v souvislosti s tímto studeným po vánočním obdobím. Periodu mrazivých měsíců ledna a února si nespojujeme pouze s masopustními radovánkami, nablýskanými parkety tanečních sálů během plesové sezóny, či procházkami zasněženou přírodou se svým domácím mazlíčkem.

Zcela přirozeně nám k tomuto měsíci ulpělo ještě i jiné “zvířátko”, které s námi sdílí atmosféru tohoto jinak krásného období. Tím zvířátkem samozřejmě míníme jeden zákeřný nebuněčný organismus – virus.

Virus, ať už se jedná o typ RNA z čeledi Orthomyxoviridae způsobující chřipku či Cytomegalovirus vyvolávající mononukleózu, i přes svoji neuvěřitelně jednoduchou stavbu, nás děsí představou, že i tak nepatrný organismus nacházející se na pomezí mezi živým a neživým, dokáže vyspělou lidskou bytost vyřadit z činnosti až na několik měsíců – a i to je radostnější případ.

Zamysleli jste se však někdy nad skutečností, že by to byl docela nesmysl, aby člověk, nejvyšší forma existence na naší planetě schopná porozumět teorii relativity, mluvit cizí řečí, přemýšlet a hypotetizovat, nedokázal vyřešit tak jednoduchou záležitost, jakou je eliminace tak jednoduchého shluku bílkovin a nukleových kyselin?

Jistě jste byli někdy svědky toho, že i přes šíleně mrazivý vítr, jenž bičoval každý pór vaší nekryté pokožky, jste se nenachladili. Možná jste byli ještě malé dítě, které si prostě muselo jít v zimním počasí po škole zahrát hokej na zamrzlý rybník, či jste už byli trošku starší a procházeli jste se parkem s milovanou osobou. A co je na těchto příkladech společné? Nejenom skutečnost, že vám byla zima, ale především to, že jste byli šťastní. Šťastní, že máte kamarády, se kterými si můžete hrát, šťastní, že máte někoho, kdo vás má rád. A i přes fakt, že jste byli zmrzlí na kost a vzduchem proudily miliony bakterií a virů, váš organismus dokázal těmto nástrahám čelit a odolat.

Nastává ovšem otázka, co když člověk není zrovna v dobrém rozpoložení a zároveň si nemůže dovolit být nemocný? V tuto chvíli ať už preventivně či na již rozohněné bojiště přichází spása ve formě homeopatie, neboť právě ta dokáže harmonizovat lidské tělo i ducha a dostat je do té “správné” psychické pohody, kterou váš metabolismus pro boj se zákeřnými cizopasníky především v krutém zimním období přirozeně vyžaduje.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz (c)

Jak získat psychickou pohodu? Základem je především každodenní detoxikace organismu. A co byste řekli tomu, že by tato detoxikace byla navíc příjemná, pomocí osvědčených homeopatických léků, nebo také pomocí úžasných sprchových gelů a příjemně vonících tělových mlék? Příjemné řešení poskytuje příjemná homeopatická detoxikace – rychlá pomoc pro vyléčení – vice si můžete zdarma stáhnout zde.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Vera*zdravější-krásnější.cz, Vera*Hanaks-homeopathy.cz

  

 

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016 Homeopatieprobyznys (c) 2018
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.