Víte, co je dobré na oči?

Žloutky obsahují velké množství luteinu a zeaxanthinu, které jsou nezbytné pro udržení normálního vidění, ale přispívají i při léčbě a prevenci šedého zákalu. Vejce jsou také bohaté na vitamin A, jehož nedostatek způsobuje barvoslepost.

HOMEOPATICKÁ PORADNA zdravejsi-krasnejsi.cz

Ale nejenom vejce mohou velmi pomoci.

V homeopatii existuje celá řada homeopatických léků, které pomáhají zlepšit zrak, odstranit únavu, posílit unavené oční svaly. Velmi často se pak stává, že nemusíte ihned běžet k očnímu lékaři, ale můžete si zlepšit svůj zrak tím, že svému tělu dodáte potřebnou dávku luteinu a homeopatickou informaci pro posílení očí a odstranění únavy.

Vajíčka ke snídani nemusí být tak špatná, jak by se mohlo zdát.

Podle mého názoru jsou vajíčka výbornou potravinou a zásobárnou luteinu pro naše oči a pokud navíc používáte tělové mléko s hanaks-homeopathy informací na odstranění únavy a posílení očí, pak si chráníte svůj zrak každý den.

Test

A ještě malý test pro Vás. Napište odpověď – ano, nebo ne na tyto otázky:

  1. Zhoršil se Vám zrak?
  2. Bydlíte ve městě?
  3. Jezdíte autem?
  4. Sledujete televizi více než hodinu denně?
  5. Používáte mobilní telefon?
  6. Jste na počítači více jak hodinu denně?

Pokud jste odpověděli více jak 2x ANO, tak je Váš organismus zanesen jedovatou rtutí a olovem. Cítíte se unaveně, máte málo energie, jste vyčerpaní a mnohdy rozrušeni, neklidní a necítíte se dobře.

Potřebujete co nejdříve vyčistit organismus speciální homeopatickou detoxikací (sprchový gel a tělové mléko), protože běžné detoxikační produkty na bezpečné odstranění těchto jedovatých kovů z organismu nestačí.

Víte, co Vám pomůže k bezpečné detoxikaci od rtuti?

Speciální detoxikační gel a tělové mléko s komplexem homeopatických informací pro detoxikaci.

Více najdete zde.

 

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Vera*zdravější-krásnější.cz, Vera*Hanaks-homeopathy.cz

  

 

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016 Homeopatieprobyznys (c) 2018
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.