Testujeme chytrou mastičku s mandlí. A jak rychle umí zkrášlit tvářičku, vyléčit akné, odstranit kožní potíže?

Pozitivní výsledky působení 10 osvědčených a velmi účinných homeopatických informací, které jsou v chytré mastičce, jsme zaznamenali překvapivě rychle – většinou již do 24 hodin.
Jsme nadšení!
Co umí a jak rychle léčí?
Umí toho velmi mnoho, protože obsahuje 10 osvědčených a velmi účinných homeopatických informací, proto je pokožka krásná, jemná, bez akné a bez svědících ekzémů. Pomáhá proti kožním potížím, léčí, ale také zkrášluje. Zvyšuje elasticitu kůže, pečuje o pokožku, odstraňuje vrásky, jizvy, váčky pod očima. Zvládne také odstranit otoky obličeje.
Při testu chytrá mastička s mandlí uspěla. Především v rychlosti léčení. Výsledky jsou velmi uspokojivé.
Tak jako dobrá – chytrá mastička aloe vera, kterou naši pacienti velmi dobře znají, tak i chytrá mastička s mandlí ukázala co umí.
Bylo toho více, ale jen pro zmínku – pleť byla jemnější, vypjatější již při prvním použití.
Akné se do 27 hodin po použití uklidnilo – zánět na tváři se viditelně zmírnil. Otoky tváře, váčky pod očima se viditelně zmenšovali již první týden. Druhý týden většina otoků již zmizela zcela. Ale to není zcela všechno, postupně vyléčí kožní potíže, tak jako dobrá – chytrá mastička aloe vera.
Obsahuje stejné homeopatické informace, jako dobrá mastička aloe vera, jen má překvapivě krásnou vůni a rychlou vstřebatelnost do pokožky.
Opět něco nového pro Vaše zdraví a krásu.
Užijte si to. Je velká (200ml), vydrží dlouho (minimálně 2 měsíce), šetří peníze, ale především léčí, zkrášluje a krásně voní.

K zakoupení na www.hanaks-homeopathy.cz 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *