SPORTOVNÍ HOMEOPATIE

SPORT HOMEOPATHY SPRCHOVÝ GEL s Hanaks-homeopathy informacemi - speciál pro sportovní výkony, posílení, rychlou regeneraci a vyšší výkon.

Vytvořeno speciálně pro SPORT. Pro zvýšení fyzické a psychické kondice. Pro zvýšení energie, síly a vytrvalosti. Pomáhá také pro rychlou regeneraci, bystrost, hbitost a ohebnost.

Používají je sportovci, ale také lidé všech věkových skupin pro rychlou regeneraci, když je člověk unaven, když bolí svaly, klouby, páteř, když je člověk doslova ztuhlý a ztrácí obehnost, pružnost a pohybovou bystrost. Výborně se hodí ke každodennímu používání a plně nahradí léčbu několika homeopatickými léky, které byste užívali pro odstranění únavy, bolesti...
PS: osobně tyto gely používáme po fyzické práci, sportu, ale také při vyšším psychickém zatížení. Jednoduše každý den jakou součást osobní hygieny. Sprchový gel má příjemnou sportovní vůni, výborně osvěží, probudí, zregeneruje.
...Hned je zase lépe.

 

hanaks sportovní gel a hanaks sportovní tělové mléko
hanaks sportovní gel a hanaks sportovní tělové mléko

SPORT HOMEOPATHY TĚLOVÉ MLÉKO s Hanaks-homeopathy informacemi - speciál pro sportovní výkony, posílení, rychlou regeneraci a vyšší výkon.

Vytvořeno speciálně pro SPORT. Pro zvýšení fyzické a psychické kondice. Pro zvýšení energie, síly a vytrvalosti. Pomáhá také pro rychlou regeneraci, bystrost, hbitost a ohebnost.

 

SPORT HOMEOPATHY Sprchový gel a SPORT HOMEOPATHY tělové mléko Cannabis s informacemi pro SPORT je nejoblíbenějším produktem roku 2015 - 2016 ze sportovní homeopatie

tělové mléko pro sport

Chcete se věnovat oblíbenému sportu ve ztížených podmínkách a dosahovat požadovaných výsledků?

 "Doporučujeme Vám používat speciálně připravený sprchový gel a tělové mléko, které posílí svaly, zlepší dýchání a současně zajistí také důkladnou regeneraci.

Sportovní homeopatie Vám pomůže dostat se do kondice i ve ztížených podmínkách. Pomůže Vám pro vyšší sílu, vytrvalosti, hbitost, ohebnost a zajistí Vám také rychlou regeneraci organismu.
Používání je velmi jednoduché. Sprchový gel je nejvhodnější používat po sportovním výkonu a tělové mléko se používá nejlépe 3x denně v malém množství na spánky. Budete tak stále obklopeni informací a pravidelným používáním těchto speciálních produktů si vybudujete vyšší sílu, vytrvalost, hbitost i ohebnost, posílíte výrazně také regeneraci organismu.

Další informace o produktu

Komplex Hanak's homeopathy informací v gelu a tělovém mléku pro sportovní aktivity.
Dostupnost: množstevně omezená
Sila informace: forte
Balení: plastové lékovky vhodné i pro cestování
Doporučené použití: 1x denně malé množství sprchového gelu velikosti hrášku aplikovat na tělo, nechat působit jednu minutu a opláchnout,. Tělové mléko aplikovat po sprchovém gelu a také ještě mimo to 3x denně v malém množství na kůži (stačí kapka). Další viz návod, který je součástí dodávky.

Doporučuje:  HANAK'S FAMILY HOMEOPATHY
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd od roku 1991
Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.
Další informace:

Jedno tělové mléko a jeden sprchový gel vystačí na 2 měsíce.  Sprchový gel a tělové mléko obsahuje soubor - komplex Hanaks-homeopathy informací, které se vstřebávají pokožkou. Informace je tělu dodávána největším orgánem těla - kůží. 

Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství sprchového gelu nanést na pokožku a nechat působit jednu minutu. Po této době je možné gel opláchnout a aplikovat na kůži malé množství tělového mléka. Při pravidelné každodenní aplikaci gelu a tělového mléka (stačí kapička) vydrží jedno 200ml balení a jedno  50ml balení tělového mléka na dobu 2 měsíců. 

 

 

 

Jak se tělová mléka a gely líbí sportovcům?

Od té doby, co jsem začal používat sprchový gel mám více síly a vytrvalosti. Dříve jsem nezvládl trénink 3x týdně, nyní bez problémů.

Při pravidelném používání se cítím energeticky vyváženě. Růst svalů je příznivý, postupný a bez výkyvů. Celkově se cítím ve výborné kondici.

Výborné! Jak pro růst svalů, tak pro posílení. Používám tělové mléko hlavně před tréninkem a pak po tréninku sprchový gel a výsledky jsou nepřehlédnutelné. Dobré i pro regeneraci a případně po přetrénování.

hanaks sportovní gel a hanaks sportovní tělové mléko

Článek

Běhání a sport v chladném zimním období. Vyběhnout či zůstat u kamen?   

běh a sport v chladném zimním obdobíDnešním článkem se budeme snažit rozebrat problematiku běhání v chladném únorovém počasí. Jistě každý z vás má nějaké ty běžecké zkušenosti. Ať už jste profesionální maratonec či jen ten víkendový běžec, který si párkrát za rok vyběhne na kopeček za domem, určitě vás občas přepadne myšlenka, že by bylo lépe projedenkrát zůstat v teple obývacího pokoje pod dekou se šálkem horkého čaje. Někdy nás ovšem tato představa zláká natolik, zvláště v případě nevlídného, mrazivého počasí, kdy se chlad vkrádá pod zimní bundu a odebírá poslední teplo každému póru naší pokožky, že nakonec nám přeběhne mráz po zádech jen při představě běhu zmrzlou zimní krajinou.   Pokud nás však tyto myšlenky ovlivňují stále častěji, že nakonec nadobro upustíme od pravidelných výběhů”, něco je špatně. Je skutečně lidské tělo natolik choulostivé, že se nachladí i při 5 stupních nad nulou při zvýšené fyzické aktivitě? Nikoliv. Zvláště vezmeme-li v úvahu, že při správném rozdýchání a zvýšené tělesné námaze se okolní teplota pocitově zvedne o více než 12 stupňů Celsia. Nakonec běh při 10 stupních se stává tím nejideálnějším, kdy sportovci dosahují svých nejlepších výkonů.   Nebojme se tedy, a i přes nepřízeň počasí, teploty do -10 stupňů, chladného větru, deště či sněhu, vyběhněme a užijme si krásy zimní přírody. Nesmíme ovšem zapomenout na kvalitní běžeckou obuv. Ta se samozřejmě liší od té letní, a to zejména svou podrážkou, neboť do drsných podmínek pouze s drsnou podrážkou. Nezapomeňme na teplou šálu, jež zakrývá ústa při dýchání, rukavice a teplou čepici, neboť povrchem hlavy a uší uniká nejvíce tělesného tepla, což se razantně projeví v chladnějším počasí.  

tělové mléko pro sport

Jestliže si však stále nejsme jisti vlastním tělesným, ale rovněž i duševním rozpoložením, jehož je potřeba pro běh ve ztížených polních podmínkách, určitě nám tuto trnitou cestu, za níž následuje výsledek v podobě zpevněných hýžďových a stehenních svalů, ale především zvýšená psychická odolnost, usnadní homeopatie, která není primárně určena pouze pro léčení konvenčních onemocnění, ale rovněž také k harmonizaci těla a duše před a po zvýšené námaze.

A jak Vám může pomoci sportovní homeopatie?

Sportovní homeopatie nabízí sprchové gely a tělová mléka speciálně pro sport. Pro zvýšení fyzické a psychické kondice. Pro zvýšení energie, síly a vytrvalosti. Tyto speciální produkty pomáhají  také pro rychlou regeneraci, bystrost, hbitost a ohebnost.