Již žádné deprese! PSYCHICKÁ POHODA v tělovém mléku, vlasovém šamponu a balzámu díky úžasné homeopatii!

OSVĚDČENÉ tělové mléko, vlasový šampon a vlasový balzám s hanaks-homeopathy informacemi forte 5 v 1 PRO PSYCHICKOU POHODU - Rychlé řešení PROTI DEPRESI za akční cenu + BONUS + dárek

Lavender vlasový šampon 100ml a Cannabis vlasový balzám 100ml, dokonale ošetří vaše vlasy a současně do vašich vlasů dodá energii 5v1 pro psychickou pohodu díky úžasné homeopatii. Cannabis tělové mléko 5v1 vám bude dodávat psychickou pohodu při každém použití.

pro psychickou pohodu

Jak Vám tělové mléko, vlasový šampon a balzám pomůže? Co díky homeopatii umí?

Umí toho velmi mnoho. Především Vám pomůže k radosti, štěstí, čímž posílí vaši imunitu. Díky vnitřní pohodě budete zdravější a zcela určitě i krásnější.

 • Pomůže Vám odstranit případný zármutek a zklamání ze špatných zpráv, z nenaplněné lásky.
 • Pomůže Vám zbavit se pocitu zklamání nejenom v lásce, ale také v kariéře a práci.
 • Zneutralizuje rozladění, které je mnohdy v životě na denním pořádku.
 • Pomůže i v případě, že prožíváte různé lítosti, pocity sevření, pláčete
 • Pomůže Vám zvládnout křivdy kolem sebe
 • Odstraní traumata nespravedlnosti
 • Odstraní případný vztek či přílišné vášně
 • Odstraní pocity beznaděje a apatie
 • Pomůže proti lenosti - prokrastinaci
 • Zklidní rozbouřené emoce
 • Poskytne podporu pro zvládnutí všeho, co se jeví jako nezvladatelné
 • Pomůže vám získat vnitřní klid a psychickou pohodu během dne
 • Pomůže ke klidnému spánku

LAVENDER - VLASOVÝ ŠAMPON:

Jemný vlasový šampon s březovým extraktem a vůní levandule. Novy vlasový šampon s glycerinem vhodný pro každodenní mytí všech druhů vlasů je navíc doplněn extraktem z břízy bílé (Betula alba L.), který v kombinaci s dalšími rostlinnými extrakty podporuje čistící a ošetřující účinky na pokožku, pomáhají udržovat správnou vlhkost vlasu a celkově zlepšit jejich stav. Šampon je velmi šetrný k pokožce i vlasu a snadno se oplachuje. Použití: Naneste na vlhké vlasy, vytvořte pěnu, nechte působit a opláchněte. Dermatologicky testováno.

 

CASTANUM - BALZÁM:

Jemný vlasový balzám s extraktem kaštanu koňského pro ošetření vlasů po mytí. Výborný pro snadné rozčesání a vyšší lesk. Díky originální receptuře s kvalitním extraktem z kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum), který obsahuje saponiny, flavonoidy, aminokyseliny a další prospěšné látky, působí šetrně na ošetřované vlasy a pomáhá je udržovat přirozeně hebké, leské a jemné. Použití: Po umytí vlasů vmasírujte balzám stejnoměrně od kořínku ke konečkům, nechejte chvíli působit a opláchněte. 

CANNABIS - TĚLOVÉ MLÉKO S KONOPNÝM OLEJEM

Tělové mléko je obohaceno o kvalitní olej ze semen konopí (Cannabis Sativa L.,Angiospermae), který působí jako přírodní emollient a napomáhá pokožku udržovat přirozeně hebkou a jemnou. Dále obsahuje speciální hydratační olejové složky, ve směsi s vitamínem panthenolem, které poskytují pleti vlhkost a jemnou péči. Chrání pokožku před vysycháním a činí pleť krásně vláčnou a sametově hebkou. Vhodné pro každý typ pleti.
Použití: Vtírá se v dostatečném množství do suché a čisté pokožky, kterou zanechává jemnou, vláčnou a příjemně provoněnou. Dermatologicky testováno.

Přinášíme Vám to nejlepší pro Vaši psychickou pohodu.

Jsme zde pro Vás od roku 1991 kdy se aktivně věnujeme homeopatii.

Naše výrobky Vám pomáhají ke zdraví, kráse, fyzické a psychické kondici.

Všechny výrobky jsou dermatologicky testované. Jejich pozitivní účinky jsou nenahraditelné jinými - běžnými kosmetickými produkty.

KOSMETICKÝCH VÝROBKŮ JE CELÁ ŘADA, ale  s hanaks-homeopahy informacemi forte jsou jenom naše originály.

 

A jak se naše produkty  líbí pacientům?

Krásný dobrý den, moc si vážím ,že jsem našla ty vaše stránky ,protože díky vašim tělovým mlíčkům se syn Tomáš zbavil depresí, dneska už nebere ani prášky, myslím antidepresiva díky bohu protože do té doby než začal používat homeopatika tak jsme si užili mnoho ošklivých dní .Já mám od vás tělová mlíčka na hubnutí a jsem taky moc spokojená. Moc děkuji ,že jste protože jinak by nebyly ty úžasné možnosti s vašimi homeopatiky děkuji PS. Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme.

Pacientky z Opavy - Jana K. a Monika.S

Vyléčení za 11 dní z deprese, které přetrvávala 10 let. Deprese- snížená denní dávka antidepresiv, nejsou žádné negativní stavy. Ztuhlost - pozoruji zlepšení Štítná žláza - stavy ospalosti a únavy během dne, nechuť k jakékoliv činnosti jsou minulostí. Homeopat.mléko /zasláno jako dárek/ skvěle funguje (pozn. nyní ještě lepší účinky 5v1 ve vlasovém šamponu a vlasovém balzámu). Děkuji za skvělou léčbu, přeji samé hezké chvilky ve Vašem životě a dík za to, že navracíte lidem zdraví bez pilulek...

Wágnerová, pacientka

Paní Marie napsala dne 16. 10. 2012 : Můj život se začal ubírat zase správným směrem Mám zdravotní potíže psychického rázu, které se projevují výkyvy nálad a větší citlivostí a vztahovačností. Jsem samoživitelka na rodičovské dovolené. Byla jsem ve fázi totálního vyčerpání, jsem na vše sama, jak na výchovu, péči a veškerou starost o malou. Domácnost jsem s malým dítětem nezvládala, řešila jsem jenom co hořelo, uvědomovala jsem si že je to špatně, že něco musím udělat, aby to bylo jak to má být správně. Již od svých 16 let, teď je mi 36 let se zajímám o esoteriku a víru, poznala jsem spousty léčitelů, vyslechla spousty kartářek a rad ,co bych měla nebo neměla.Už jsem si myslela že to takto asi má být, že se v tom budu "plácat" celý život. Kamarádka mi poradila ať vyzkouším homeopatika, zakoupila jsem si je v lékárně a nic....Až mi právě tato kamarádka poradila právě p. Hanákovou, tak jsem si řekla, že snad to konečně klapne. Přinesla jsem si je a vyzkoušela, shodou okolností byla u toho kamarádka,a řekla že v takové pohodě mne ještě neviděla, použila jsem mýdlo na očištění aury, "chichotavé mléko", mléko na lenost a na energii, no a stal se snad zázrak, zažila jsem obrovské pocity uvolnění a blaženosti, o kterých jsem věděla, že snad existují, bylo to jako dar z nebe. Nyní doma kmitám, mám čisto , uklizeno, cítím se moc dobře, uvolnilo se ze mne napětí, už nejsem nervák a plašák.), Moje holčička je klidnější a spokojená,... zvládám péči o ni s přehledem.) Nyní aktivně hledám práci.) Děkuji za tyto dary.

Marie, pacientka

Pleťové mléko mi skutečně pomohlo proti lenosti. Mám od Vás jedno pleťové mléko, které jsem si nechala připravit speciálně na mou potíž - absolutní nechuť cokoliv udělat. Tato lenost mne doslova ničila natolik, že jsem sledovala televizi celé odpoledne, namísto prací, které jsem vždy odložila.... Čím déle jsem to tak dělala, tím více jsem byla nespokojená a nešťastná. Pak mi napadlo požádat Vás o pomoc a poté otestovat Vaše pleťové mléko.  Použila jsem ho hned ráno a odpoledne jsem již televizi nesledovala, šla jsem pracovat na zahradu. Nevěřila jsem, ale zabralo.

Táňa M., pacientka

Homeopatické pleťové mléko mi pomohlo proti stresu a vyčerpání, kdy jsem byla na pokraji svých sil. Homeopatické pleťové mléko se mi moc líbí. Pomáhá mi každý den zvládat stres. Již řadu let jsem ve své práci nestíhala a přesto na mne byla kladena další práce. Cítila jsem se bezmocná a vyčerpaná. Téměř na pokraji sil. Cítila jsem, jak mne celá situace postupně zabíjí, ale musela jsem zvládnout stále vyšší pracovní tempo a spoustu úkolů ještě i po večerech doma. Byla jsem smrtelně unavená a vyčerpaná. Pak jsem náhodou objevila Vaše stránky a vyzkoušela nejprve homeopatické pleťové mléko proti stresu. To mi pomohlo ihned. Uklidnila jsem se, velmi jsem toto uklidnění potřebovala. Pak jsem byla schopná zastavit se a dopřát si i více odpočinku. Objednala jsem si současně i homeopatické pleťové mléko proti vyčerpáni a pro lepší spánek. Po několika letech jsem si konečně užila celonočního spánku a ráno jsem byla velmi odpočatá. Po používání pleťového mléka jsem pak každodenně získávala více energie. Homeopatická mléka mi velmi pomohla.  .. Nyní je používám každý den, doporučuji svým přátelům a známým. Jsou skutečně velmi příjemná a léčivá. Upřímně děkuji za Vaši pomoc a ochotu.  

J.K., pacientka

Kolik tělové mléko, vlasový šampon a balzám s hanaks-homeopathy informacemi 5v1 PRO PSYCHICKOU POHODU stojí?

Cena je mnohonásobně nižší, než byste stejných účinků dosáhli užíváním homeopatických léků. Zde byste zaplatili za třicetidenní léčbu více jak 6.000Kč. Tělové mléko, vlasový šampon a vlasový balzám vám poskytne stejný výsledek a k tomu ještě komfort při používání. Běžná cena kompletu 1.770,-Kč.  Aktuální cena je nyní pro vás se slevou 300,-Kč, zaplatíte tedy 1.470,-Kč + BONUS snížená cena poštovného + dárek mýdlo Nivea 100g. Nic víc neplatíte a balíček pro psychickou pohodu obdržíte doporučeně poštou formou dobírky, nebo zaplatíte předem na účet. Zásilku můžete s radostí očekávat následující pracovní den.

Neplatíte cenu více jak  6.000,-Kč, kterou byste zaplatili léčbou homeopatickými léky

Neplatíte dokonce ani běžnou cenu 1.770,Kč + poštovné 95Kč

Při rychlém nákupu  zaplatíte pouze 1.470,-Kč + BONUS - snížená cena poštovného jen 49,-Kč + dárek mýdlo  Nivea 100g

 

Objednávka

5v1 pro psychickou pohodu

pro psychickou pohodu

ČLÁNEK: ZIMA A NACHLAZENÍ aneb Je lidské zdraví skutečně tak chatrné, jak se jeví?

Hanaks-homeopathy.cz pro psychickou pohodu

Únor – úmor. Sousloví, které se mnohým vybaví v souvislosti s tímto studeným po vánočním obdobím. Periodu mrazivých měsíců ledna a února si nespojujeme pouze s masopustními radovánkami, nablýskanými parkety tanečních sálů během plesové sezóny, či procházkami zasněženou přírodou se svým domácím mazlíčkem.

Zcela přirozeně nám k tomuto měsíci ulpělo ještě i jiné “zvířátko”, které s námi sdílí atmosféru tohoto jinak krásného období. Tím zvířátkem samozřejmě míníme jeden zákeřný nebuněčný organismus – virus.

Virus, ať už se jedná o typ RNA z čeledi Orthomyxoviridae způsobující chřipku či Cytomegalovirus vyvolávající mononukleózu, i přes svoji neuvěřitelně jednoduchou stavbu, nás děsí představou, že i tak nepatrný organismus nacházející se na pomezí mezi živým a neživým, dokáže vyspělou lidskou bytost vyřadit z činnosti až na několik měsíců – a i to je radostnější případ.

Zamysleli jste se však někdy nad skutečností, že by to byl docela nesmysl, aby člověk, nejvyšší forma existence na naší planetě schopná porozumět teorii relativity, mluvit cizí řečí, přemýšlet a hypotetizovat, nedokázal vyřešit tak jednoduchou záležitost, jakou je eliminace tak jednoduchého shluku bílkovin a nukleových kyselin?

Jistě jste byli někdy svědky toho, že i přes šíleně mrazivý vítr, jenž bičoval každý pór vaší nekryté pokožky, jste se nenachladili. Možná jste byli ještě malé dítě, které si prostě muselo jít v zimním počasí po škole zahrát hokej na zamrzlý rybník, či jste už byli trošku starší a procházeli jste se parkem s milovanou osobou. A co je na těchto příkladech společné? Nejenom skutečnost, že vám byla zima, ale především to, že jste byli šťastní. Šťastní, že máte kamarády, se kterými si můžete hrát, šťastní, že máte někoho, kdo vás má rád. A i přes fakt, že jste byli zmrzlí na kost a vzduchem proudily miliony bakterií a virů, váš organismus dokázal těmto nástrahám čelit a odolat.

Nastává ovšem otázka, co když člověk není zrovna v dobrém rozpoložení a zároveň si nemůže dovolit být nemocný? V tuto chvíli ať už preventivně či na již rozohněné bojiště přichází spása ve formě homeopatie, neboť právě ta dokáže harmonizovat lidské tělo i ducha a dostat je do té “správné” psychické pohody, kterou váš metabolismus pro boj se zákeřnými cizopasníky především v krutém zimním období přirozeně vyžaduje.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz (c)