PADÁNÍ A ZTRÁTA VLASŮ? Žádný problém, homeopatie pomůže.

PADÁNÍ A ZTRÁTA VLASŮ? Žádný problém, homeopatie pomůže.

 

V dnešním článku se budeme zabývat problematikou padání vlasů a plešatostí a možností léčby homeopatickou cestou.

 

Problém spojený se ztrátou vlasů se týká nejenom mužů, ale rovněž i žen. Muži v tomto ohledu mají jistou výhodu, že padání vlasů a s ním spojená plešatost je v jistých ohledech brána jako známka mužnosti, umění se postarat a pečovat o rodinu – což může být pro některé ženy dokonce atraktivní.

 

Na druhou stranu, jak tento problém působí na ženu? Zcela opačně. Žena, jež má místo hustých kadeří na hlavě sotva pár jemných vlásků, které zakrývají holá místečka, není zrovna považována většinovou společností za femme fatale. Není to nefér? Vždyť se jedná o tentýž problém, který se však zcela diametrálně posuzován pro rozdílné pohlaví.

 

Jak tedy tuto situaci řešit? Existuje mnoho důvodů, proč daný jedinec, v tomto případě budeme rozebírat spíše jemnější pohlaví, neboť to se trápí ztrátou vlasů daleko více, je sužován tzv. alopecií. Jedna z příčin je, jak se obvykle dočteme v odborné literatuře, že plešatost jako taková je podmíněna dědičností – resp. je přenášena chromozomen X a způsobena genem P. U žen dochází ke zmíněnému onemocnění při kombinaci PP, u mužů již při konstituci Pp mimo jiné. Žena při konstituci Pp se tím pádem stává recesivním homozygotem a je dost možné, že její potomek, mužského pohlaví, bude trpět zmiňovanou ztrátou vlasů.

 

Mezi další příčiny alopecie patří rovněž hormonální nerovnováha, především po porodu a během menopauzy, zvýšený stres, náhlé zásahy do jídelníčku či diety. Dále se rovněž můžeme setkat s problémem týkající se nešetrné péče o vlasy a vlasovou pokožku spojenou s používáním nekvalitních barvicích prostředků či časté svazování vlasů do těsných culíků.

 

Pokud ovšem máte jako žena chronický problém se ztrátou vlasů a výše zmiňované příčiny vám jsou cizí, či jste se je již snažila odstranit, nezoufejte. Stále existuje ve světě pomoc, která nijak nerozhodí vaše tělo ani duši – tím je míněna detoxikace pomocí homeopatie, která mimo jiné dokáže znovu “nastartovat” zdravý růst vlasů a udržet jej v kondici.

Znáte osvědčený vlasový detox proti padání a ztrátě vlasů?

Kurz příjemné homeopatické detoxikace 

 

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *