OLOVO A DETOXIKACE Luxus či nutnost dnešní doby?

 

detoxikace od olova

detoxikace od olova

OLOVO A DETOXIKACE

Luxus či nutnost dnešní doby?

 

Každý z nás již určitě slyšel či se sám podrobil detoxikaci těla. Mohlo se jednat o pouhou jednodenní detoxikaci jater a ledvin či dlouhodobou detoxikaci těla po prodělané chemoterapii. Tématem dnešního článku je však problematika všudypřítomného olova.

 

Olovo, latinsky plumbum, je neesenciální prvek, což znamená, že tělo jako takové jej ke svým funkcím nepotřebuje. Bohužel skutečnost je jiná, neboť si jej plete se zdravýmvápníkem, který ukládá do kostí, za účelem většího zpevnění, což však ve stáří může působit velké problémy spojené kupř. se vznikem osteoporózy.

 

Realita je taková, že olovo se nám do těla dostává dennodenně. Sice v menší míře, ale dostává. Život v rušné a dopravními prostředky přeplněné metropoli je pro zvýšený “příjemolova jako stvořený. Natož tak, vyrůstá-li zde malé dítě, jehož tělíčko je daleko více citlivější na výskyt jedovaté kovy.

 

I přes skutečnost, že většina populace nemá větší povědomí o olověném nebezpečí, přesto tato hrozba stále existuje, ba dokonce je stále vyšší a vyšší. Pokud chceme, abychom si do budoucna udrželi zdraví a vitalitu, aby naše děti od raného dětství netrpěli vleklými chorobami, zvýšenou kazivostí zubů či ledvinovými obtížemi, musíme dbát na prevenci a to zejména ve formě pravidelné detoxikace.

 

Abychom se však vyhnuli vedlejším účinkům, které samozřejmě s sebou provází klasická alopatická léčba, homeopatie rovněž nabízí určité produkty zaměřené na detoxikaci od olova. Neberme tedy na lehkou váhu naše každodenní pomalé trávení se tímto jedovatým prvkem a mysleme i na zdravotní” budoucnost sebe a vlastních dětí. 

 

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *