OČKOVÁNÍ ano, nebo ne?

PREVENCE ČI STRACH z očkování, aneb je očkování skutečně tak důležité, jak se jeví?

 

očkování - hanaks-homeopathy.czKaždý rodič, kterému se narodilo malé dítko jistě řešil problematiku očkování. A zejména toho povinného. Tématem dnešního článku bude polemika nad skutečností, zdali někdy míra očkování a prevence proti zákeřným nemocem sama nepřerostla chorobnou mez.

 

V současné době je zcela běžné, aby již pouze několikadenní dítě bylo očkováno kupř. proti zákeřné tuberkulóze. Samozřejmě, ve světě existují miliony případů, kdy je očkování zcela nezbytné, ba dokonce se v určitých případech vykazuje alarmující absence např. v rámci praktické neexistence virostatik proti viru Ebola z čeledi Filoviridae. I přes skutečnost možné pandemie je realita možného nakažení tímto virem způsobující hemoragickou (krvácivou) horečku v našich podmínkách téměř nulová.

 

Podívejme se však na skutečnost očkování našich ratolestí z trochu jiného úhlu. Vezmeme-li v úvahu, že hygiena v dnešní době je na mnohem vyšší úrovni, než bylo v dobách minulých, minimálně na počátku 20. století, jsou přesto naše děti někdy daleko více nemocné, než byli naši dědové a babičky v době svého mládí. A reakce pozorných rodičů? Předejít dalším chorobám preventivním očkováním. Je tohle ovšem správná cesta? Bohužel v některých případech rodičovská “zodpovědnostpřeroste určitou mez a dochází k očkování i proti zdánlivě běžných onemocněním, se kterým by si měl mladý organismus poradit sám.

 

Nepřerostla už však i samotná hygiena v současné moderní společnosti svoji mez únosnosti? Nežijí malé děti v tak hygienickém prostředí, že jakmile přijdou do méně “dezinfikovanýchprostor školek, škol či městských ulic, je jejich organismus natolik přecitlivělý a zjemnělý, že není schopen reagovat na množství virů a bakterií v ovzduší přirozenou biologickou reakcí? Nad touto otázkou je třeba se zamyslet. Vždyť často od našich prarodičů slýcháváme, že se sami jako malí plazili po zemi, hlíně a trávníku a nebyli tak často nemocní jako jejich očkovaná vnoučata.

 

Je-li vaše dítko často nemocné, nezoufejte, někdy postačí i větší pohyb na čerstvém vzduchu, aby se mladý organismus stačil adaptovat na biologicky ztížené” podmínky a přirozeně předcházel vleklým chorobám. A máte-li zájem o větší podporu imunity, a to nejenom vašeho dítěte, ale rovněž sebe samých, určitě nezapomínejte na homeopatii, neboť právě ona je královnou mezi alternativními zdroji, jež na lidský organismus působí svými blahodárnými účinky bez dalších vedlejších účinků.

 

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

 

Následky očkování odstraní tělové mléko a sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci

Děti po očkování jsou mnohem více náchylnější k různým nemocem a dostavuje se u nich celá řada nemocí a psychických potíží, jako jsou deprese, strach, noční můry, neklid, ale také např. šilhání, koktání, nesoustředěnost, častější infekce…. Pokud se zhorší zdravotní stav, je nutné pomoci dětem opět ke zdraví a radosti. Sprchový gel připravený s informací pro detoxikaci pomůže dětem zbavit se nepříznivých následků po očkování. Posílí jejich organismus, odstraní různé psychické potíže – strachy, deprese, pomůže dětem ke klidu, pohodě, radosti a klidnému spánku….

 

Je to sice dražší gel, ale pro děti velmi příjemný a účinný. Bez vedlejších účinků – zcela bezpečný. Doporučuji po očkování provést jednu detoxikační kůru pomocí sprchového gelu s informací pro detoxikaci a tělového mléka s informací pro odstranění následků po očkování.

Tyto dva produkty (sprchový gel a tělové mléčko) dětem pomohou dostat se z potíží velmi rychle a bezpečně.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

  1. Rybišárová miluše napsal:

    Všeho moc škodí. Lidová moudrost, která platí i v tomto případě. Očkování ano to základní a pokud se objevíme v oblasti kde hrozí nákaza. Bohužel pod tlakem farmaceutických firem, které se honí za zisky, jsme tlačeni někdy i ke zbytečnému očkování. V dnešní době je dost těžké se orientovat , co zbytečné je nebo není.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *