Neplodnost? Léčba neplodnosti

Neplodnost – Noční můra 21. století

 

 

léčba neplodnosti příjemnou homeopatickou detoxikací

léčba neplodnosti příjemnou homeopatickou detoxikací

 

Darování vajíček ma ohromného množství reklamních sděleních vyvěšených nejenom na billboardech, ale rovněž i na internetu. A proč? Protože současná společnost se citelně potýká s problematikou neschopnosti otěhotnět.

 Tento problém se bohužel stále více a více zakořeňuje a prohlubuje mezi dnešními páry. Neplodností jako takovou netrpí pouze jedno pohlaví, ale jedná se o nemoc projevující se jak u mužské, tak ženské populace. Samozřejmě s jistou odlišností, která však vede ke stejnému důsledku nemožnosti počít dítě.

 Řešením této dysfunkce se v mnoha ohledech stává právě výsledek působení již zmiňovaných reklamních sdělení jistých zdravotnických společností nabízejících možnost umělého oplodnění. Je však tato skutnost opravdu nutná? Neexistuje ještě další řešení, jež by bylo ve větším souladu s přírodou?

 Obecně vzato, existuje nespočet příčin neplodnosti. U žen se může jednat o tzv. tubární faktor uzavření vejcovodů, které je způsobeno proděláním gynekologických zánětů, či hormonální nerovnováha způsobená dlouhodobým předchozím užíváním antikoncepce. Jednou z mnoha příčin sterility u mužů může být oligospermie, čili nízký počet spermií, či jejich nedostatečná pohyblivost.

 Celkově se jedná o příčiny, které lze více či méně ovlivnit samotným životním stylem, neboť do jisté míry jsou jím determinované. Velkou roli zde hraje tělní homeostáza, která nemusí zastávat svoji funkci kvůli tomu, že tělo není dostatečně detoxikováno. Za intoxikační původce, jemají postupně vliv na funkci pohlavních orgánů, a tedy i na plodnost, můžeme považovat např. časté kouření, používání výše zmiňované antikoncepce, stres, požívání alkoholu ve zvýšené míře či přítomnost chlamydií v těle.

 

A proto, než zakročíme k možnosti umělého oplodnění, zamysleme se, zdali je náš životní styl skutečně tělu prospěšný. Vždyť i žití v každodenně zakouřeném městě absolutně nelze srovnat s žitím v horách na salaši, a to ani nemusíme kouřit či užívat jiné návykové látky, jež způsobují našemu tělu značnou disharmonii.

 

Léčba neplodnosti:

Homeopatie jako taková nabízí možnost příjemné homeopatické detoxikace, která je určena nejenom na vyrovnání tělní homeostázy, ale rovněž dává párům větší naději na zdravé a přirozené početí jejich miminka. Pomocí příjemné homeopatické detoxikace se daří početí přirozenou cestou a současně díky detoxikaci se v těle matky vytváří prostředí pro zdravý vývoj plodu.

Detoxikace – detoxikační emulze mi pomohla otěhotnět

Dlouhodobě jsem měla potíže s otěhotněním. Vyzkoušela jsem celou řadu léčiv, s manželem jsme absolvovali během 10 let přemíru vyšetření, léčení, ale početí se stále nedařilo.  Už jsem se s mateřstvím chtěla nadobro rozloučit, byla jsem nešťastná…. dokážete si to jistě představit.

Pak však přišla teta s nápadem, že slyšela od své známé, že léčíte neplodnost detoxikací organismu. Tak jsme to vyzkoušeli a povedlo se. Po 3 měsíčním sprchováním jsem byla těhotná. Považovala jsem to za něco, co nelze pochopit. Proč mi nikdo jiný nedokázal pomoci? …

Proč jsem musela tak trpět, než jsem se dočkala těhotenství?  Asi jsem moc věřila nemocnicím  a nehledala jiné způsoby léčby. Proto byla moje cesta k těhotenství tak dlouhá…..

Pacientka Jana

Podpora otěhotnění pomáhá

Asi se to brzo dozvíte sama, ale jak jsem kamarádce doporučila Vaše stránky, tak si objednala podporu otěhotnění apod. a včera mi psala, že je v 6 týnu. to je neskutečné!!!
Doporučila jsem ji, ať se Vám ozve, že bych se mazala i během těhotenství – podpora těhotenství a pohodové těhotenství, tak si myslím, že se ozve.

Krásné dny H.W.

 

zdravější – krásnější

Připojte se ke skupině zdravější – krásnější.

logo Hanaks homeopathy

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Zdravější-krásnější.cz 

  

 

Věra Hanáková
Věra Hanáková
Vaše odborná homeopatická poradkyně

Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *