Nebaví Vás pořád dokola užívat homeopatické léky na…? Chcete se konečně vyléčit?

Nebaví Vás pořád dokola užívat  homeopatické léky na alergii,  homeopatické léky na záněty, homeopatické léky na deprese, homeopatické léky na spaní…

Dospěli jste k názoru, že je lepší se vyléčit natrvalo, než se jen stále dokola léčit a opakovaně nakupovat léky?

Pokud ano, je potřeba poznat nové řešení – nový způsob jak se zbavit celé řady nemocí natrvalo. A o tom si povídáme přímo v příjemném povídání z on-line homeopatické ordinace.

Není to tedy o doporučování určitých homeopatických léků a povinnosti kupovat opakovaně léky, ale je to o tom, jak se vyléčit.

Jak se jednoduše otevřít novým možnostem léčby, jak být zdravější a krásnější pomocí homeopatie – ale tak trochu jinak.

Nepreferujte neustálé léčení a nakupování léků, ale dejte do popředí vyléčení a raději preventivní opatření, než řešení bolestí, opakovaných zánětů, depresí, alergií, kožních a dalších zdravotních potíží.

 

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *