Mám opět krásnou pleť …reference na Hanak’s homeopathy

Mám opět krásnou pleť, vše léčíme homeopatickými tělovými mléky … a další reference  na Hanak’s homeopathy .
pacienti http://www.hanaks-homeopathy.cz
Mám opět krásnou pleť. Za 4 týdny se mi podařilo vyléčit růžovku, která mne trápila mnoho let. Používala jsem každý den 3x denně tělové (pleťové) mléko spolu s detoxikací. Přesně podle návodu. Již za týden jsem viděla první změny – to jsem Vám ihned radostně oznamovala. Nyní je má pleť úplně nová. Pořád se dívám do zrcadla na tu změnu. Mléko pro detoxikaci budu používat i nadále, rozhodla jsem se vyčistit své tělo pořádně…
Mám i dobrou zprávu ohledně mléka proti akné. Používá jej moje dcera. Akné ji vždy trápilo. Po používání mléka se akné výrazně zlepšilo a doufáme, že se kůže dostane do zcela bezvadného stavu. Dáme vědět další výsledek. Srdečně Vás zdravíme. Pacientky z Opavy – Jana K. a Monika.

Akné – pomohlo až homeopatické pleťové mléko
06.06.2013, 22:51, pacienti hanaks-homeopathy
Dobrý den,
náš syn už dva roky bojuje s akné – až teprve vaše homeopatická pleťová voda a mléko proti akné opravdu pomohly, vidíme zlepšení…. velice děkujeme. V brzké době určitě vyzkoušíme i jiná mléka.
I. P.

Vše léčíme pomocí homeopatických pleťových mlék
09.05.2013, 09:34, pacienti hanaks-homeopathy
Od té doby, co jsme Vás poznali, tak všechny nemoci u nás léčíme homeopatickými pleťovými mléky. Souhlasíme s Vámi, že mléky lze vyléčit téměř všechny nemoci. U nás v rodině jsme pomocí mlék vyléčili akné a další nepříjemné vyrážky na těle, kašel, alergii i astma. Homeopatická pleťová mléka vyléčila také záněty a neustále opakující se nemoci našich vnuků. Všechny ty nemoci se léčily velice rychle, jedna po druhé.
Bylo to všechno rychlé a příjemné. Rádi opět přijedeme do Kyjova, nebo si něco dalšího objednáme, pokud budeme něco potřebovat. Zdraví Vás Uhlířovi z Chebu.

Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti
11.04.2016, 22:18, pacienti hanaks-homeopathy
Dobrý den paní Hanáková, děkuji moc za rychlé vyřízení a zároveň Vám chci poděkovat za pleťové mléko na krásnou pleť a na zánět z minulé objednávky. Velmi mi pomohli při akné, se kterým zápolím až teď v dospělosti díky lékům na sníženou činnost štítné žlázy. Pleť teď vypadá svěží, mladší, zdravější a akné, když už se utvoří, tak jen v lehčí formě, žádné velké „boláky“.
Moc tedy děkuji a už se těším na šampón a balzám z dnešní objednávky.
Hezký zbytek dne.
S pozdravem J.B.

Proti vyčerpání a na léčbu akné pomáhají homeopatická pleťová mléka.
27.06.2013, 11:44, pacienti hanaks-homeopathy
Mléko na vyčerpání působí úplně bezvadně, dodává energii a člověk se po něm cítí opravdu příjemně a dobře, což je moc fajn. Akné se stále zlepšuje, sem tam se tvoří ještě nějaký ten pupínek, ale ten je dle mého názoru jen mírný, lépe řečeno povrchový. Pleť se ale rozjasňuje a hojí. 🙂 No a co se týče těch bolestí zad, sedacího ústrojí a stehen, tak zatím tak moc nevím. Každopádně olejíček bolest tlumí…
Práce za volantem je snesitelná a vydržím sedět. To je asi zatím tak vše.
Pěkný týden, s pozdravem Lenka R.

Potřebujete poradit s léčením Vašich potíží?

Vyplňte jméno, emailovou adresu a do poznámky popište svůj problém. Rádi Vám poradíme, co je pro vyléčení Vašich potíží v homeopatii nejosvědčenější. 

Vaše údaje jsou u mne v bezpečí. Zpracovávám je na základě Vaše výslovného souhlasu a v souladu se zásadami ochrany osobních údajů