Krásná pleť jen za 27,-Kč?

Homeopatie pro zdraví
papaver-vera-hanak

1. lekce kurzu detoxikace pro krásu jen za 27,-Kč

Za tuto výjimečnou cenu můžete ihned získat komplexní první lekci kurzu příjemné homeopatické detoxikace pro krásu – cenné informace pro získání krásné pleti. Pokud Vás trápí akné, nebo jiné kožní potíže, pak Vám tyto informace pomohou získat krásnou pleť a tělo.

Nenechejte si uniknout tuto příležitost a získejte 1. emailovou lekci, která je připravena tak, aby Vaše pleť i celé tělo doslova zářily krásou i zdravím. 
 
Do 1. lekce, a všech následujících, jsem dala všechny informace získané za 25 let usilovné práce v homeopatii. Nyní je vše pro Vás k dispozici. Nebudete muset zkoušet a testovat co funguje, a co nefunguje.
Nebudete muset investovat miliony korun do výzkumu – to jsem již uskutečnila za Vás, ale všechny cenné informace  budete mít v 1. – 6. lekci kurzu příjemné homeopatické detoxikace krok za krokem, nyní konkrétně pro získání krásné pleti i těla. 
Věřím, že budete nadšeni.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *