Kdy je nejlepší čas pro užívání homeopatických léků?

tatvické hodiny
UŽÍVEJTE HOMEOPATICKÉ LÉKY VE SPRÁVNÝ – PŘÍZNIVÝ ČAS.
Jak homeopatické léky užívat je běžné téma, ale KDY je nejvhodnější doba pro užívání homeopatických léků? Jaký zvolit čas? 
Tyto otázky si pokládají lidé, kteří vědí, že i čas má svou kvalitu a pokud si vyberou SPRÁVNOU – PŘÍZNIVOU DOBU, pak dosáhnou také vyšších účinků při léčení.
I my jsme se touto otázkou zabývali a nyní pro Vás máme na stránkách www.zdravejsi-krasnejsi.cz TATVICKÉ HODINY.
TATVICKÉ HODINY Vám pomohou najít nejlepší čas pro užívání homeopatických léků a používání tělových mlék, detoxikačních gelů, vlasových balzámů a dalších produktů.
DOPORUČENÍ: Najděte si tatvu PRITHIVI  užívejte si PŘÍJEMNOU LÉČBU V PŘÍZNIVÉM ČASE.  Prithivi je totiž úplně nejpříznivější tatva, která upevňuje zdraví a dodává radost.
Kdy působí tatva najdete prithivi? Najdete na www.zdravejsi-krasnejsi.cz

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *