Jak vyléčit kašel a rýmu bez chemie a léků? Nejvíce se osvědčilo tělové mléko proti kašli a rýmě.

Homeopatika na kašel pomáhají. Ale pro rychlou úlevu od kašle a rýmy používáme osvědčená tělová mléka s Hanak’s homeopathy informacemi. Jsou vhodná pro zdraví dětí, dospívajících, dospělých i seniorů. Účinkují již po prvním namazání. Stačí kapička tělového (pleťového) mléka na spánky, nebo přímo na krk a léčivá informace působí celých 24 hodin. Léčba je účinnější, levnější a příjemnější. Bez polykání léků, jednoduše, příjemně a účinně. V nabídce proti vlhkému, suchému, záchvatovému, černému, štěkavému, chraplavému i chronickému kašli.

A jak se líbí léčba tělovými mléky s Hanak’s homeopathy informacemi?

Dobrý večer, jsem velmi spokojena s tělovými mléky na kašel.  Vaše léčba se mi líbila. Několik let měl můj syn každým rokem vždy v toto období kašel, v roce 2007 také těžkou formu kašle – černý kašel. Nic nezabíralo. Vyzkoušela jsem všechny možné léky, nic nepomáhalo. Už jsem si myslela, že to nejde vyléčit.  Pomohla mu Vaše léčba pomocí tělového mléka , které používal týden a kašel byl pryč. Tak rychlé zmizení kašle nás velmi překvapilo…

Moc děkuji i za Vaše další produkty. Líbí se nám a rádi je používáme. Vaše pacientka Jana.

Kašel odstranilo homeopatické pleťové mléko za 4 dny

Moc děkuji za homeopatické pleťové mléko proti kašli. Kašel, který mne trápil průběžně již více jak 2 roky, se mi podařilo odstranit po 4 dnech potírání si krku. Nevěřila jsem tak rychlé léčbě, tím pádem jsem byla velmi mile překvapena.

Na kašel mi Vaše mléko velmi pomohlo. Doporučila jsem Vás i svým známým. Vaše léčba byla účinná. Zlatka.K.

Díky za ten zázrak – kašel se zklidnil po 4 dnech, po 6 dnech se začíná zklidňovat i ten noční.

Dobrý den,
zdá se, že pleťové – tělové mléko zabralo. Po 4 dnech se zklidnil kašel přes den, po 6 dnech se začíná uklidňovat i ten noční. Díky za ten zázrak!   … Zatím ještě jednou moc děkuji za váš lék. S pozdravem pacientka Jana, ročník 1963

pacientka Jana nar. 1963(učitelka)…. . Můj problém spočívá v tom, že už 4 měsíce mě obtěžuje dráždivý kašel. Absolvovala jsem vyšetření na ORL i na plicním – vše je údajně v pořádku a nikdo mi zatím nepomohl. Objednala jsem se na alergologii – nejbližší termín mají až v listopadu. jsem z toho dost nešťastná, protože pracuji jako učitelka a kašel opravdu dost ruší. Nehledě na to, že se v noci kvůli němu nevyspím. Proto jsem na internetu vyhledala Vaše preparáty a řekla jsem si, že je vyzkouším. K Vám do ordinace se nedostanu vzhledem k velké vzdálenosti. Doufám, že mi pleťové mléko pomůže. Prosím o sdělení, jestli stačí potírat krk a za jak dlouho pomůže. Děkuji.
 

Další informace:

Další informace

Hanaks homeopathy informace:  proti kašli
Dostupnost:  ihned
Sila informace:  forte
Balení:  plastová lékovka vhodná i pro cestování
Doporučené použití:  3-5 x denně malé množství tělového mléka vetřít do pokožky krku a hrudníku
Doporučuje:  Zakladatelka HANAK’S FAMILY HOMEOPATHY
Výzkum a vývoj v oblasti přírodních věd od roku 1991
Výzkum a vývoj kosmetiky, která má pozitivní účinky na psychiku, fyzickou výkonnost a zdraví člověka.
Jedno balení vystačí na 2 měsíce:  Tělové mléko obsahuje soubor – komplex Hanaks-homeopathy informací, které se vstřebávají pokožkou. Není tedy nutné užívat léky, ale informace je tělu dodávána největším orgánem těla – kůží. Je to nejbezpečnější forma aplikace, vhodná pro všechny věkové skupiny. Nezatěžuje trávení, nezpůsobuje negativní vedlejší účinky. Stačí malé množství tělového mléka (velikost hrášku) nanést na pokožku a nechat působit. Při pravidelné každodenní aplikaci 3x denně vydrží jedno 50 ml balení na dobu 2 měsíců, což je dostatečně velká doba pro vyléčení. Doporučuji.
Nejlevnější homeopatická léčba:  Pokud budeme užívat homeopatické léky, zaplatíme za léčbu mnohonásobně více, než když se budeme léčit maximálně bezpečně tělovým mlékem a zaplatíme jen 490,- Kč.

 

zdroj: www.hanaks-homeopathy.cz

Sledujte co se nejvíce řeší v homeopatické poradně a co pomáhá.

0
sledujících
přidejte se a sledujte také

 

Zadejte Váš e-mail a s radostí očekávejte zprávy z homeopatické poradny.

 

Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí a slouží za účelem zasílání informací CO ŘEŠÍTE V HOMEOPATICKÉ PORADNĚ A CO POMÁHÁ. Vše korektně v souladu se zásadami ochrany osobních údajů