Jak uzdravit přetížená játra?

S příchodem jara, kdy se příroda probouzí ze zimního spánku, přichází také období, kdy jsou naše játra vystavena velké zátěži a dochází ke kožním potížím, nervozitě, bolestem hlavy, zhoršení pohyblivosti současně s vyšší bolestí, zánětům… ale jen díky tomu, že játra jsou právě nyní přetížená.

 

Jak uzdravit přetížená játra?

Znamená to, že játra potřebují vyčistit, aby nedošlo k závažným zdravotním potížím. Proto jsou na jaře tak velmi populární různé formy jarních očist a detoxikací jater. Je velmi mnoho způsobů, jak játra vyčistit. Vyzkoušeli jsme celou řadu osvědčených detoxikačních léků, produktů, bylin, než jsme zjistili, že homeopatická detoxikace jater je nejlepší, nejpříjemnější a nejúčinnější.

Proto také opětovně začínáme s detoxikací krok za krokem.

Chráníme si tak svá játra, abychom měli krásnou pleť i tělo, mohli jsme se pohybovat bez bolesti, netrpěli jsme bolestmi hlavy, po celý rok byli zdraví a nemuseli do sebe cpát žádná antibiotika. Od té doby, co se každoročně, a navíc příjemně detoxikujeme, nemusíme chodit k lékaři. Jsme po celý rok zdraví, bez bolestí, kašle, rýmy, nachlazení, zánětů.

Rádi bychom i Vám umožnili být po celý rok zdraví a pokud Vás něco trápí, tak se příjemnou homeopatickou detoxikací vyléčit.

Jak Vám pomáháme?

V kurzu příjemné homeopatické detoxikace Vás po celých 6 měsíců vedeme krok za krokem tak, abyste měli možnost každý měsíc užívat jeden nejosvědčenější homeopatický detoxikační lék.

Informace Vám předáváme v on-line kurzu, který máte přístupný kdykoliv a jakkoliv dlouho ve své členské sekci. Ve svém počítači tak máte každou svou lekci, do které se můžete kdykoliv podívat a současně s námi konzultovat Vaše potíže.

Jsme tu pro Vás a rádi Vám vždy poradíme.

Odbornou homeopatickou poradnu máte od nás vždy zdarma.

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *