Jak se zbavit bolesti zad?

Bolí Vás záda a masáže nepomáhají? Máme pro vás řešení jak se zbavit bolesti zad pomocí homeopatie.

bolest zad

Které homeopatické léky se nejvíce osvědčily proti bolesti zad?

 

 

Arnica montana CH9

Odstranila bolest, pokud se pacienti cítili doslova jako rozlámaní, nebo „po boji“, což také hodně ukazuje, že je to výborný lék nejenom pro přetížení při práci na zahrádce a úklidu, ale super lék při bojových sportech. Pomohl pacientům a sportovcům při velké zátěži – po velké fyzickém výkonu. Proto je také jednou ze složek našich tělových mlék a sprchových gelů pro sportovce a vojáky. Tento lék byl také skvělý při poraněné páteře.

 • Gelsemium CH9

  Speciálně tento lék nám ukázal svou nejvyšší účinnost při bolestech zad v kříži. Zde slavil své úspěchy jako jednička pro úlevu od bolesti v křížové oblasti.

 • Calcarea carbonica CH30

  Tento velký lék se nám v naší praxi osvědčil především proti bolesti zad při poranění a pokud jsou záda namožená například zvedáním nadměrných břemen a také u většiny pacientů pomohl odstranit bolesti zad při velkých starostech, při psychickém i fyzickém rozlámání. Použili jsme jej však ve vyšších potencích pouze jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, nikoliv pro vnitřní užívání.

 • Aconitum napellus CH9

  Pomáhá odstranit velmi výrazné bolesti zad vyvolané strachem, ale také studeným větrem. Odstraní také velký vnitřní neklid a zbaví přílišné napjatosti. Ve vyšších potencích tento lék používáme jako informaci do tělových mlék a sprchových gelů, kde funguje zcela úžasným způsobem. Výsledky tak ukazují, že většina lidí trpí bolestmi zad nikoliv z fyzického přetížení, ale díky starostem. S tím si tedy poradí tělová mléka, kde je tento lék zastoupen ve vysokých potencích. V potenci CH9 je vhodný tedy více pro bolesti zad ze studeného větru – chladu a proti menšímu neklidu či strachu.

 • Aesculus hippocastanum CH9

  Výborný na bolesti zad, bohužel v homeopatické formě málo dostupný, ale nevadí. Vyřešili jsme to tím, že náš sprchový gel CASTANUM obsahuje tuto hlavní léčivou složku. Nemusíte tedy užívat tento lék vnitřně, ale máte jej přímo ve sprchovém gelu Castanum.

   

  Uvedené homeopatické léky pomáhají sice odstranit bolest, ale PRO TRVALÉ VYLÉČENÍ BOLESTI JE NUTNÁ DŮKLADNÁ HOMEOPATICKÁ DETOXIKACE ORGANISMU.

 • Pokud je organizmus zanesen toxickými látkami a jedy, je pro trvalé odstranění bolesti nutné tyto toxické látky a jedy odstranit. Jen tak dochází k trvalému vyléčení bolesti.  Pro trvalé vyléčení bolestí  je nejlepší homeopatická detoxikace krok za krokem. 
 • E-BOOK ZDARMA – Rychlá pomoc pro vyléčení

Důležité upozornění: Informace a doporučení na těchto webových stránkách o homeopatii nenahrazují vyšetření, diagnózu a léčbu lékařem. Toto ustanovení je uváděno na základě nařízení Zákona o zdraví lidu ČR z roku 2011 a směrnic EU.

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *