Jak pomáhá homeopatie při sportu? Co pomáhá překonat sportovní stres, úzkost a trému?

Jak pomáhá homeopatie při sportu? Co pomáhá překonat sportovní stres, úzkost a trému?

 

sportovni homeopatie

 

 

HOMEOPATIE DISPONUJE CELOU ŘADOU HOMEOPATICKÝCH LÉKŮ A POSKYTUJE TAKÉ KOMFORTNÍ LÉČBU POMOCÍ TĚLOVÝCH MLÉK PRO ODSTRANĚNÍ SPORTOVNÍHO STRESU, ÚZKOSTI, TRÉMY A PRO RYCHLOU REKONVALESCENCI PO SPORTOVNÍM VÝKONU, PŘÍPADNĚ PRO LÉČBU SPORTOVNÍCH ZRANĚNÍ.

 

HOMEOPATIE A SPORT 

Je až s podivem, kolik existuje na světě různých sportovních aktivit. Ba dokonce v některých případech jistý sport reprezentuje určitý stát, ať už je to Kanada či Brazílie.

 

Skoro každý člověk od útlého mládí se sblížil s určitým druhem sportovní aktivity – hokejem, fotbalem, aerobikem či baletem. Někdo jej bral jako ideální koníček pro svůj volný čas, jiný se zase chtěl stát v daném ohledu profesionálem či dokonce olympijským reprezentantem.

 

Oba však spojovala jedna věc – obava z neúspěchu, ať už se jednalo o neúspěch na domácím hřišti před zraky svých rodičů během nedělního utkání či neúspěch na celorepublikovém kole v moderní gymnastice.

 

Jaké produkty pomáhají překonat sportovní stres, úzkost a trému?

 

 sport body milkKaždý, kdo se profesionálně věnoval určitému sportu, dobře zná stres, úzkost a trému před daným výkonem. Rovněž ale určitě zná uklidňující techniky, které však ne vždy zabírají. Homeopatie rovněž nabízí možnost “léčení” i tohoto druhu stresu.

 

Na druhou stranu tu homeopatie nezastává pouze podpůrnou preventivní funkci, ale rovněž i posttraumatickou v případě léčení již vzniklých zranění způsobených fyzickou aktivitou. V tomto případě je více než na místě používat tělová mléka s hanaks-homeopathy informacemi pro posttraumatické léčení a natírat je na postižené místo. Tato tělová mléka nejsou určena pouze pro ohraničenou skupinu sportovců zabývajících se pouze kupř. tenisem nebo gymnastikou, či pro určitý druh zranění. Homeopatie se vyznačuje širokým polem působnosti a není s podivem, že stejný produkt pomůže od boleti zad či vyléčí vyvrtlý kotník. Rovněž jsou tato homeopatická tělová mléka vhodná pro nesportovce, kupř. jako rekonvalescenční léčebná metoda po pracovním úrazu.

 

telova-mleka-pro-sportovce

Produkty sportovní homeopatie jsou na rozdíl od konvenční medicíny prospěšnější, neboť se nevyznačují vedlejšími účinky a pomáhají k harmonizaci celého těla i duše a ta je nanejvýš potřebná pro vynikající sportovní výkon.

 

 

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Vera*zdravější-krásnější.cz, Vera*Hanaks-homeopathy.cz

  

 

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016 Homeopatieprobyznys (c) 2018
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.