Jak mít více štěstí a zdraví?

Řecká bohyně štěstí a šťastné náhody Fortuna připomíná, že štěstí ve všem, co potřebujeme, je až důsledkem naší schopnosti podstoupit ochotně změny. Jednoduše být přizpůsobiví a vždy připraveni na realizaci změn. Pokud v životě máme méně štěstí, pak je to jen proto, že nevěříme v nové možnosti, které nás posouvají dále a přinášejí nové řešení pro naše problémy. Je to většinou velká strnulost s neschopnost rychle přijmout nové řešení a reagovat na možnosti, které se nabízejí. Jednoduše s láskou a inspirací přijmout nové věci, nové možnosti, nové příležitosti.

Nezůstat stát na místě, ale aktivně reagovat, být pružnější  a přizpůsobivější.

Je to schopnost podstoupit změnu a být neustále v pohybu vpřed. Je to bystrost vnímat nové  příležitosti a s odhodláním  a bez strachu přijmout vše nové.

Je to schopnost a současně tak trochu umění, jak  dosáhnout více štěstí, více zdraví, více radosti a úspěchu ve všem, co si přejeme.

Je to celkem jednoduché, pokud nám pomůže homeopatie. Pokud totiž nejste schopni uskutečnit určité změny, pak je to jen proto, že jste příliš strnulí a neschopni v životě vykročit novým směrem. Pak nám homeopatie pomůže odstranit tuto blokádu. Základem  je vždy odstranění strnulosti a nepřizpůsobivosti, což je možné pomocí příjemné homeopatické detoxikace, která z těla i podvědomí odstraňuje vše zastaralé, nemocné a již nepotřebné.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se k zasílání zajímavých informací pro zdraví, krásu, vitalitu.

  • Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpečí a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit před odhašovací odkaz, který je v každé e-mailové zprávě. 

 

Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autorka, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy.cz , autorka projetku zdravější-krásnější.cz, odborná homeopatická poradkyně. Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *