Jak mít více štěstí a zdraví?

Řecká bohyně štěstí a šťastné náhody Fortuna připomíná, že štěstí ve všem, co potřebujeme, je až důsledkem naší schopnosti podstoupit ochotně změny. Jednoduše být přizpůsobiví a vždy připraveni na realizaci změn. Pokud v životě máme méně štěstí, pak je to jen proto, že nevěříme v nové možnosti, které nás posouvají dále a přinášejí nové řešení pro naše problémy. Je to většinou velká strnulost s neschopnost rychle přijmout nové řešení a reagovat na možnosti, které se nabízejí. Jednoduše s láskou a inspirací přijmout nové věci, nové možnosti, nové příležitosti.

Nezůstat stát na místě, ale aktivně reagovat, být pružnější  a přizpůsobivější.

Je to schopnost podstoupit změnu a být neustále v pohybu vpřed. Je to bystrost vnímat nové  příležitosti a s odhodláním  a bez strachu přijmout vše nové.

Je to schopnost a současně tak trochu umění, jak  dosáhnout více štěstí, více zdraví, více radosti a úspěchu ve všem, co si přejeme.

Je to celkem jednoduché, pokud nám pomůže homeopatie. Pokud totiž nejste schopni uskutečnit určité změny, pak je to jen proto, že jste příliš strnulí a neschopni v životě vykročit novým směrem. Pak nám homeopatie pomůže odstranit tuto blokádu. Základem  je vždy odstranění strnulosti a nepřizpůsobivosti, což je možné pomocí příjemné homeopatické detoxikace, která z těla i podvědomí odstraňuje vše zastaralé, nemocné a již nepotřebné.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo? Můžete zadat Váš e-mail a jakmile napíši článek, obdržíte jej mezi prvními. Vera*zdravější-krásnější.cz    

Vera*Hanak's homeopathy.cz

Věra Hanáková
Věra Hanáková
autor, homeopat

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *