Jak mít více štěstí a zdraví?

Řecká bohyně štěstí a šťastné náhody Fortuna připomíná, že štěstí ve všem, co potřebujeme, je až důsledkem naší schopnosti podstoupit ochotně změny. Jednoduše být přizpůsobiví a vždy připraveni na realizaci změn. Pokud v životě máme méně štěstí, pak je to jen proto, že nevěříme v nové možnosti, které nás posouvají dále a přinášejí nové řešení pro naše problémy. Je to většinou velká strnulost s neschopnost rychle přijmout nové řešení a reagovat na možnosti, které se nabízejí. Jednoduše s láskou a inspirací přijmout nové věci, nové možnosti, nové příležitosti.

Nezůstat stát na místě, ale aktivně reagovat, být pružnější  a přizpůsobivější.

Je to schopnost podstoupit změnu a být neustále v pohybu vpřed. Je to bystrost vnímat nové  příležitosti a s odhodláním  a bez strachu přijmout vše nové.

Je to schopnost a současně tak trochu umění, jak  dosáhnout více štěstí, více zdraví, více radosti a úspěchu ve všem, co si přejeme.

Je to celkem jednoduché, pokud nám pomůže homeopatie. Pokud totiž nejste schopni uskutečnit určité změny, pak je to jen proto, že jste příliš strnulí a neschopni v životě vykročit novým směrem. Pak nám homeopatie pomůže odstranit tuto blokádu. Základem  je vždy odstranění strnulosti a nepřizpůsobivosti, což je možné pomocí příjemné homeopatické detoxikace, která z těla i podvědomí odstraňuje vše zastaralé, nemocné a již nepotřebné.

Autor: Hanaks-homeopathy.cz ©    HOMEOPATIE zdravější a krásnější.cz ©

 

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Zdravější-krásnější.cz 

  

 

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů

Věra Hanáková

Vaše odborná homeopatická poradkyně
Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.