Jak mít nejkrásnější den svého života?

 

Každý den můžeš využít příležitosti, která se před tebou otevírá. Pokud tě trápí nemoc, nemusíš užívat léky, ale můžeš se léčit neobyčejně příjemně pomocí tělových mlék Hanak’s homeopathy.

Pokud chceš být krásnější, otevírá se před tebou neskutečně úžasná možnost dosáhnout krásy pomocí tělového-pleťového mléka Hanak’s homeopathy pro krásnou pleť.

Pokud chceš mít také krásnější vlasy, nebo ti padají, tak máš příležitost vše změnit. Pomůže ti detoxikační vlasový šampon, který pomáhá i v případech, kdy se ti chce brečet, že ztrácíš vlasy.

Nejsi šťastná? Je to proto, že jsi ještě nevyzkoušela „chichotavé mléčko“. Je to osvědčené tělové mléko Hanak’s homeopathy pro dobrou náladu.

Cítíš se jako balon? Do plavek se nevejdeš a do vody neskočíš? Je to jen proto, že nemáš k dispozici balíček 8+1, který pomáhá v hubnutí i v případech, že trpíš syndromem hladomoru z minulého života.

Máš nízké sebevědomí? Nedokážeš si prosadit svá přání a realizovat se? Možná, že tě v minulosti hodně ponižovali, nebo jsi neměla štěstí žít v láskyplné rodině. Ale i toto nevadí, protože sebevědomí můžeš objevit, je ukryto hluboko uvnitř tebe. Pomůže ti tělové mléko Hanak’s homeopathy proti nízkému sebevědomí.

Bojíš se, že nejsi dost dobrá? Že vše je složité a nevíš jak na to? Je to proto, že tě více ovládá vnitřní strach a potřebuješ více síly. Je to proto, že jsi nevyzkoušela tělové mléko Hanak’s homeopathy proti strachu, které ti dodá sílu a energii pro zvládnutí všeho, po čem toužíš.

Homeopatie je úžasná v rukou těch, kteří jí rozumí.

Víš, že ke své spokojenosti ti nestačí koupit si homeopatický lék v lékárně, ale potřebuješ mít  někoho, kdo o tebe pečuje, kdo ti poradí, když jsi na rozpacích. Máš svého „homeopatického anděla“?

Jsi šťastná a dáváš každému dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem tvého života?

 

Zakladatelka Hanak's homeopathy (c) 1991 Lektorka on-line kurzu příjemné homeopatické detoxikace Odborná homeopatická poradkyně, autorka článků o homeopatii, léčitelka, homeopat

Nechcete aby Vám něco nového uniklo?

Přihlaste se  a získejte novinky z oblasti homeopatie, osvědčené rady, tipy, tajnosti a dárky.

  •  Dozvíte se další tajemství homeopatie pro zdraví a krásu. Ale nebojte se, spamovat Vás nebudu. Vše seriózně dle pravidel

Zadejte jméno a e-mail a s radostí očekávejte zprávu od Vera*zdravější-krásnější.cz, Vera*Hanaks-homeopathy.cz

  

 

Vaše osobní údaje (jméno a email) jsou u mne v bezpeční a budu (Věra Hanáková, homeopat, jednatelka Sympatie spol. s r.o.,) je na základě Vaše souhlasu zpracovávat za účelem zasílání nabídek odměn, online kurzů, příjemného povídání z Hanak's homeopathy ordinace, webinářů a dalších zajímavých informací pro zdraví, krásu a vitalitu (newsletter) po dobu 5 let v souladu se zásadami ochrany osobních údajů
Hanak's Homeopathy (c) 1991 Sport Homeopathy (c) 2015 Army Homeopathy (c) 2015 Zdravější - krásnější (c) 2016 Homeopatieprobyznys (c) 2018
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.