„S radostí Vám pomáhám k trvalému vyléčení”

Věra Hanáková, zakladatelka Hanak's Homeopathy  (c) 1991, homeopat

 

IHNED vám vyberu a pošlu NEJOSVĚDČENĚJŠÍ HOMEOPATIKA ZDARMA - jen za poštovné. 

Vyplňte vaše jméno, email a popište svou fyzickou a psychickou kondici pro vybrání nejosvědčenějšího homeopatického léku, který obdržíte poštou zdarma - jen za poštovné.  Vyplněním jména a e-mailu také navíc získáte další informace o zdraví a kráse (Newsletter) na dobu 5 let. Ze zasílání se můžete kdykoliv odhlásit, nebo aktivně využívat všech informací pro vaše zdraví a krásu.

Chcete poslat NEJOSVĚDČENĚJŠÍ HOMEOPATIKA ZDARMA - jen za poštovné pro vyzkoušení a léčbu Vašich konkrétních potíží?

Můžete se těšit na odbornou homeopatickou radu - odborný výběr homeopatického léku a zásilku. Pošlu Vám ihned 1 tubu homeopatických léků (123ks)  pro rychlou pomoc od Vera*zdravější-krásnější.cz  -  Vera* Hanak's homeopathy.

Spolu s odbornou homeopatickou radou získáte také další cenné informace pro léčbu, jako například E-book: Co je v homeopatii nejlepší pro zdraví . Můžete se těšit na další zprávy ode mne, ale nebojte se, spamovat Vás nebudu, vše dle pravidel.  

Nyní vyplňte své jméno, e-mail a do poznámky mi napište co potřebujete.

Homeopatii se věnuji již 26 let. Pro své pacienty mám vždy jen to nejlepší -  co je léty prověřené, osvědčené a bez vedlejších účinků a nejlepší pro kojence, děti, dospělé, seniory i těhotné a kojící ženy. Léčení zde je příjemné, rychlé a hlavně účinné. Máte se na co těšit.

S radostí Vám pomáhám k trvalému vyléčení.

Věra Hanáková, homeopat

Zakladatelka Hanak's Homeopathy